85Ζ Γραμμή
Από Πλατεία Ευαγγελίστριας
Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA)
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) 85Ζ λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 85Ζ λεωφορείο (Από Πλατεία Ευαγγελίστριας) έχει 87 στάσεις αναχωρεί από Πλατεία Ευαγγελίστριας και τερματίζει στο σταθμό Τ.Σ. Σταυρούπολης Β.
85Ζ λεωφορείο επισκόπηση προγράμματος δρομολογίων για την επερχόμενη εβδομάδα: αναχωρεί μία φορά τη μέρα στις 05:00. Ημέρες λειτουργίας αυτή την εβδομάδα: κάθε μέρα.
Επιλέξτε 85Ζ λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Από Πλατεία Ευαγγελίστριας (87 στάσεις)
Πλατεία Ευαγγελίστριας
Σχολείο Ευαγγελίστριας
52ο Χλμ
51ο Χλμ
Έξοδος Λαχανά
Πάρκο Τσουκαλίδου
Ενδιάμεση
Λαχανάς
Ορειβατικό Κέντρο
Στρατιωτικό Κοιμητήριο
Κυδωνιά - Μουσείο
Παπακυριαζή
43ο Χιλιόμετρο
Έξοδος Ξυλόπολης
Πάρκο
Κτηνιατρείο
Πρώην Δημαρχείο Λαχανά
Είσοδος Ξυλόπολης
Νεόκτιστα
Παρεκκλήσι Αγίου Νικήτα
Νικόπολη
40ό Χλμ
36ο Χλμ
Πεύκα 2
Πεύκα
Μηλιά
Αμπελάκια
Σχολείο Δορκάδας
Δορκάδα
Μαυροράχη
Χ.Υ.Τ.Α.
29ο Χλμ Α΄
29ο Χλμ
30ό Χιλιόμετρο
Μέβιορ
Κόμβος Κριθιάς
Κατοικίες
Στροφή Εξαμίλι
Όρια Κριθιάς
Εργοστάσιο
Πεδινή
Διασταύρωση Εξαμιλίου
Είσοδος Κριθιάς
Φαρμακείο
Παλιό Τέρμα
Ρέμα
Γκνόινα
Ρέμα
Περίπτερο
Πάρκο Κριθιάς
Φαρμακείο
Έξοδος Κριθιάς
Είσοδος Εξαμιλίου
Πλατεία Εξαμίλι
Είσοδος Εξαμιλίου
Στροφή Εξαμίλι
Κατοικίες
Κόμβος Κριθιάς
Φρούριο
Εκκλησάκι
Πλατεία Ασσήρου
Σχολείο Ασσήρου
Γυμνάσιο Ασσήρου
Εκκλησία
Εργοστάσιο Εστία
21ο Χλμ
Στροφή Στρατοπέδου
Μάξιμ Περτσινίδης
Πυραμίς
Στροφή Κιλκίς
Ζωοτροφές
Γεράνι
Τροχαία Λητής
Βενζινάδικο
Αρτόζα
Κάτω Δερβένι
Άνω Δερβένι
Αρχαία Λητή
Ανθόκηποι
Διασταύρωση
Άγιος Παντελεήμων
Έπιπλο - Κατοικία
Πανταζόπουλοι
Euro - House
Θεσσαλονίκης
Αγίου Πέτρου
Τ.Σ. Σταυρούπολης Β
85Ζ FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 85Ζ λεωφορείο;
85Ζ ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 85Ζ λεωφορείο;
85Ζ σταματάει λειτουργία στις 05:00 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 85Ζ λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Από Πλατεία Ευαγγελίστριας Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Από Πλατεία Ευαγγελίστριας Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 85Ζ λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 85Ζ λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) 85Ζ λεωφορείο - Από Πλατεία Ευαγγελίστριας
Δρομολόγια γραμμής 85Ζ λεωφορείο
85Ζ λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 | Απλή αναχώρηση |
Τρι | 05:00 | Απλή αναχώρηση |
Τετ | 05:00 | Απλή αναχώρηση |
Πεμ | 05:00 | Απλή αναχώρηση |
Παρ | 05:00 | Απλή αναχώρηση |
Σαβ | 05:00 - 15:05 | 144 |
Κυρ | 05:00 - 15:05 | 144 |
Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 85Ζ (από το Πλατεία Ευαγγελίστριας), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 85Ζ (Από Πλατεία Ευαγγελίστριας) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) τώρα.
