קו 2
מ.א. עמק המעיינות←בית שאן
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 2 (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בית שאן/איסוף ומסתיים במסוף בית שאן/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק המעיינות←בית שאן (30 תחנות)
ת. רכבת בית שאן/איסוף
צומת מחנה גדעון
אזור התעשייה/כביש 71
צים סנטר
צים סנטר/אזור התעשייה
אזור תעשיה/7078
טרומפלדור/מיזוג גלויות
הרב יעקב משה טולדאנו/יוסף טרומפלדור
הרב יעקב משה טולדאנו/הבונים
אהבת ציון/הרמב''ם
יעקב מכלוף/יהודה הלוי
יעקב מכלוף/העצמון
יעקב מכלוף/הרב יצחק הכהן קוק
יעקב מכלוף/בורוכוב
ירושלים הבירה/התומר
שאול המלך/דרך הבנים
עיריית בית שאן
שדרות הארבעה/ירושלים הבירה
ירושלים הבירה/השחם
ירושלים הבירה/אחד העם
ירושלים הבירה/הנגב
ירושלים הבירה/אביר יעקב
שדרות בגין/ירושלים הבירה
מרכז חינוך/וייצמן
וייצמן/רימון
וייצמן/אשל
בן גוריון/דולב
בן גוריון/רותם
בית הארחה
מסוף בית שאן/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-17:05 בשישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק המעיינות←בית שאן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק המעיינות←בית שאן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק המעיינות←בית שאן (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו 2 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:45 - 23:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:20 | 30 |
ב׳ | 06:45 - 23:45 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:45 - 23:20 | 30 |
ה׳ | 06:45 - 23:20 | 30 |
ו׳ | 06:35 - 17:05 | 30 |
ש׳ | 20:30 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ ת. רכבת בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
2 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 2 היא ת. רכבת בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא מסוף בית שאן/הורדה.
קו 2 (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 931 - מסוף חומת שמואל/אליהו קורן-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 41 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון נוער-א טייבה-10/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח-10/ לוח זמנים
- 15 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תחנה לבריאות המשפחה-חמאם-10/ לוח זמנים
- 246 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-10/ לוח זמנים
- 10 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->התעשיה/חיטה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 750 - הרב מנחם בצרי/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 3 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->צוקית/טבלן-עפולה-10/ לוח זמנים
- 411 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 822 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 180 - מחנה אליקים-מגידו<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-21/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-20/ לוח זמנים
- 45 - מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל<->קרית הממשלה/דרך הציונות-נוף הגליל-20/ לוח זמנים
- 75 - המגינים/מסדה-טבריה<->בית ספר בית יוסף-טבריה-10/ לוח זמנים
- 54 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->עילבון ו'/יציאה-עיילבון-10/ לוח זמנים
- 17 - טירת צבי-טירת צבי<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 49 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->בית ספר חב''ד-יעל-10/ לוח זמנים
- 67 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->טבאש ב-כעביה טבאש חג'אג'רה-10/ לוח זמנים
- 69 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים