734 Γραμμή
Αχαρναι - Νοσ. Αγ. Αναργυροι
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 734 (Ενημερώθηκε)
Το 734 (Αχαρναι - Νοσ. Αγ. Αναργυροι) είναι μια κυκλική γραμμή με 47 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 537,733,734,735,712,728,733,752,878,879 (Αχαρναι).
Επιλέξτε 734 σταθμούς παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Αχαρναι - Νοσ. Αγ. Αναργυροι (47 στάσεις)
Αφετηρια 537,733,734,735,712,728,733,752,878,879 (Αχαρναι)
Γυμναστηριο - Gymnasthrio
Παλαιο Κοιμητηριο - Palaio Koimhthrio
Καραβος - Karabos
Λιοσιων - Liosion
Ηρωον - Hroon
Ika - Ika
13η Κοκ. Μυλου- 13th Kok. Myloy
Στ. Οσε - St. Ose
Ε. Γκελα - E. Gkela
Πολεοδομια - Poleodomia
Λυρα - Lyra
Αγ. Λεωνιδας - Ag. Leonidas
Κων. Καραμανλη - Kon. Karamanlh
Ναρκισσου - Narkissoy
Φυτωρια - Fytoria
Διασταυρωση Τατοιου - Diastayrosi Tatoioy
Μονοπατι
Γεφυρακι
Εθνικη Οδος - Ethinkh Odos
Θηβαιδος - Thivaidos
Μεγαρα
1η Οδος Ελευθεριας
Πλ. Εθν. Μακαριου
2η Αγ. Αναργυρων
Νοσοκομειο
2η Αγ. Αναργυρων
Εθναρχου Μακαριου
Ταβερνα Τζακια
Ευδαπ
Γεφυρακι
Μονοπατι
Διασταυρωση Τατοιου - Diastayrosi Tatoioy
Φυτωρια - Fytoria
Καραμανλη - Karamanlh
Αγ. Λεωνιδας - Ag. Leonidas
Λυρα - Lyra
Αριστοτελους - Aristoteloys
Στ. Οσε - St. Ose
13η Κοκ. Μυλου - 13th Kok. Myloy
Πλατεια - Plateia
Ηρωον - Hroon
Λιοσιων - Liosion
Καραβος - Karabos
Παλαιο Κοιμητηριο - Palaio Koimhthrio
Γυμναστηριο - Gymnasthrio
Αφετηρια 537,733,734,735,712,728,733,752,878,879 (Αχαρναι)
734 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 734 ;
734 ξεκινάει λειτουργία στις 06:15 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 734 ;
734 σταματάει λειτουργία στις 20:15 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 734 ;
Πότε έρχεται η γραμμή Αχαρναι - Νοσ. Αγ. Αναργυροι ; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Αχαρναι - Νοσ. Αγ. Αναργυροι που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 734 σταθμός κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 734 σταθμός.
Δρομολόγια γραμμής 734
734 γραμμή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 06:15 - 20:15
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 06:15 - 20:15 | 65 - 84 |
Τρι | 06:15 - 20:15 | 65 - 84 |
Τετ | 06:15 - 20:15 | 65 - 84 |
Πεμ | 06:15 - 20:15 | 65 - 84 |
Παρ | 06:15 - 20:15 | 65 - 84 |
Σαβ | 06:15 - 20:15 | 65 - 84 |
Κυρ | 06:15 - 20:15 | 65 - 84 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 734 (από το Αφετηρια 537,733,734,735,712,728,733,752,878,879 (Αχαρναι)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων , των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 734 (Αχαρναι - Νοσ. Αγ. Αναργυροι) και παρακολουθήστε το καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες τώρα.
734 γραμμή ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 734 (Αχαρναι - Νοσ. Αγ. Αναργυροι) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του .
734
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 734 είναι Αφετηρια 537,733,734,735,712,728,733,752,878,879 (Αχαρναι) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 537,733,734,735,712,728,733,752,878,879 (Αχαρναι). 734 (Αχαρναι - Νοσ. Αγ. Αναργυροι) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 734 έχει 47 σταθμούς και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 49 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 734 σταθμούς κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια για τη γραμμή 734 για το ταξίδι σας.
Γραμμή 734 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 734 (Αχαρναι - Νοσ. Αγ. Αναργυροι) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 734 ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και μην χάσετε ποτέ το σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε , συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 734, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 619 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΣΤ. ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 906 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 137 - ΑΝΩ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Α - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ANO N. SMYRNI A - ST. SYGGROY FIX/ Πρόγραμμα
- 024 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AG. ANARGYROI - ST. ΚΑΤΟ PATHSIA/ Πρόγραμμα
- 878 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ/ Πρόγραμμα
- 201 - ΣΤ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 827 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΠΡΑ ΧΩΜΑΤΑ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 211 - ΥΜΗΤΤΟΣ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / YMHTTOS - METAMORFOSI - AKADIMIA (CYCLIST)/ Πρόγραμμα
- 822 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β15 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - ΠΑΛΑΤΑΚΙ/ Πρόγραμμα
- 142 - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 541 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΣΤ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / METAMORFOSI - ST. AMAROUSIOU/ Πρόγραμμα
- 402 - ΣΤ. ΚΑΤΕΧΑΚΗ - ΠΟΛΥΔΡΟΣΟ/ Πρόγραμμα
- 218 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗ / PEIRAIAS - ST. DAFNI/ Πρόγραμμα
- 891 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΣΤΑΘ. ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 550 - Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ / P. FALIRO - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 124 - ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ – ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 503 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ / ZIRINEIO - VARYMPOMPI/ Πρόγραμμα
- 605 - ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α3 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΓΛΥΦΑΔΑ (Μέσω ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ)/ Πρόγραμμα