85Ζ γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) 85Ζ (Από Πλατεία Ευαγγελίστριας) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA), ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA).
85Ζ (Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA))
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 85Ζ λεωφορείο είναι Πλατεία Ευαγγελίστριας και η τελευταία στάση είναι Τ.Σ. Σταυρούπολης Β. 85Ζ (Από Πλατεία Ευαγγελίστριας) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 85Ζ έχει 87 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 114 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA), πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Θεσσαλονίκη και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 85Ζ λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 85Ζ λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 85Ζ Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 85Ζ (Από Πλατεία Ευαγγελίστριας) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 85Ζ λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Προαστιακός, Λεωφορείο ή Πλοίο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Θεσσαλονίκη. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 85Ζ, στην Θεσσαλονίκη
85Ζ - Εναλλακτικές οδηγίες
Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) Γραμμές στη πόλη Θεσσαλονίκη
- 9 - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ/ Πρόγραμμα
- 88Ε - ΙΚΕΑ - ΜΕΣΗΜΕΡΙ - ΕΠΑΝΟΜΗ ΜΕΣΩ Χ.Υ.Τ.Α./ Πρόγραμμα
- 55Τ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ ΣΧΟΛΙΚΟ/ Πρόγραμμα
- 80Ε - Κ.Τ.Ε.Λ. - ΜΑΛΓΑΡΑ ΜΕΣΩ ΙΩΝΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 86Κ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΛΑΓΥΝΑ - ΓΕΡΑΚΑΡΟΥ - ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΑ/ Πρόγραμμα
- 81Α - Κ.Τ.Ε.Λ. - ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΦΑΛΙΑ/ Πρόγραμμα
- 89Β - Κ.Τ.Ε.Λ. - ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΣ/ Πρόγραμμα
- 43Υ - ΚΑΤΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΒΟΥΛΓΑΡΗ/ Πρόγραμμα
- 88Η - ΙΚΕΑ - ΜΕΣΗΜΕΡΙ - ΕΠΑΝΟΜΗ ΑΠΟ ΔΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΗ/ Πρόγραμμα
- 55Κ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΙΩΝΙΑ ΜΕΣΩ ΕΛ.ΤΑ./ Πρόγραμμα
- 86Τ - ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΑ - ΛΑΓΥΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ/ Πρόγραμμα
- 55Ν - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΙΩΝΙΑ - ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΑ/ Πρόγραμμα
- 85Μ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΕΞΑΜΙΛΙ - ΚΡΙΘΙΑ/ Πρόγραμμα
- 82Β - ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ - ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ/ Πρόγραμμα
- 88Α - ΙΚΕΑ - ΚΑΡΔΙΑ - ΤΡΙΛΟΦΟΣ/ Πρόγραμμα
- 76Β - Α.Σ. ΙΚΕΑ - ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ - Τ.Ε.Λ. - Ι.Ε.Κ/ Πρόγραμμα
- 86Ν - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΛΑΓΥΝΑ - ΑΡΔΑΜΕΡΙ - ΓΕΡΑΚΑΡΟΥ - ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΑ/ Πρόγραμμα
- 36Β - ΒΟΥΛΓΑΡΗ - COSMOS - Α.Σ. ΙΚΕΑ - Κ.Τ.Ε.Λ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ/ Πρόγραμμα
- 83Α - ΑΝΑΛΗΨΗ - ΛΑΓΚΑΔΑΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ/ Πρόγραμμα