קו 69
איתן←קריית גת
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 69 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 69 (איתן←קריית גת) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל באיתן א ומסתיים בת. מרכזית קריית גת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 69 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: איתן←קריית גת (29 תחנות)
איתן א
איתן/מרכז
איתן ג
3403/אבן שמואל
שלווה/כניסה
שלווה ב
שלווה ב
שלווה/מרכז
שלווה/יציאה
דרך הפרחים
מעון יום הרחבה
בית כנסת הרחבה
מועדון נוער
אבן שמואל/הרחבה
אבן שמואל/מרכז
נועם/כניסה
נועם/מרכז
נועם/דרך החרושת
דרך החרושת/מבוא סדן
דרך החרושת/הבונים ב
דרך החרושת/הבונים א
ישראל פולק/צורן
שדרות ישראל פולק/דרך החרושת
דרך הדרום/ביג
תחנת רכבת קריית גת/כניסה
משטרה/שדרות לכיש
בנק הפועלים/שדרות לכיש
שד' לכיש/בריכה עירונית
ת. מרכזית קריית גת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 69
מתי מתחיל לפעול קו 69?
קו 69 מתחיל לפעול ב-07:00 בשישי
באיזו שעה קו 69 מפסיק לעבוד?
קו 69 מפסיק לפעול ב-09:00 בשישי
מתי מגיע קו 69?
כדי לראות מתי קו איתן←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו איתן←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 69 (איתן←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס איתן←קריית גת (איתן←קריית גת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 69 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 69 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 69
קו 69 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 07:10 - 19:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:10 - 19:45 | 90 - 330 |
ב׳ | 07:10 - 19:45 | 90 - 330 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:10 - 19:45 | 90 - 330 |
ה׳ | 07:10 - 19:45 | 90 - 330 |
ו׳ | 07:00 - 09:00 | 120 |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל69 (מ איתן א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 69 (איתן←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 69
תעריף הנסיעה ב69 (איתן←קריית גת) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
69 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 69 היא איתן א והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית קריית גת/הורדה.
קו 69 (איתן←קריית גת) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 69. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 69.
מעקב אחר קו האוטובוס 69 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 69 (איתן←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 69 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 69 ב-ישראל
69 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 6 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->מאגר מים/אריאל שרון-נתיבות-2#/ לוח זמנים
- 30 - בא''פ/מל''י-אשכול<->ת. רכבת אופקים/רציפים-אופקים-2#/ לוח זמנים
- 57 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה שומריה (שפיפון)-לכיש-1#/ לוח זמנים
- 55 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוקדה-שוקדה-11/ לוח זמנים
- 96א - תיכון אורט-אשקלון<->מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 10א - ת. רכבת מלאכי יואב/איסוף-יואב<->הבאר/תנובה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 10 - מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול<->בני נצרים-בני נצרים-1#/ לוח זמנים
- 465 - מקיף א'/מורדי הגטאות-אשדוד<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 12א - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 40 - מחנה חצרים-מרחבים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 13 - שפירא/התקווה-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 442 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תלמים/מועדון פיס-תלמים-1#/ לוח זמנים
- 448 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 445 - מסוף הרכבת/איסוף-בית שמש<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 3 - אצטדיון/הרצל-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 4 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 6 - אזור תעשיה ספירים/שקמה-תעשיות שער הנגב<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים