604 Γραμμή
Νοσ. Αγ. Αναργυρων - Στ. Μεταμορφωσης - Νεα Ιωνια
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 604 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 604 λεωφορείο (Νοσ. Αγ. Αναργυρων - Στ. Μεταμορφωσης - Νεα Ιωνια) είναι μια κυκλική γραμμή με 49 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια - Τερμα 604 (Νοσοκομειο).
Επιλέξτε 604 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Νοσ. Αγ. Αναργυρων - Στ. Μεταμορφωσης - Νεα Ιωνια (49 στάσεις)
Αφετηρια - Τερμα 604 (Νοσοκομειο)
Εθναρχου Μακαριου
Ταβερνα Τζακια
Ευδαπ
Γεφυρα Μεταμορφωσης - Gefyra Metamorfoshs
Γυμνασιο - Gymnasio
Γεφυρα - Gefyra
Πολεμη
Δερβενιων
Ποσειδωνος
Ημαθιας
Νιρβανα
Διασταυρωση
Μπιζανιου
Δημητρα
Δομοκου
Τσαμαδου
Σχολειο
Καναπιτσα
Πευκων
Βλαχου
Παλ.Τερμα - Palaio Terma
1η Ελ. Βενιζελου - 1st El. Benizeloy
Ταχυδρομειο Νεας Ιωνιας - Taxydromeio Neas Ionias
Μιρουαρ - Miroyar
Ριμινι - Rimini
Παλ.Τερμα - Palio Terma
Βλαχου
Πευκων
Καναπιτσα
Σχολειο
Περικλεους
Ευτυχιας
Προφητη Ηλια
Γ.Παπανδρεου
Πολεμη (Προς Νοσοκομειο)
Δερβενιων (Προς Νοσοκομειο)
Ποσειδωνος (Προς Νοσοκομειο)
Ημαθιας (Προς Νοσοκομειο)
Νιρβανα (Προς Νοσοκομειο)
Διασταυρωση (Προς Νοσοκομειο)
Γεφυρα - Gefyra
2η Τατοιου - 2nd Tatoioy
Γυμνασιο - Gymnasio
Μεγαρα
1η Οδος Ελευθεριας
Πλ. Εθν. Μακαριου
2η Αγ. Αναργυρων
Αφετηρια - Τερμα 604 (Νοσοκομειο)
604 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 604 λεωφορείο;
604 ξεκινάει λειτουργία στις 06:10 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 604 λεωφορείο;
604 σταματάει λειτουργία στις 19:55 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 604 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Νοσ. Αγ. Αναργυρων - Στ. Μεταμορφωσης - Νεα Ιωνια Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Νοσ. Αγ. Αναργυρων - Στ. Μεταμορφωσης - Νεα Ιωνια Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 604 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 604 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 604 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 604 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 604 λεωφορείο - Νοσ. Αγ. Αναργυρων - Στ. Μεταμορφωσης - Νεα Ιωνια
Δρομολόγια γραμμής 604 λεωφορείο
Το 604 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί στις Δευτέρα έως Σάββατο. Ώρες κανονικού προγράμματος: 06:10 - 19:55
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 06:10 - 19:55 | 75 - 98 |
Τρι | 06:10 - 19:55 | 75 - 98 |
Τετ | 06:10 - 19:55 | 75 - 98 |
Πεμ | 06:10 - 19:55 | 75 - 98 |
Παρ | 06:10 - 19:55 | 75 - 98 |
Σαβ | 06:10 - 19:55 | 75 - 98 |
Κυρ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 604 (από το Αφετηρια - Τερμα 604 (Νοσοκομειο)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 604 (Νοσ. Αγ. Αναργυρων - Στ. Μεταμορφωσης - Νεα Ιωνια) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
604 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 604 (Νοσ. Αγ. Αναργυρων - Στ. Μεταμορφωσης - Νεα Ιωνια) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
604 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 604 λεωφορείο είναι Αφετηρια - Τερμα 604 (Νοσοκομειο) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια - Τερμα 604 (Νοσοκομειο). 604 (Νοσ. Αγ. Αναργυρων - Στ. Μεταμορφωσης - Νεα Ιωνια) λειτουργεί κατά τη διάρκεια καθημερινές.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 604 έχει 49 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 72 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 604 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 604 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 604 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 604 (Νοσ. Αγ. Αναργυρων - Στ. Μεταμορφωσης - Νεα Ιωνια) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 604 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 604, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 527Λ - ΠΕΥΚΗ - ΝΕΡΑΤΖΙΩΤΙΣΣΑ (ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΛΑΙΚΗΣ ΛΑΙΚΗΣ)/ Πρόγραμμα
- 733 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 861Β - ΕΛΕΥΣΙΝΑ – ΜΑΝΔΡΑ - ΒΙΛΙΑ - ΕΡΥΘΡΕΣ/ Πρόγραμμα
- 832 - ΕΥΓΕΝΕΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 906 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 504 - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / THRAKOMAKEDONES - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 911Α - ΣΤΑΘ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΔΡ. ΤΥΦΛΩΝ -Π.Ε ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 909 - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓ. ΣΟΦΙΑ - ΚΡΑΤ. ΝΙΚΑΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 732 - ΙΛΙΟΝ - ΑΓ. ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 610 - ΦΙΛΟΘΕΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 871 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ (Μέσω Λ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ)/ Πρόγραμμα
- 852 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 040 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΣΥΝΤΑΓΜΑ / PEIRAIAS - SYNTAGMA/ Πρόγραμμα
- 526 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΕΦΑΛΑΡΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST. KIFISIA- KEFALARI/ Πρόγραμμα
- 302 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 115 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΙΤΣΙ / GLYFADA - VOULIAGMENI - KITSI/ Πρόγραμμα
- 024 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AG. ANARGYROI - ST. ΚΑΤΟ PATHSIA/ Πρόγραμμα
- 735 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΖΕΦΥΡΙ - ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 823 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α1 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΑ/ Πρόγραμμα