קו 42א
רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 42א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 42א (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברכבל/העלייה השנייה ומסתיים בנמל קישון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 42א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון (45 תחנות)
רכבל/העלייה השנייה
העליה השניה/אלישע
העליה השניה/הקלעים
העליה השניה/נהלל
בית ספר עליה/העליה השניה
בי''ח רמב''ם/העלייה השנייה
חיל הים/העלייה השנייה
צומת דולפין/שדרות רוטשילד
מרכז רפואי לין/רוטשילד
רוטשילד/צהל
רוטשילד/אלנבי
הברון הירש/סטלה מאריס
הגפן/סטלה מאריס
הגפן/בן גוריון
הגפן/הפרסים
הרצליה/הציונות
הרצליה/הנביאים
תחנת כרמלית/הנביאים
העירייה
לב הדר
שוק תלפיות
יל''ג
חליסה
הגיבורים/ככר הגבורה
החשמל/הגיבורים
החשמל/דב גרונר
החשמל/חטיבת כרמלי
החשמל
יעקב דורי/גשר גדוד 21
יעקב דורי/משאש
הרב יוסף משאש/נוה גנים
נווה גנים
נווה גנים/חטיבת כרמלי
חטיבת כרמלי א
חטיבת כרמלי ב
חטיבת כרמלי ג
חטיבת כרמלי ד
החשמל/חטיבת כרמלי
מכבי אש/חלץ
גאזל/סלמן
אופיר/סלמן
אופיר/הרץ
טובים/העתיד
טובים/מקורות
נמל קישון
שאלות ותשובות לגבי קו 42א
מתי מתחיל לפעול קו 42א?
קו 42א מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 42א מפסיק לעבוד?
קו 42א מפסיק לפעול ב-14:20 בשישי
מתי מגיע קו 42א?
כדי לראות מתי קו רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 42א (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 42א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 42א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 42א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 42א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 42א
קו האוטובוס 42א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:20 - 18:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 18:30 | 50 - 60 |
ב׳ | 05:20 - 18:30 | 50 - 60 |
ג׳ | 05:20 - 18:30 | 50 - 60 |
ד׳ | 05:20 - 18:30 | 50 - 60 |
ה׳ | 05:20 - 18:30 | 50 - 60 |
ו׳ | 05:30 - 14:20 | 50 - 70 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל42א (מ רכבל/העלייה השנייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 42א (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 42א
תעריף הנסיעה ב42א (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
42א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 42א היא רכבל/העלייה השנייה והתחנה האחרונה היא נמל קישון.
קו 42א (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 42א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 42א.
מעקב אחר קו האוטובוס 42א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 42א (רכבל/העלייה השנייה←נמל קישון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 42א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 42א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 42 - נמל קישון-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 88א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 9 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-3#/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 555 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3#/ לוח זמנים
- 825 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 411 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 88 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 2 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 85 - עומר/שביל חשון-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 249 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ז/ לוח זמנים
- 52 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר נילי-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 951 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-1#/ לוח זמנים
- 26 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-11/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז/ לוח זמנים