214 Γραμμή
Ζωοδοχος Πηγη - Ακαδημια / Z.Pigi - Akadimia
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 214 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 214 λεωφορείο (Ζωοδοχος Πηγη - Ακαδημια / Z.Pigi - Akadimia) είναι μια κυκλική γραμμή με 42 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Τερμα 214 (Ζωοδοχος Πηγη) - Z. Phgh.
Επιλέξτε 214 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Ζωοδοχος Πηγη - Ακαδημια / Z.Pigi - Akadimia (42 στάσεις)
Τερμα 214 (Ζωοδοχος Πηγη) - Z. Phgh
Σχολεια - Sxoleia
Παλαιο Τερμα - Palaio Terma
14η Φορμιωνος - 14th Formionos
13η Φορμιωνος - 13th Formionos
12η Φορμιωνος - 12th Formionos
11η Φορμιωνος - 11th Formionos
10η Φορμιωνος - 10th Formionos
9η Φορμιωνος - 9th Formionos
8η Φορμιωνος - 8th Formionos
7η Φορμιωνος - 7th Formionos
Αγιος Νικολαος - Agios Nikolaos
Αστυνομια - Astynomia
Βρυσακι - Brysaki
Ευφρονιου - Eyfronioy
2η Ριζαρη - 2nd Rizarh
Ευαγγελισμος - Eyaggelismos
Ρηγιλλης - Rhgillhs
Συνταγμα - Syntagma
Ακαδημια - Akadhmia
Ακαδημιας - Akadhmias
Συνταγμα - Syntagma
Βυζαντινο Μουσειο - Ρηγιλλης
Ευαγγελισμος - Eyaggelismos
Ριζαρη - Rizarh
Βρυσακι - Brysaki
Ποσειδωνας - Poseidonas
6η Φορμιωνος - 6th Formionos
7η Φορμιωνος - 7th Formionos
8η Φορμιωνος - 8th Formionos
9η Φορμιωνος - 9th Formionos
10η Φορμιωνος - 10th Formionos
11η Φορμιωνος - 11th Formionos
12η Φορμιωνος - 12th Formionos
13η Φορμιωνος - 13th Formionos
14η Φορμιωνος - 14th Formionos
Μακαριου - Makarioy
Παλ. Πατρων Γερμανου - Pal. Patron Germanoy
Γρανικου - Granikoy
Διαμαντη - Diamanth
Ηρωων - Hroon
Τερμα 214 (Ζωοδοχος Πηγη) - Z. Phgh
214 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 214 λεωφορείο;
214 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 214 λεωφορείο;
214 σταματάει λειτουργία στις 23:20 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 214 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Ζωοδοχος Πηγη - Ακαδημια / Z.Pigi - Akadimia Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Ζωοδοχος Πηγη - Ακαδημια / Z.Pigi - Akadimia Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 214 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 214 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 214 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 214 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 214 λεωφορείο - Ζωοδοχος Πηγη - Ακαδημια / Z.Pigi - Akadimia
Δρομολόγια γραμμής 214 λεωφορείο
214 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:20
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:20 | 8 - 15 |
Τρι | 05:00 - 23:20 | 8 - 15 |
Τετ | 05:00 - 23:20 | 8 - 15 |
Πεμ | 05:00 - 23:20 | 8 - 15 |
Παρ | 05:00 - 23:20 | 8 - 15 |
Σαβ | 05:00 - 23:20 | 15 - 20 |
Κυρ | 05:00 - 23:20 | 20 - 30 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 214 (από το Τερμα 214 (Ζωοδοχος Πηγη) - Z. Phgh), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 214 (Ζωοδοχος Πηγη - Ακαδημια / Z.Pigi - Akadimia) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
214 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 214 (Ζωοδοχος Πηγη - Ακαδημια / Z.Pigi - Akadimia) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
214 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 214 λεωφορείο είναι Τερμα 214 (Ζωοδοχος Πηγη) - Z. Phgh και η τελευταία στάση είναι Τερμα 214 (Ζωοδοχος Πηγη) - Z. Phgh. 214 (Ζωοδοχος Πηγη - Ακαδημια / Z.Pigi - Akadimia) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 214 έχει 42 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 48 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 214 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 214 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 214 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 214 (Ζωοδοχος Πηγη - Ακαδημια / Z.Pigi - Akadimia) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 214 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 214, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- Α3 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΓΛΥΦΑΔΑ (Μέσω ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ)/ Πρόγραμμα
- 866 - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 140 - ΠΟΛΥΓΩΝΟ - ΓΛΥΦΑΔΑ / POLYGONO - GLYFADA/ Πρόγραμμα
- 876 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 250 - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PANEPISTIMIOUPOLI - ST. EVAGGELISMOS/ Πρόγραμμα
- 727 - ΜΕΣΟΝΥΧΙ - ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α13 - ΟΜΟΝΟΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 051 - ΣΤ. ΥΠΕΡ. ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΜΕΣΩ ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤ.) (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST.YPER.LEOF.KIFISOU - OMONOIA (VIA AKAD. PLAT.)/ Πρόγραμμα
- Β5 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ/ Πρόγραμμα
- 610 - ΦΙΛΟΘΕΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 720 - ΑΝΑΚΑΣΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΤ. ΑΤΤΙΚΗ/ Πρόγραμμα
- 803 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ/ Πρόγραμμα
- 416 - ΣΤ. ΕΘΝ. ΑΜΥΝΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 852 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 814 - ΣΧΙΣΤΟ ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 862 - ΠΑΡΑΛΙΑ - ΑΝΩ ΕΛΕΥΣΙΝΑ/ Πρόγραμμα
- 805 - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΝΕΟΚΤΙΣΤΑ/ Πρόγραμμα
- 731 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. Μ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣ. - ΔΑΣΟΣ/ Πρόγραμμα
- 865 - ΑΜΑΞΟΣΤΑΣΙΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΜΑΝΔΡΑ/ Πρόγραμμα
- 619 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΣΤ. ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα