34 Γραμμή
Από Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης
Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH)
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) 34 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 34 λεωφορείο (Από Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης) έχει 38 στάσεις αναχωρεί από Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης και τερματίζει στο σταθμό Τ.Σ. Αριστοτέλους (Πέταλο).
Επιλέξτε 34 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Από Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης (38 στάσεις)
Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης
Μαραθώνος 1
Μαραθώνος 2
Πατριάρχη Αθηναγόρα
Ιασωνίδου
Εκκλησία
Άρη Βελουχιώτη
Παλαιολόγου 1
Παλαιολόγου 2
Κάλβου
Σχολείο
Περίπτερο
Θερμοπυλών
Βίτσι
Πολυκατοικίες
Προφήτης Ηλίας
Βενζινάδικο
Πάρκο
Νικομηδείας
Ίνγκλις
Άγιος Κωνσταντίνος
Διασταύρωση
Αγνό
Φαρμακείο
Μονή Λαζαριστών
Καπνομάγαζο
Γέφυρα
Μεταγωγών
Δημοτικό Πολυιατρείο
Καραμάνογλου
Στροφή Ξηροκρήνης
Άγιος Νικόλαος
Δραγουμάνου
Πλατεία Δημοκρατίας
Κολόμβου
Αντιγονιδών
Πλατεία Αριστοτέλους
Τ.Σ. Αριστοτέλους (Πέταλο)
34 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 34 λεωφορείο;
34 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 34 λεωφορείο;
34 σταματάει λειτουργία στις 23:00 τη Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 34 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Από Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Από Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 34 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 34 λεωφορείο στάση.
Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 34 (από το Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 34 (Από Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) τώρα.
34 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) 34 (Από Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH), ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH).
34 (Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH))
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 34 λεωφορείο είναι Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης και η τελευταία στάση είναι Τ.Σ. Αριστοτέλους (Πέταλο). 34 (Από Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης) λειτουργεί κατά τη διάρκεια Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 34 έχει 38 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 28 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH), πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Θεσσαλονίκη και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 34 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 34 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 34 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 34 (Από Τ.Σ. Άνω Ηλιούπολης) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 34 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για προαστιακός, λεωφορείο ή πλοίο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Θεσσαλονίκη. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 34, στην Θεσσαλονίκη
34 - Εναλλακτικές οδηγίες
Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) Γραμμές στη πόλη Θεσσαλονίκη
- 28 - Τ.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ - ΝΟΣ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - 424 Γ.Σ.Ν.Ε. - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ/ Πρόγραμμα
- 52Β - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ - ΒΙ.ΠΕ.Θ./ Πρόγραμμα
- 52Α - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ - ΔΙ.ΠΑ.Ε. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 31 - ΒΟΥΛΓΑΡΗ - Κ.Τ.Ε.Λ./ Πρόγραμμα
- 72 - Α.Σ. ΙΚΕΑ - Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ/ Πρόγραμμα
- 20 - ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ/ Πρόγραμμα
- 5 - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ - ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ/ Πρόγραμμα
- 38 - ΝΕΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ/ Πρόγραμμα
- 11Τ - ΠΥΛΑΙΑ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ/ Πρόγραμμα
- 32Ν - ΚΑΤΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ/ Πρόγραμμα
- 52 - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ - ΔΙ.ΠΑ.Ε. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΙΝΔΟΣ/ Πρόγραμμα
- 01Ν - Κ.Τ.Ε.Λ. - ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ/ Πρόγραμμα
- 30 - ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ - ΑΠΟΘΗΚΗ/ Πρόγραμμα
- 4Β - Κ.Τ.Ε.Λ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ/ Πρόγραμμα
- 18 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΟΡΔΕΛΙΟ/ Πρόγραμμα
- 24 - ΠΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ - ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΔΡΑ/ Πρόγραμμα
- 11 - ΠΥΛΑΙΑ - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ/ Πρόγραμμα
- 26 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 35 - ΜΕΤΕΩΡΑ - ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ/ Πρόγραμμα
- 15Α - ΣΑΡΑΝΤΑ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ/ Πρόγραμμα