23 Γραμμή
Από Νέο Σιδηροδρομικό Σταθμό
Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH)
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) 23 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 23 λεωφορείο (Από Νέο Σιδηροδρομικό Σταθμό) είναι μια κυκλική γραμμή με 52 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Νέος Σιδηροδρομικός Σταθμός (Γρ 23).
Επιλέξτε 23 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Από Νέο Σιδηροδρομικό Σταθμό (52 στάσεις)
Νέος Σιδηροδρομικός Σταθμός (Γρ 23)
Ζωγράφου
Πλατεία Δημοκρατίας
Δημόκριτος
Λιμάνι
Πλατεία Ελευθερίας
Αγορά
Παλιό Δημαρχείο
Διοικητήριο
Άγιος Δήμητριος
Αχίλλειο
Λαοδηγήτρια
Κουλέ Καφέ
Ταξιαρχών
Άγιος Παύλος
Κελάδης
Πλάτανος
Άγιοι Ανάργυροι
Παλιό Τέρμα
Επταπυργίου
Σχολείο
Οδυσσέα Ελύτη
Άγιος Χαράλαμπος
Βίτσι
Δημητσάνας
Μανόλη Ανδρονίκου
Αργυροκάστρου
Δεδέογλου
Άγιος Χαράλαμπος
Οδυσσέα Ελύτη
Σχολείο
Επταπυργίου
Παλιό Τέρμα
Άγιοι Ανάργυροι
Ταχυδρομείο
Πλάτανος
Κελάδης
Άγιος Παύλος
Ταξιαρχών
Ίδρυμα
Κουλέ Καφέ
Κασσάνδρου
Αίγλη
Διοικητήριο
Προξένων
Ίωνος Δραγούμη
Άγιος Μηνάς
Πλατεία Εμπορίου
Διοικητικά Δικαστήρια
Ι.Κ.Α.
Αναγεννήσεως
Νέος Σιδηροδρομικός Σταθμός (Γρ 23)
23 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 23 λεωφορείο;
23 ξεκινάει λειτουργία στις 05:30 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 23 λεωφορείο;
23 σταματάει λειτουργία στις 00:00 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 23 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Από Νέο Σιδηροδρομικό Σταθμό λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Από Νέο Σιδηροδρομικό Σταθμό λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 23 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 23 λεωφορείο στάση.
Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 23 (από το Νέος Σιδηροδρομικός Σταθμός (Γρ 23)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 23 (Από Νέο Σιδηροδρομικό Σταθμό) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) τώρα.
23 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) 23 (Από Νέο Σιδηροδρομικό Σταθμό) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH), ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH).
23 (Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH))
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 23 λεωφορείο είναι Νέος Σιδηροδρομικός Σταθμός (Γρ 23) και η τελευταία στάση είναι Νέος Σιδηροδρομικός Σταθμός (Γρ 23). 23 (Από Νέο Σιδηροδρομικό Σταθμό) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 23 έχει 52 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 35 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH), πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Θεσσαλονίκη και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 23 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 23 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 23 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 23 (Από Νέο Σιδηροδρομικό Σταθμό) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 23 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για προαστιακός, λεωφορείο ή πλοίο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Θεσσαλονίκη. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 23, στην Θεσσαλονίκη
Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) Γραμμές στη πόλη Θεσσαλονίκη
- 28 - Τ.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ - ΝΟΣ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - 424 Γ.Σ.Ν.Ε. - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ/ Πρόγραμμα
- 52Α - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ - ΔΙ.ΠΑ.Ε. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 4Α - ΧΑΡΙΛΑΟΥ - Κ.Τ.Ε.Λ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ/ Πρόγραμμα
- 32 - ΚΑΤΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ/ Πρόγραμμα
- 37 - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙ/ Πρόγραμμα
- 20 - ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ/ Πρόγραμμα
- 11Β - ΠΥΛΑΙΑ - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΕΣΩ ΞΕΝΩΝΑ ΘΕΑΓΕΝΕΙΟΥ/ Πρόγραμμα
- 12 - Κ.Τ.Ε.Λ. - ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ/ Πρόγραμμα
- 38 - ΝΕΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ/ Πρόγραμμα
- 3Κ - Α.Σ. ΙΚΕΑ - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ/ Πρόγραμμα
- 32Ν - ΚΑΤΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ/ Πρόγραμμα
- 50 - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ/ Πρόγραμμα
- 52 - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ - ΔΙ.ΠΑ.Ε. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΙΝΔΟΣ/ Πρόγραμμα
- 19Α - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ/ Πρόγραμμα
- 21 - ΕΥΟΣΜΟΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ/ Πρόγραμμα
- 6 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ/ Πρόγραμμα
- 5Β - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ/ Πρόγραμμα
- 17 - ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ/ Πρόγραμμα
- 72Β - Α.Σ. ΙΚΕΑ - ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ - Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 4Ε - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - Κ.Τ.Ε.Λ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ/ Πρόγραμμα