725 Γραμμή
Αχαρναι (Μεσονυχι) - Θρακομακεδονες (Απο Πλ. Αριστοτελους Εως Μεσονυχι)
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 725 (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 725 (Αχαρναι (Μεσονυχι) - Θρακομακεδονες (Απο Πλ. Αριστοτελους Εως Μεσονυχι)) έχει 27 σταθμούς αναχωρεί από Αφετηρια 504 (Θρακομακεδονες) και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια 724,725,726,755 (Αχαρναι) - Axarnai.
725 επισκόπηση προγράμματος δρομολογίων για την επερχόμενη εβδομάδα: αναχωρεί μία φορά τη μέρα στις 05:00. Ημέρες λειτουργίας αυτή την εβδομάδα: κάθε μέρα.
Επιλέξτε 725 σταθμούς παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Αχαρναι (Μεσονυχι) - Θρακομακεδονες (Απο Πλ. Αριστοτελους Εως Μεσονυχι) (27 στάσεις)
Αφετηρια 504 (Θρακομακεδονες)
Πλ. Αριστοτελους
Ηφαιστιωνος
Μ. Αλεξανδρου
Δημοκριτου
Σχολειο
Ολυμπιων
2η Μακεδονομαχων
Φιλιππου
Μελα
12η Θρακομακεδονων
11η Θρακομακεδονων
10η Θρακομακεδονων
2η Ολυμπιαδος
2η Λαμπερου
2η Ανθαγορας
Γαληνη
9η Θρακομακεδονων
8η Θρακομακεδονων
7η Θρακομακεδονων
6η Θρακομακεδονων
5η Θρακομακεδονων
4η Θρακομακεδονων
Θρακομακεδονων
Μεσονυχιου - Mesonyxioy
Τερμα - Αποβιβαση / Terma - Apobibash
Αφετηρια 724,725,726,755 (Αχαρναι) - Axarnai
725 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 725 ;
725 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 725 ;
725 σταματάει λειτουργία στις 05:00 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 725 ;
Πότε έρχεται η γραμμή Αχαρναι (Μεσονυχι) - Θρακομακεδονες (Απο Πλ. Αριστοτελους Εως Μεσονυχι) ; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Αχαρναι (Μεσονυχι) - Θρακομακεδονες (Απο Πλ. Αριστοτελους Εως Μεσονυχι) που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 725 σταθμός κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 725 σταθμός.
Χάρτης γραμμής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 725 - Αχαρναι (Μεσονυχι) - Θρακομακεδονες (Απο Πλ. Αριστοτελους Εως Μεσονυχι)
Δρομολόγια γραμμής 725
725 γραμμή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 | Απλή αναχώρηση |
Τρι | 05:00 | Απλή αναχώρηση |
Τετ | 05:00 | Απλή αναχώρηση |
Πεμ | 05:00 | Απλή αναχώρηση |
Παρ | 05:00 | Απλή αναχώρηση |
Σαβ | 05:00 - 05:30 | 30 |
Κυρ | 07:45 - 08:25 | 40 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 725 (από το Αφετηρια 504 (Θρακομακεδονες)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων , των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 725 (Αχαρναι (Μεσονυχι) - Θρακομακεδονες (Απο Πλ. Αριστοτελους Εως Μεσονυχι)) και παρακολουθήστε το καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες τώρα.
725 γραμμή ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 725 (Αχαρναι (Μεσονυχι) - Θρακομακεδονες (Απο Πλ. Αριστοτελους Εως Μεσονυχι)) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του .
725
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 725 είναι Αφετηρια 504 (Θρακομακεδονες) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 724,725,726,755 (Αχαρναι) - Axarnai. 725 (Αχαρναι (Μεσονυχι) - Θρακομακεδονες (Απο Πλ. Αριστοτελους Εως Μεσονυχι)) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 725 έχει 27 σταθμούς και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 19 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 725 σταθμούς κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια για τη γραμμή 725 για το ταξίδι σας.
Γραμμή 725 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 725 (Αχαρναι (Μεσονυχι) - Θρακομακεδονες (Απο Πλ. Αριστοτελους Εως Μεσονυχι)) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 725 ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και μην χάσετε ποτέ το σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε , συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 725, στην Αθήνα
725 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 141 - ΣΤ. ΔΑΦΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST. DAFNIS - KALAMAKI/ Πρόγραμμα
- 865 - ΑΜΑΞΟΣΤΑΣΙΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΜΑΝΔΡΑ/ Πρόγραμμα
- 749 - ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ - ΣΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ/ Πρόγραμμα
- 861 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΜΑΝΔΡΑ (ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΤΙΤΑΝ)/ Πρόγραμμα
- 892 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΙΛΙΟΝ/ Πρόγραμμα
- 860 - Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΓΕΝ. ΚΡΑΤΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΣΧΙΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ/ Πρόγραμμα
- Β10 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙ (Μέσω ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ)/ Πρόγραμμα
- 021 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΝΙΓΓΟΣ - ΓΚΥΖΗ/ Πρόγραμμα
- 032 - ΓΟΥΔΗ - ΜΑΡΑΣΛΕΙΟΣ (ΣΧΟΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 814 - ΣΧΙΣΤΟ ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 859 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ - ΝΕΟΣ ΜΩΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 803 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ/ Πρόγραμμα
- 818 - ΛΙΜ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΩ ΠΕΡΑΜΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 846 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 509Β - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΑΦΙΔΝΕΣ - ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ - ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ - ΒΑΡΝΑΒΑ / ZIRINEIO - AFIDNES - POLYDENDRI - KAPANDRITI - BARNABA/ Πρόγραμμα
- 848 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΗ/ Πρόγραμμα
- Α11 - ΠΛ. ΒΑΘΗ - ΙΛΙΟΝ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (Μέσω Πανοράματος)/ Πρόγραμμα
- 819 - ΠΕΡΑΜΑ - ΝΕΚΡ. ΣΧΙΣΤΟΥ/ Πρόγραμμα
- X95 - ΣΥΝΤΑΓΜΑ - ΑΕΡΟΛ. ΑΘΗΝΩΝ [EXPRESS] / SYNTAGMA - AEROL. ATHINON [EXPRESS]/ Πρόγραμμα
- 115 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΙΤΣΙ / GLYFADA - VOULIAGMENI - KITSI/ Πρόγραμμα