קו 608
נתניה←תל אביב-יפו
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 608 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 608 (נתניה←תל אביב-יפו) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת נתניה ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 608 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←תל אביב-יפו (43 תחנות)
ת. רכבת נתניה
צומת נווה איתמר
יוסף שפרינצק/מיכאל הלפרין
ארלוזורוב/הלפרין
ארלוזורוב/השומר
ההשכלה/השומר
ההשכלה/הרב יהודה אונטרמן
דרך הפארק/האוניברסיטה
דרך הפארק/אלונים
אלונים/הנופר
דגניה/פרח
דרך דגניה/ליבר זאב
דרך דגניה/בני וו.רייך
בני וו. רייך/אדר
מכללת הרמלין/המחקר
הגביש/המחקר
בית חרושת טבע
שד. גיבורי ישראל/התרופה
שדרות גיבורי ישראל/הבונים
שד. גיבורי ישראל/האומנות
איקאה/שדרות גיבורי ישראל
צומת אודים
צומת געש
מרכז מסחרי
מחלף שפיים
סינמה סיטי/כביש 2
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
דרך נמיר/שד' קק''ל
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
אבן גבירול/שדרות רוקח
כיכר מילאנו/אבן גבירול
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/ארלוזורוב
עיריית תל אביב - יפו/אבן גבירול
אבן גבירול/מאנה
אליעזר קפלן/אבן גבירול
מתחם שרונה/אליעזר קפלן
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/המלאכה
הרכבת/סלומון
הרכבת/בני ברק
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 608
מתי מתחיל לפעול קו 608?
קו 608 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 608 מפסיק לעבוד?
קו 608 מפסיק לפעול ב-14:55 בשישי
מתי מגיע קו 608?
כדי לראות מתי קו נתניה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 608 (נתניה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←תל אביב-יפו (נתניה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 608 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 608 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 608 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 608 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 608
קו 608 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:50 - 22:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 22:10 | 10 - 45 |
ב׳ | 05:50 - 18:35 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:50 - 22:10 | 10 - 45 |
ה׳ | 05:50 - 22:10 | 10 - 45 |
ו׳ | 06:00 - 14:55 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל608 (מ ת. רכבת נתניה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 608 (נתניה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 608
תעריף הנסיעה ב608 (נתניה←תל אביב-יפו) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
608 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 608 היא ת. רכבת נתניה והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 608 (נתניה←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 608. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 608.
מעקב אחר קו האוטובוס 608 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 608 (נתניה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 608 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 608 ב-ישראל
608 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 4 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->מסוף/רבי יהודה הנשיא-אלעד-10/ לוח זמנים
- 79 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 347 - דפנה/התדהר-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 524 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 22 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נירית/מירון-נירית-1#
- 11 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 21 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר-1#/ לוח זמנים
- 247 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף כרמלית-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 47 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->מואב/לשם-ערד-1#/ לוח זמנים
- 610 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 349 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 83 - ויצמן/גייסות השריון-כפר סבא<->אולפנת צביה/העצמאות-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 63 - בית ספר דקל/שברץ-רעננה<->אולפנת צביה/העצמאות-הרצליה-1#
- 298 - מכללת בית ברל-בית ברל<->א קודס/אל מדינה-אום אל פחם-1#/ לוח זמנים
- 27 - מסוף קדמה-רמת השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 35 - המרכבה/הבנאי-חולון<->קניון איילון-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 144 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->כלא סהרונים-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 68 - כלא נפחא-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 32 - מכללת בית ברל-בית ברל<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#
- 689 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים