810 Γραμμή
Σχιστo - Στ. Κορυδαλλος - Sxisto - St. Korydallos
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 810 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 810 λεωφορείο (Σχιστo - Στ. Κορυδαλλος - Sxisto - St. Korydallos) είναι μια κυκλική γραμμή με 49 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Σχιστο - Sxisto.
Επιλέξτε 810 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Σχιστo - Στ. Κορυδαλλος - Sxisto - St. Korydallos (49 στάσεις)
Σχιστο - Sxisto
Δεη - Deh
Ταβερνα - Taberna
Αγ. Νικολαος - Ag. Nikolaos
Μποτσαρη - Mpotsarh
25ης Μαρτιου - 25th Martioy
Σχολεια - Sxoleia
Επαμεινωνδα - Epameinonda
Μενελαου - Menelaoy
Γκαραζ Δημου - Garaz Dhmoy
Δαφνης - Dafnhs
Κρανιωτακη - Kraniotakh
Ρεθυμνης - Rethymnhs
1η Αρισταρχου - 1st Aristarxoy
2η Αρισταρχου - 2nd Aristarxoy
Φυλακες - Fylakes
Καναρια - Kanaria
Ηπειρου - Hpeiroy
Οριων - Orion
Πελοποννησου - Peloponnhsoy
Ταξιαρχων - Taxiarxon
Αγ. Αρτεμιος - Ag. Artemios
Στ. Κορυδαλλος - St. Korydallos
Πλ. Ελευθεριας - Pl. Eleytherias
Παλ. Τερμα - Pal. Terma
Στεργιοπουλου - Stergiopoyloy
Ανακρεοντος - Anakreontos
Πυθαγορα - Pythagora
Χαρ. Τρικουπη - Xar. Trikoyph
Τζουμαγιας - Tzoymagias
Πλ. Ελ.Βενιζελου - Pl. El.Benizeloy
Σολωμου - Solomoy
Δημαρχειο - Dhmarxeio
Ριο - Rio
Ρεθυμνης (Προς Σχιστο Κορυδαλλου) - Rethymnhs (To Sxisto Korydalloy)
1η Αρισταρχου (Προς Σχιστο Κορυδαλλου) - 1th Aristarxoy (To Sxisto)
Ηλειας - Hleias
Στροφη - Strofh
Γκαραζ Δημου - Garaz Dhmoy
Οδyσσεως - Odysseos
Επαμεινωνδα - Epameinonda
Σχολειο - Sxoleio
Παλ.Τερμα - Pal.Terma
Μποτσαρη - Mpotsarh
Αγ. Νικολαος - Ag. Nikolaos
Ταβερνα - Taberna
Δεη - Deh
Στροφη - Strofh
Σχιστο - Sxisto
810 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 810 λεωφορείο;
810 ξεκινάει λειτουργία στις 05:30 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 810 λεωφορείο;
810 σταματάει λειτουργία στις 23:30 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 810 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Σχιστo - Στ. Κορυδαλλος - Sxisto - St. Korydallos λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Σχιστo - Στ. Κορυδαλλος - Sxisto - St. Korydallos λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 810 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Κοίμηση της Παναγίας;
Οι ώρες λειτουργίας του 810 λεωφορείο τα Κοίμηση της Παναγίας ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 810 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 810 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 810 λεωφορείο - Σχιστo - Στ. Κορυδαλλος - Sxisto - St. Korydallos
Δρομολόγια γραμμής 810 λεωφορείο
810 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:30 - 23:30
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
Τρι | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
Τετ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
Πεμ | 05:30 - 23:30 | 15 - 25 |
Παρ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
Σαβ | 05:50 - 23:30 | 25 - 35 |
Κυρ | 05:30 - 23:30 | 30 - 40 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 810 (από το Σχιστο - Sxisto), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 810 (Σχιστo - Στ. Κορυδαλλος - Sxisto - St. Korydallos) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
810 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 810 (Σχιστo - Στ. Κορυδαλλος - Sxisto - St. Korydallos) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
810 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 810 λεωφορείο είναι Σχιστο - Sxisto και η τελευταία στάση είναι Σχιστο - Sxisto. 810 (Σχιστo - Στ. Κορυδαλλος - Sxisto - St. Korydallos) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 810 έχει 49 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 34 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 810 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 810 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 810 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 810 (Σχιστo - Στ. Κορυδαλλος - Sxisto - St. Korydallos) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 810 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 810, στην Αθήνα
810 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 229 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗ - PEIRAIAS - AG. DIMITRIOS - ST. DAFNI/ Πρόγραμμα
- 522 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΔΑΜΕΣ Α (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ST. KIFISIA - ADAMES A/ Πρόγραμμα
- 314 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΡΑΦΗΝΑ - ST. DOUK. PLAKENTIAS - PALLINI - RAFINA/ Πρόγραμμα
- 823 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ST. AG. ANTONIOS - AG. VASILEIOS/ Πρόγραμμα
- 326 - ΣΤ. ΚΑΝΤΖΑ - ΣΠΑΤΑ - ΑΡΤΕΜΙΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ARTEMIS - KANTZA/ Πρόγραμμα
- 806 - ΣΧΙΣΤΟ - ΚΑΡΑΒΑΣ - ΣΤ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - SXISTO - KARABAS - ST. KORYDALLOS/ Πρόγραμμα
- 036 - ΣΤ. ΚΑΤΕΧΑΚΗ -ΣΤ. ΠΑΝΟΡΜΟΥ-ΓΑΛΑΤΣΙ-ΚΥΨΕΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - KATECHAKI - KYPSELI/ Πρόγραμμα
- 911 - ΣΤΑΘ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΔΡ. ΤΥΦΛΩΝ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - STATH. KALLITHEAS - IDR. TYFLON/ Πρόγραμμα
- 14 - ΛΑΜΠΡΙΝΗ - Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ - LAMPRINI - L. ALEXANDRAS - GIROKOMEIO/ Πρόγραμμα
- Α8 - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ - Ν. ΙΩΝΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ - POLYTEXNEIO - N. IONIA - MAROUSI/ Πρόγραμμα
- 212 - ΣΤ. ΔΑΦΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ - ΒΥΡΩΝΑΣ - ΚΑΡΕΑΣ - ST. METRO DAFNI - VYRONAS - KAREAS/ Πρόγραμμα
- Β1 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ - PEIRAIAS - ANO GLYFADA/ Πρόγραμμα
- 876 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ELEYSINA - ST. AG. MARINA/ Πρόγραμμα
- 530 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ - Ν. ΠΕΝΤΕΛΗ - ST. KIFISIA - MELISSIA - N. PENTELI/ Πρόγραμμα
- 162 - ΒΟΥΛΑ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - VOYLA - PANORAMA/ Πρόγραμμα
- 828 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΒΩΝ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - PEIRAIAS - THIVON - ST.NIKAIA/ Πρόγραμμα
- 106 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - AG. BARBARA - ST. SYGGROY FIX/ Πρόγραμμα
- 740 - ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟ - ΣΚΑ - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΑΓ. ΑΝΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - OLYMP. CHORIO - SKA - ACHARNAI - AG. ANNA/ Πρόγραμμα
- 805 - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΝΕΟΚΤΙΣΤΑ - ASPROPYRGOS - NEOKTISTA/ Πρόγραμμα
- 891 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΣΤΑΘ. ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - AG. BARBARA - AIGALEO - PERISTERI - STATH. ATTIKIS/ Πρόγραμμα