קו 201
מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 201 של קווים (Kavim) - מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 201 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 201 (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית מודיעין מכבים רעות ומסתיים ברכבת קריית אריה/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 201 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה (36 תחנות)
ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות
עירייה
דם המכבים/שד. החשמונאים
צומת שילת
צומת מבוא מודיעים
צומת נאות קדומים
צומת מתקן אדם
צומת מצפה מודיעין
צומת אל על
צומת תעשייה אווירית
צומת בדק
צומת טייסים
אזור תעשייה יהוד/כביש 461
כביש 461/ויצמן
צומת יהוד מערב/כביש 461
קניון סביונים/461
כביש 461 / נווה מונוסון
צומת סביון/למערב
פארק קנדה/דרך לוד
דרך לוד / יגאל אלון
מחנה דורי
דרך לוד / צומת רמת פנקס
מסוף אלוף שדה
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גבעת שמואל/גשר הולכי רגל
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
דרך זאב ז'בוטינסקי/היצירה
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
דרך זאב ז'בוטינסקי/הסיבים
בי''ח בלינסון/ז'בוטינסקי
פארק פ''ת/הרב משה מלכה
ספורטן/הרב משה מלכה
דרך זבולון המר/אבשלום גיסין
דרך שלמה שמלצר/דרך זבולון המר
רכבת קריית אריה/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 201
מתי מתחיל לפעול קו 201?
קו 201 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 201 מפסיק לעבוד?
קו 201 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 201?
כדי לראות מתי קו מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 201 (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 201 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 201 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 201
קו האוטובוס 201, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:50 - 17:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 17:30 | 15 |
ב׳ | 05:50 - 17:30 | 15 |
ג׳ | 05:50 - 17:30 | 15 |
ד׳ | 05:50 - 17:30 | 15 |
ה׳ | 05:50 - 17:30 | 15 |
ו׳ | 07:00 - 13:00 | 360 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל201 (מ ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 201 (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 201
תעריף הנסיעה ב201 (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
201 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 201 היא ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות והתחנה האחרונה היא רכבת קריית אריה/חנה וסע.
קו 201 (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 201. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 201.
מעקב אחר קו האוטובוס 201 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 201 (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 201 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 201 ב-ישראל
201 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 500 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16
- 706 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-13
- 70 - שד. עמק איילון/כיכר יסעור-שוהם<->שגב/הירדן-שוהם-10
- 626 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->דרך הלורד\אבני-תל מונד-20
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10
- 12 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20
- 88 - תשרי/חשון-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/אסתר המלכה-מודיעין מכבים רעות-20
- 759 - מסוף ג'ת-ג'ת<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11
- 502 - מסוף שוהם-שוהם<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10
- 54א - התאנה/התמר-אליכין<->ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה-21
- 173 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10
- 476 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10
- 28 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב-10
- 112 - הדקל/הרימון-תל מונד<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-21
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->דרך ארץ/אשל-חריש-10
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#