קו 76
גאולה/י.ל. פרץ←תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 76 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 76 (גאולה/י.ל. פרץ←תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל בגאולה/י.ל. פרץ ומסתיים בתיכון מטרו-ווסט/בורוכוב.
לוח הזמנים לקו 76 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:45. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 76 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גאולה/י.ל. פרץ←תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב (21 תחנות)
גאולה/י.ל. פרץ
מרכז קריית שרת/התקווה
קיבוץ גלויות/החלוץ
התחייה/קיבוץ גלויות
התחייה/התקומה
בית כנסת/י.ל.פרץ
רבקה גובר/שדרות ויצמן
אלימלך רימלט/הגלבוע
מגרש טניס/יאיר שטרן
שדרות וייצמן/דרך ירושלים
הנשיאים/החי''ל
ספורטק/הנשיאים
ספורטק/שדרות וייצמן
שדרות וייצמן/מגדל
וייצמן/קרן היסוד
קרן היסוד/וייצמן
קרן היסוד/הקוממיות
ההסתדרות/קרן היסוד
ההסתדרות/בורוכוב
בורוכוב/ההגנה
תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב
שאלות ותשובות לגבי קו 76
מתי מתחיל לפעול קו 76?
קו 76 מתחיל לפעול ב-07:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 76 מפסיק לעבוד?
קו 76 מפסיק לפעול ב-07:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 76?
כדי לראות מתי קו גאולה/י.ל. פרץ←תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גאולה/י.ל. פרץ←תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 76 (גאולה/י.ל. פרץ←תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גאולה/י.ל. פרץ←תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב (גאולה/י.ל. פרץ←תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 76 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 76 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 76 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 76 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 76
קו 76 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 07:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:45 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:45 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:45 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:45 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל76 (מ גאולה/י.ל. פרץ), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 76 (גאולה/י.ל. פרץ←תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 76
תעריף הנסיעה ב76 (גאולה/י.ל. פרץ←תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
76 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 76 היא גאולה/י.ל. פרץ והתחנה האחרונה היא תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב.
קו 76 (גאולה/י.ל. פרץ←תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 76. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 76.
מעקב אחר קו האוטובוס 76 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 76 (גאולה/י.ל. פרץ←תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 76 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 76 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 623 - החוף הירוק-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 371 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 139 - רוז'נסקי/משה לוי-ראשון לציון<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 26 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->קריית חינוך-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 86 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 63 - בית ספר דקל/שברץ-רעננה<->אולפנת צביה/העצמאות-הרצליה-1#
- 576 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-1#/ לוח זמנים
- 3 - דרך העצמאות/סעדיה חתוכה-יהוד מונוסון<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 602 - חבצלת החוף/אירוס הארגמן-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 56 - קוממיות/מזכירות-קוממיות<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 249 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 4 - המוביל/טארק עבד אל חי-טירה<->טארק עבד אל חי/אבו בכר-טירה-2#/ לוח זמנים
- 176 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 90 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 205 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 373 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 612 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 160 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 97 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->רבוצקי/דוד אלעזר-רעננה-21/ לוח זמנים
- 77 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-20/ לוח זמנים