לוח זמנים - קו 319 אשדוד←תל אביב-יפו
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 319 (אשדוד←תל אביב-יפו)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 319 לכיוון אשדוד←תל אביב-יפו של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת. מרכזית אשדוד/רציפים לתחנת ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 319 מת. מרכזית אשדוד/רציפים לת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה מדי יום בחצות.
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 | יציאה #13 | יציאה #14 | יציאה #15 | יציאה #16 | יציאה #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ת. מרכזית אשדוד/רציפים | 06:10 | 06:40 | 07:10 | 07:25 | 07:55 | 08:35 | 08:50 | 14:25 | 15:10 | 15:40 | 16:10 | 16:40 | 17:10 | 17:45 | 18:10 | 18:40 | 19:10 |
שד. ירושלים/שד.הרצל | 06:12 | 06:42 | 07:12 | 07:27 | 07:57 | 08:37 | 08:52 | 14:27 | 15:12 | 15:42 | 16:12 | 16:42 | 17:12 | 17:47 | 18:12 | 18:42 | 19:12 |
שד' ירושלים/התקומה | 06:13 | 06:43 | 07:13 | 07:28 | 07:58 | 08:38 | 08:53 | 14:28 | 15:13 | 15:43 | 16:13 | 16:43 | 17:13 | 17:48 | 18:13 | 18:43 | 19:13 |
בני ברית/יהודה הלוי | 06:15 | 06:45 | 07:15 | 07:30 | 08:00 | 08:40 | 08:55 | 14:30 | 15:15 | 15:45 | 16:15 | 16:45 | 17:15 | 17:50 | 18:15 | 18:45 | 19:15 |
שדרות בני ברית/יצחק הנשיא | 06:16 | 06:46 | 07:16 | 07:31 | 08:01 | 08:41 | 08:56 | 14:31 | 15:16 | 15:46 | 16:16 | 16:46 | 17:16 | 17:51 | 18:16 | 18:46 | 19:16 |
בני ברית/הפלמח | 06:19 | 06:49 | 07:19 | 07:34 | 08:04 | 08:44 | 08:59 | 14:34 | 15:19 | 15:49 | 16:19 | 16:49 | 17:19 | 17:54 | 18:19 | 18:49 | 19:19 |
שד.בני ברית/הנחושת | 06:21 | 06:51 | 07:21 | 07:36 | 08:06 | 08:46 | 09:01 | 14:36 | 15:21 | 15:51 | 16:21 | 16:51 | 17:21 | 17:56 | 18:21 | 18:51 | 19:21 |
בני ברית / הבושם | 06:24 | 06:54 | 07:24 | 07:39 | 08:09 | 08:49 | 09:04 | 14:39 | 15:24 | 15:54 | 16:24 | 16:54 | 17:24 | 17:59 | 18:24 | 18:54 | 19:24 |
צומת נמל אשדוד | 06:26 | 06:56 | 07:26 | 07:41 | 08:11 | 08:51 | 09:06 | 14:41 | 15:26 | 15:56 | 16:26 | 16:56 | 17:26 | 18:01 | 18:26 | 18:56 | 19:26 |
צומת ניר גלים | 06:27 | 06:57 | 07:27 | 07:42 | 08:12 | 08:52 | 09:07 | 14:42 | 15:27 | 15:57 | 16:27 | 16:57 | 17:27 | 18:02 | 18:27 | 18:57 | 19:27 |
צומת נווה הרצוג | 06:28 | 06:58 | 07:28 | 07:43 | 08:13 | 08:53 | 09:08 | 14:43 | 15:28 | 15:58 | 16:28 | 16:58 | 17:28 | 18:03 | 18:28 | 18:58 | 19:28 |
חיל השריון/קיבוץ גלויות | 06:48 | 07:18 | 07:48 | 08:03 | 08:33 | 09:13 | 09:28 | 15:03 | 15:48 | 16:18 | 16:48 | 17:18 | 17:48 | 18:23 | 18:48 | 19:18 | 19:48 |
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה | 06:51 | 07:21 | 07:51 | 08:06 | 08:36 | 09:16 | 09:31 | 15:06 | 15:51 | 16:21 | 16:51 | 17:21 | 17:51 | 18:26 | 18:51 | 19:21 | 19:51 |