קו 29
הרצלייה←כפר סבא
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 29 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 29 (הרצלייה←כפר סבא) יש 64 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהשונית/יורדי ים ומסתיים באיזור התעשיה כפר סבא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 29 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרצלייה←כפר סבא (64 תחנות)
השונית/יורדי ים
מרינה/השונית
וינגייט/מדינת היהודים
מלון אכדיה
רמת ים/הגבורה
חוף זבולון
מלון השרון
ככר דה שליט
וינגייט/שד. התשעים ושלוש
וינגייט/ברוך קמין
גולדה מאיר/הברוש
שער הים/נתיב הל''ה
שער הים/שד. נווה עובד
מחלף נוף ים
המעפילים/נורדאו
נורדאו/דב הוז
נורדאו/פישמן
בית ספר ברנדייס/נורדאו
המנהרה/נורדאו
ד. משה דיין/משטרה
תחנת רכבת הרצליה
בן ציון מיכאלי/יוסף נבו
קניון שבעת הכוכבים
הרב קוק/שדרות שבעת הכוכבים
בית אבות/הרב קוק
וייצמן/הרב קוק
בית ספר וייצמן/וייצמן
סוקולוב/הניצנים
קניון לב העיר
העצמאות/בן גוריון
מגן דוד אדום/סוקולוב
דרך ירושלים/יגאל אלון
ירושלים/הבריגדה
תחנת רכבת רעננה מערב/דרך ירושלים
בית לוינשטיין/אחוזה
אחוזה/המיתר
אחוזה/המלכים
אחוזה/מגדל
אחוזה/סוקולוב
אחוזה/בן גוריון
אחוזה/ז'בוטינסקי
עיריית רעננה/אחוזה
אחוזה/רבוצקי
בית משפט/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/ויצמן
ויצמן / גלר
וייצמן/גורדון
קניון ערים/וייצמן
ויצמן/ירושלים
וייצמן/רוטשילד
תחנה מרכזית כפ"ס/ויצמן
וייצמן/הגליל
וייצמן/נורדאו
תע''ש/ויצמן
התע''ש/גלגלי הפלדה
התע''ש/יוחנן הסנדלר
התע''ש/יד חרוצים
בן יהודה/דרך הפועל
בן יהודה/חטיבת הנח''ל
הנביאים/ישעיהו
מרכז דוד/הנביאים
מרכז גלר/לוי אשכול
בית ספר רמז/דרך אלי הורוביץ
איזור התעשיה כפר סבא
שאלות ותשובות לגבי קו 29
מתי מתחיל לפעול קו 29?
קו 29 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 29 מפסיק לעבוד?
קו 29 מפסיק לפעול ב-17:10 בשישי
מתי מגיע קו 29?
כדי לראות מתי קו הרצלייה←כפר סבא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרצלייה←כפר סבא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 29 (הרצלייה←כפר סבא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרצלייה←כפר סבא (הרצלייה←כפר סבא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 29 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 29 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 29 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 29 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 29
קו 29 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:20 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 23:30 | 12 - 20 |
ב׳ | 05:20 - 23:30 | 15 - 20 |
ג׳ | 07:00 - 23:30 | 12 - 15 |
ד׳ | 05:20 - 23:30 | 12 - 20 |
ה׳ | 05:20 - 23:30 | 12 - 20 |
ו׳ | 05:20 - 17:10 | 15 - 25 |
ש׳ | 16:00 - 23:30 | 20 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל29 (מ השונית/יורדי ים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 29 (הרצלייה←כפר סבא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 29
תעריף הנסיעה ב29 (הרצלייה←כפר סבא) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
29 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 29 היא השונית/יורדי ים והתחנה האחרונה היא איזור התעשיה כפר סבא.
קו 29 (הרצלייה←כפר סבא) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 29. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 29.
מעקב אחר קו האוטובוס 29 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 29 (הרצלייה←כפר סבא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 29 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 29 ב-ישראל
29 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 97 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->רמז/מרכז הנוער-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 453 - שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים<->ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא-אלעד-20/ לוח זמנים
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים
- 247 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף כרמלית-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 81 - בי''ס רחל המשוררת/נעמי שמר-כפר סבא<->אז''ר/תל חי-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 126 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 688 - מכללת אחוה-באר טוביה<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 369 - מסוף קסטינה-מלאכי לדרום-באר טוביה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-14/ לוח זמנים
- 588 - מכללת ספיר-שער הנגב<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#
- 75 - פעמי אביב/ברכת עם-גבעת ח''ן<->בית ספר ישורון/קלאוזנר-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 276 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 524 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 36 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 11 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 446 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 8 - מסוף שניידר-פתח תקווה<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 22 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נירית/מירון-נירית-1#
- 76 - גאולה/י.ל. פרץ-רעננה<->תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 92 - בית''ר/ההסתדרות-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 283 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-10/ לוח זמנים