842 Γραμμή
Περαμα - Στ. Κορυδαλλος
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 842 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 842 λεωφορείο (Περαμα - Στ. Κορυδαλλος) είναι μια κυκλική γραμμή με 83 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια - Τερμα 843,841,842 (Περαμα).
Επιλέξτε 842 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Περαμα - Στ. Κορυδαλλος (83 στάσεις)
Αφετηρια - Τερμα 843,841,842 (Περαμα)
Δημαρχειο
Καραολη Και Δημητριου
Τραπεζα
Αρσακη
Πρωτεως
Γερμ. Σκαλα
Πλαζακη
Παναγιωτη Σαλπεα
Σιδερα
Bp
Πλακουδα
Ηρωων Πολυτεχνιου
Τ.Ε.Ε
Αστυνομια
Ικονιου
Πυροσβεστικη
Σιδερα
Υδρας
Αστρο - Astro
Στροφη Αμφιαλης - Strofi Amfialis
Παιδικη Στεγη - Paidiki Stegi
Μακρυγιαννη
Σχολεια
Αγ. Αντωνιος
Σαμου - Samoy
Ακροπολεως - Akropoleos
Γηπεδο - Ghpedo
Στροφη Κορυδαλλου - Strofh Korydalloy
Ριο - Rio
Παπακυριαζη
Τσαλδαρη
Πλ. Ελευθεριας
Ακροπολ
Αγ. Αρτεμιος
Ερεχθειου - Erextheioy
Πλ. Αρεως
Πατμου
Γ' Νεκροταφειο - Γρ.Λαμπρακη
Γ' Νεκροταφειο
Γυμναστηριο
Κρατικο Νοσοκομειο
Παιδικη Στεγη
Φαρμακειο
Πλ.Ιω.Μελα
Στεργιοπουλου
Παλ.Τερμα
Στ. Κορυδαλλος
Ταξιαρχων - Taxiarxon
Πνευματικο Κεντρο - Pnevmatiko Kentro
Σολωμου - Solomoy
Δημαρχειο - Dhmarxeio
Ριο - Rio
Κορυδαλλος - Korydallos
Γηπεδο - Gipedo
Κοραη - Korah
Σαμου - Samoy
Αγ. Αντωνιος - Ag. Antonios
Σχολεια - Sxoleia
Μακρυγιαννη - Makrygianni
Παιδικη Στεγη - Paidiki Stegi
Στροφη Αμφιαλης - Strofi Amfialis
Αστρο - Astro
Σιδερα - Sidera
Πυροσβεστικη
Ικονιου
Αγ. Σωτηρας
Αστυνομια
Ηρωων Πολυτεχνειου
Πλακουδα
Διυλιστηρια Shell
Σιδερα
Πλαζακη
Σχολειο
Αγ. Νικολαος
Οτε
Τραπεζα
25ης Μαρτιου
Πλατεια
Αγ. Γεωργιος
Αναπαυσεως
Σταση Αποβιβασης
Αφετηρια - Τερμα 843,841,842 (Περαμα)
842 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 842 λεωφορείο;
842 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 842 λεωφορείο;
842 σταματάει λειτουργία στις 23:35 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 842 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Περαμα - Στ. Κορυδαλλος Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Περαμα - Στ. Κορυδαλλος Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 842 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 842 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 842 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 842 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 842 λεωφορείο
842 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:35
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:35 | 16 - 30 |
Τρι | 05:00 - 23:35 | 16 - 30 |
Τετ | 05:00 - 23:35 | 16 - 30 |
Πεμ | 05:00 - 23:35 | 16 - 30 |
Παρ | 05:00 - 23:35 | 16 - 30 |
Σαβ | 05:00 - 23:35 | 25 - 40 |
Κυρ | 05:00 - 23:35 | 32 - 45 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 842 (από το Αφετηρια - Τερμα 843,841,842 (Περαμα)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 842 (Περαμα - Στ. Κορυδαλλος) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
842 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 842 (Περαμα - Στ. Κορυδαλλος) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
842 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 842 λεωφορείο είναι Αφετηρια - Τερμα 843,841,842 (Περαμα) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια - Τερμα 843,841,842 (Περαμα). 842 (Περαμα - Στ. Κορυδαλλος) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 842 έχει 83 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 64 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 842 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 842 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 842 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 842 (Περαμα - Στ. Κορυδαλλος) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 842 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 842, στην Αθήνα
842 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 861 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΜΑΝΔΡΑ (ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΤΙΤΑΝ)/ Πρόγραμμα
- 204Β - ΕΚΕΜΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ Πρόγραμμα
- 237 - ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 446 - ΣΤΑΘ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΟΣΟΚ. ΠΕΝΤΕΛΗΣ (Μέσω ΠΙΚΠΑ)/ Πρόγραμμα
- 735 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΖΕΦΥΡΙ - ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 509Β - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΑΦΙΔΝΕΣ - ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ - ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ - ΒΑΡΝΑΒΑ / ZIRINEIO - AFIDNES - POLYDENDRI - KAPANDRITI - BARNABA/ Πρόγραμμα
- 911Α - ΣΤΑΘ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΔΡ. ΤΥΦΛΩΝ -Π.Ε ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 726 - ΑΧΑΡΝΑΙ (ΜΕΣΟΝΥΧΙ) - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (BOYNO) (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 828 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΒΩΝ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 136 - ΑΝΩ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Β - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 324 - ΑΝΘΟΥΣΑ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΚΑΝΤΖΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 535 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΠΟΝΤΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ZIRINEIO - EYXEINOS PONTOS/ Πρόγραμμα
- 868 - ΘΡΙΑΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ/ Πρόγραμμα
- 314 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΡΑΦΗΝΑ/ Πρόγραμμα
- 837 - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 712 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΕΡΓ. ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ - Α. ΛΙΟΣΙΑ (ΠΑΝΟΡΑΜΑ)/ Πρόγραμμα
- Α13 - ΟΜΟΝΟΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 224 - ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ - ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ/ Πρόγραμμα
- 421 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ/ Πρόγραμμα
- Α1 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΑ/ Πρόγραμμα