קו 7
אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 7 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) יש 58 תחנות. מסלול הקו מתחיל באבא שאול/דרך הרמ''ז ומסתיים בבית כנסת סלונים/מפעל הש''ס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס (58 תחנות)
אבא שאול/דרך הרמ''ז
אבא שאול א
אבא שאול ב
אבא שאול/תלמודי תורה
אדמורי ויזניץ/אבא שאול
הרב שך/אוהב ישראל
בית יעקב/הרב שך
הרב ש''ך ד
בית כנסת/הרב שך
הרב שך/כביש 10
הרב שך ג
בית כנסת ביאלא
קדושת לוי / הרב שך
יסוד העבודה/פחד יצחק
פארק שבעת המינים
שטיבלאך קהל חסידים/פחד יצחק
הרב ברים/פחד יצחק
מרכז מסחרי כיכר העיר
סנטר גארדן
קרית חינוך/בניין דוד
אהל שרה/בנין דוד
מרכז חירום/אוהל שרה
קדושת לוי/שלום רב
קדושת לוי/הר''ן
מרכז מסחרי כיכר העיר
מרכז מסחרי לב ביתר/הר''ן
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
גני ילדים בית יעקב
חב''ד/ מעזריטש
ישיבת נזר התלמוד/חב''ד
כנסת מרדכי/הרב יעקב מוצפי
כנסת מרדכי/כנסת יחזקאל
כנסת מרדכי/הרב אבא שאול
דרך הרמז/סדיגורא
בית ספר משמרת מאיר
איגרות משה/כף החיים
כף החיים א
כף החיים/מעלות טשכנוב
הרב אוירבאך/הרב מקרטשניף
הרב אוירבאך/הרבי מלובביץ
הרבי מנדבורנא א
נדבורנא / בבא סאלי
בבא סאלי/ נדבורנא
בבא סאלי / אש קודש
ריב'ז / אש קודש
ריב'ז / נועם אלימלך
רבי אלעזר המודעי/רבי יוסף קארו
רבי אלעזר המודעי/הגר''א
רבי עקיבא/אור החיים
עירייה
האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא
רוז'ין/ הטוב והמטיב
דברי חיים / התעוררות תשובה
דברי חיים/מעלות כתר תורה
מתנ''ס עירוני/רבי נחמן מברסלב
מפעל הש''ס/זוועהיל
מפעל הש''ס/מעלות גאוני בריסק
בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-06:50 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו 7 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:10 - 23:45 | 15 - 20 |
ב׳ | 00:00 - 23:45 | 15 - 20 |
ג׳ | 05:50 - 23:40 | 20 |
ד׳ | 00:00 - 23:45 | 15 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:45 | 15 - 20 |
ו׳ | 00:00 - 06:50 | 10 |
ש׳ | 21:30 - 23:50 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ אבא שאול/דרך הרמ''ז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
7 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 7 היא אבא שאול/דרך הרמ''ז והתחנה האחרונה היא בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס.
קו 7 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 112 - הדקל/הרימון-תל מונד<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-21/ לוח זמנים
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 56 - דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות<->חניון דרומי/הורדה-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 454 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 384 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 104 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 111 - שבזי/שד. יצחק בן צבי-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 46 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת חדרה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 57 - רבי עקיבא/יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 201 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים