קו 20
הבושם/האומן←מסוף הריביירה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 20 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 20 (הבושם/האומן←מסוף הריביירה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהבושם/האומן ומסתיים במסוף הריביירה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 20 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הבושם/האומן←מסוף הריביירה (29 תחנות)
הבושם/האומן
הבושם/בעלי המלאכה
התעסוקה/היהלומים
הבנאים/האורגים
האורגים/התקשורת
האורגים/הבנאים
שדרות הנשיא וייצמן/האורגים
ז'בוטינסקי/שדרות בני ברית
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי
הפלמ''ח/גשר עד הלום
הפלמ''ח/רבי עקיבא
יצחק הנשיא/הרב לוין
שלמה בן יוסף/יהודה המכבי
מרכז מסחרי רובע ו'/שלמה בן יוסף
מילמן/דב גור
שד.הפרחים/הרותם
הפרחים / הכלנית
מרכז מסחרי רובע י'/ המייסדים
המייסדים/בן עמי
שאול המלך/שלמה המלך
אפרסק/מנגו
אפרסק/תפוז
רוטשילד/אבא אחימאיר
אבא אחימאיר/רוטשילד
אבא אחימאיר/דוד וולפסון
תל חי/ספיר
תל חי/סיטרין
כיכר טופז
מסוף הריביירה
שאלות ותשובות לגבי קו 20
מתי מתחיל לפעול קו 20?
קו 20 מתחיל לפעול ב-00:00 ברביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 20 מפסיק לעבוד?
קו 20 מפסיק לפעול ב-00:30 בשלישי
מתי מגיע קו 20?
כדי לראות מתי קו הבושם/האומן←מסוף הריביירה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הבושם/האומן←מסוף הריביירה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 20 (הבושם/האומן←מסוף הריביירה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הבושם/האומן←מסוף הריביירה (הבושם/האומן←מסוף הריביירה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 20 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 20 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 20 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 20 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 20
קו 20 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 23:30 | 12 - 20 |
ב׳ | 05:45 - 23:30 | 12 - 20 |
ג׳ | 00:30 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 12 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 12 - 20 |
ו׳ | 00:00 - 15:40 | 20 - 25 |
ש׳ | 21:15 - 23:15 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל20 (מ הבושם/האומן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 20 (הבושם/האומן←מסוף הריביירה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 20
תעריף הנסיעה ב20 (הבושם/האומן←מסוף הריביירה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
20 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 20 היא הבושם/האומן והתחנה האחרונה היא מסוף הריביירה.
קו 20 (הבושם/האומן←מסוף הריביירה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 20. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 20.
מעקב אחר קו האוטובוס 20 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 20 (הבושם/האומן←מסוף הריביירה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 20 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 20 ב-ישראל
20 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 319 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 2א - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-12/ לוח זמנים
- 322 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->דבורה הנביאה/ראול ולנברג-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 284 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 304 - יהודה הלוי/הרב כלף-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 302 - דרך הציונות/יונה-ראש העין<->בית העלמין-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->מרכז מסחרי/חשמונאים-גן יבנה-2#/ לוח זמנים
- 21א - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-21/ לוח זמנים
- 71 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 312 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 351 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->דבורה הנביאה/ראול ולנברג-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 355 - קניון איילון-בני ברק<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 478 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 11 - המרץ/היצירה-ראש העין<->חבקוק/שדרות בן גוריון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 55 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 177 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 152 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 220 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 9 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 36 - שדרות הבנים/השקד-שתולים<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים