750 Γραμμή
Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο (Εναλλακτικη Καθε Σαββατο Λογω Λαϊκης 05:00-17:00)
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 750 (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 750 (Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο (Εναλλακτικη Καθε Σαββατο Λογω Λαϊκης 05:00-17:00)) έχει 46 σταθμούς αναχωρεί από Τερμα 750 (Νικαια) και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια 750 (Αττικον Νοσοκομειο).
Επιλέξτε 750 σταθμούς παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο (Εναλλακτικη Καθε Σαββατο Λογω Λαϊκης 05:00-17:00) (46 στάσεις)
Τερμα 750 (Νικαια)
Κατρακειο
Ηφαιστου
Φρυγιας
Νικομηδειας
Οαεδ
Εμπορικο Κεντρο Νικαιας
Αγ. Γεωργιος
Φιλαδελφειας
Πλ. Κρηνης
Στροφη Κορυδαλλου - Strofh Korydalloy
Ριο - Rio
Παπακυριαζη
Τσαλδαρη
Πλ. Ελευθεριας
Στ. Κορυδαλλος
Ακροπολ
Αγ. Αρτεμιος
Ταξιαρχης
Αγ. Νικολαος
Παρκο Ελενης Φωκα
Αφετηρια 750
Μαρινου Αντυπα
Αποστολου Παυλου
Παλ. Τερμα
Δημοσθενους
Γεφυρακι
2η Πολυκατοικιων
1η Πολυκατοικιων
Κοραη
Ρηγα Φεραιου
Μποτσαρη
Γεωργιος Ζαμπετας
Θεοδωρος Πολυκανδριωτης
Γυμνασιο
Αγ. Σπυριδωνας
Θηβων - Thivon
Σκαλακια - Skalakia
Παν/Μιο Δυτικης Αττικης - Παν/Πολη Αλσους Αιγαλεω / Pan/Mio Dytikhs Attikhs - Pan/Polh Alsoys Aigaleo
Πηγαδακι - Phgadaki
Καμπινγκ - Camping
Ελαιων - Elaion
Παλατακι - Palataki
Κεδ - Ked
Κεδβ - Kedb
Αφετηρια 750 (Αττικον Νοσοκομειο)
750 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 750 ;
750 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 750 ;
750 σταματάει λειτουργία στις 17:00 τη Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 750 ;
Πότε έρχεται η γραμμή Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο (Εναλλακτικη Καθε Σαββατο Λογω Λαϊκης 05:00-17:00) ; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο (Εναλλακτικη Καθε Σαββατο Λογω Λαϊκης 05:00-17:00) που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 750 σταθμός κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 750 σταθμός.
Χάρτης γραμμής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 750 - Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο (Εναλλακτικη Καθε Σαββατο Λογω Λαϊκης 05:00-17:00)
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 750 (από το Τερμα 750 (Νικαια)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων , των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 750 (Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο (Εναλλακτικη Καθε Σαββατο Λογω Λαϊκης 05:00-17:00)) και παρακολουθήστε το καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες τώρα.
750 γραμμή ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 750 (Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο (Εναλλακτικη Καθε Σαββατο Λογω Λαϊκης 05:00-17:00)) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του .
750
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 750 είναι Τερμα 750 (Νικαια) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 750 (Αττικον Νοσοκομειο). 750 (Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο (Εναλλακτικη Καθε Σαββατο Λογω Λαϊκης 05:00-17:00)) λειτουργεί κατά τη διάρκεια Σάββατο.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 750 έχει 46 σταθμούς και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 35 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 750 σταθμούς κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια για τη γραμμή 750 για το ταξίδι σας.
Γραμμή 750 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 750 (Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο (Εναλλακτικη Καθε Σαββατο Λογω Λαϊκης 05:00-17:00)) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 750 ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και μην χάσετε ποτέ το σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε , συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 750, στην Αθήνα
750 - Εναλλακτικές οδηγίες
- 750 - Αττικο Νοσοκομειο - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Νικαια (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Πέμπτη 05:00-17:00) / Πρόγραμμα
- 750 - Νικαια - Στ.Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο [Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Πέμπτη 05:00-17:00] / Πρόγραμμα
- 750 - Αττικο Νοσοκομειο - Στ.Μετρο Αιγαλεω - Νικαια [Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Πέμπτη 05:00-17:00] / Πρόγραμμα
- 750 - Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Παρασκευή 05:00-17:00) / Πρόγραμμα
- 750 - Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Πέμπτη 05:00-17:00) / Πρόγραμμα
- 750 - Αττικο Νοσοκομειο - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Νικαια / Πρόγραμμα
- 750 - Αττικο Νοσοκομειο - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Νικαια (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Παρασκευή 05:00-17:00) / Πρόγραμμα
- 750 - Νικαια - Στ. Μετρο Αιγαλεω - Αττικο Νοσοκομειο / Πρόγραμμα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 049 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ / PEIRAIAS - OMONOIA/ Πρόγραμμα
- 410 - Ο.Α.Κ.Α - ΑΝΩ ΜΕΛΙΣΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 536 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ / ZIRINEIO - DIONYSOS/ Πρόγραμμα
- 314Β - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ - Ν. ΒΟΥΤΖΑΣ (2ο Γυμνάσιο)/ Πρόγραμμα
- 861 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΜΑΝΔΡΑ (ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΤΙΤΑΝ)/ Πρόγραμμα
- 504 - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / THRAKOMAKEDONES - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 734 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΝΟΣ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 904 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΣΤ. ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α1 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΑ/ Πρόγραμμα
- X80 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΚΡΟΠΟΛΗ - ΣΥΝΤΑΓΜΑ (EXPRESS) (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PEIRAIAS - AKROPOLI - SYNTAGMA (EXPRESS)/ Πρόγραμμα
- 211 - ΥΜΗΤΤΟΣ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / YMHTTOS - METAMORFOSI - AKADIMIA (CYCLIST)/ Πρόγραμμα
- 824 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 881 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΡΟΥΠΑΚΙ/ Πρόγραμμα
- 871 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ (Μέσω Λ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ)/ Πρόγραμμα
- 142 - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 560 - ΣΤ. ΚΗΦΙΣΙΑ - ΜΟΡΤΕΡΟ - Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑ/ Πρόγραμμα
- 126 - ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 846 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 891 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΣΤΑΘ. ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 115 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΙΤΣΙ / GLYFADA - VOULIAGMENI - KITSI/ Πρόγραμμα