קו 10
בני נצרים←מ.א. אשכול
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 10 (בני נצרים←מ.א. אשכול) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבני נצרים ומסתיים במסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני נצרים←מ.א. אשכול (21 תחנות)
בני נצרים
נווה
צ. נווה
צומת שלומית כניסה
שלומית/יציאה
צומת שלומית לצפון
דקל מרכז
דקל/יציאה
אבשלום מרכז
צומת אבשלום/דקל
צומת פתחת שלום/2211
צומת יתד
צומת שדי אברהם
צומת אבשלום
צומת חולית
צומת ניר יצחק
צומת מבטחים
צומת גבולות
צומת עין הבשור
צומת מגן
מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-05:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו בני נצרים←מ.א. אשכול האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני נצרים←מ.א. אשכול הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (בני נצרים←מ.א. אשכול)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני נצרים←מ.א. אשכול (בני נצרים←מ.א. אשכול) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 10 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 10 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10
קו האוטובוס 10, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:05 - 18:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:05 - 18:50 | 60 - 225 |
ב׳ | 05:05 - 18:50 | 60 - 225 |
ג׳ | 18:50 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 05:05 - 18:50 | 60 - 225 |
ה׳ | 05:05 - 18:50 | 60 - 225 |
ו׳ | 05:05 - 14:00 | 90 - 185 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ בני נצרים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (בני נצרים←מ.א. אשכול) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (בני נצרים←מ.א. אשכול) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
10 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 10 היא בני נצרים והתחנה האחרונה היא מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים.
קו 10 (בני נצרים←מ.א. אשכול) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (בני נצרים←מ.א. אשכול) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
10 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 5 - תחנה רכבת שדרות/רציפים-שדרות<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 12 - דקל מרכז-דקל<->מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול-22
- 7א - דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות<->דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות-23/ לוח זמנים
- 1 - שדרות אריק שרון-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית קרית גת/רציפים-קרית גת<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 448 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 66 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->בא''פ לכיש-לכיש-1#/ לוח זמנים
- 1 - שוק-אופקים<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-2#/ לוח זמנים
- 136 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->בני נצרים-בני נצרים-1#/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת אופקים/רציפים-אופקים<->אפיקים בנגב/הכשרת היישוב-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף פארק אופקים-אופקים<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-2#/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->יפה נוף/השונית-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 91 - התחייה/עזרא-אשקלון<->תיכון אורט-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 47 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-1#/ לוח זמנים
- 323 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יצחק שמיר/אחת עשרה נקודות-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תחנה מרכזית/שדרות העצמאות-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 1א - המעפילים/דניאל-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-11/ לוח זמנים
- 441 - בית חולים הרצפלד-גדרה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 27 - מכללת ספיר/בריסל-שער הנגב<->ארז/מרכז-ארז-1#/ לוח זמנים
- 464 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים