85Τ Γραμμή
Από Τ.Σ. Λευκοχωρίου
Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA)
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) 85Τ λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 85Τ λεωφορείο (Από Τ.Σ. Λευκοχωρίου) έχει 65 στάσεις αναχωρεί από Τ.Σ. Λευκοχωρίου και τερματίζει στο σταθμό Τ.Σ. Σταυρούπολης Β.
85Τ λεωφορείο επισκόπηση προγράμματος δρομολογίων για την επερχόμενη εβδομάδα: αναχωρεί μία φορά τη μέρα στις 06:00. Ημέρες λειτουργίας αυτή την εβδομάδα: κάθε μέρα.
Επιλέξτε 85Τ λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Από Τ.Σ. Λευκοχωρίου (65 στάσεις)
Τ.Σ. Λευκοχωρίου
Είσοδος Λευκοχωρίου
Είσοδος Στεφανιών
Πλατεία Στεφανιών
Έξοδος Στεφανιών
Πλατεία Καρτερών
Είσοδος Καρτερών
Δ.Ε.Κ.Ε.
Διασταύρωση Δορκάδας
29ο Χλμ Α΄
29ο Χλμ
30ό Χιλιόμετρο
Μέβιορ
Κόμβος Κριθιάς
Κατοικίες
Στροφή Εξαμίλι
Όρια Κριθιάς
Εργοστάσιο
Πεδινή
Διασταύρωση Εξαμιλίου
Είσοδος Κριθιάς
Φαρμακείο
Παλιό Τέρμα
Περίπτερο
Πάρκο Κριθιάς
Φαρμακείο
Έξοδος Κριθιάς
Είσοδος Εξαμιλίου
Πλατεία Εξαμίλι
Είσοδος Εξαμιλίου
Διασταύρωση Εξαμιλίου
Πεδινή
Εργοστάσιο
Όρια Κριθιάς
Στροφή Εξαμίλι
Κατοικίες
Κόμβος Κριθιάς
Φρούριο
Εκκλησάκι
Πλατεία Ασσήρου
Σχολείο Ασσήρου
Γυμνάσιο Ασσήρου
Εκκλησία
Εργοστάσιο Εστία
21ο Χλμ
Στροφή Στρατοπέδου
Μάξιμ Περτσινίδης
Πυραμίς
Στροφή Κιλκίς
Ζωοτροφές
Τροχαία Λητής
Βενζινάδικο
Αρτόζα
Κάτω Δερβένι
Άνω Δερβένι
Αρχαία Λητή
Ανθόκηποι
Διασταύρωση
Άγιος Παντελεήμων
Έπιπλο - Κατοικία
Πανταζόπουλοι
Euro - House
Θεσσαλονίκης
Αγίου Πέτρου
Τ.Σ. Σταυρούπολης Β
85Τ FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 85Τ λεωφορείο;
85Τ ξεκινάει λειτουργία στις 06:00 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 85Τ λεωφορείο;
85Τ σταματάει λειτουργία στις 06:00 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 85Τ λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Από Τ.Σ. Λευκοχωρίου Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Από Τ.Σ. Λευκοχωρίου Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 85Τ λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 85Τ λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) 85Τ λεωφορείο - Από Τ.Σ. Λευκοχωρίου
Δρομολόγια γραμμής 85Τ λεωφορείο
85Τ λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 06:00
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 06:00 | Απλή αναχώρηση |
Τρι | 06:00 | Απλή αναχώρηση |
Τετ | 06:00 | Απλή αναχώρηση |
Πεμ | 06:00 | Απλή αναχώρηση |
Παρ | 06:00 | Απλή αναχώρηση |
Σαβ | 06:00 | Απλή αναχώρηση |
Κυρ | 06:00 | Απλή αναχώρηση |
Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 85Τ (από το Τ.Σ. Λευκοχωρίου), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 85Τ (Από Τ.Σ. Λευκοχωρίου) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) τώρα.
85Τ γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) 85Τ (Από Τ.Σ. Λευκοχωρίου) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA), ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA).
85Τ (Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA))
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 85Τ λεωφορείο είναι Τ.Σ. Λευκοχωρίου και η τελευταία στάση είναι Τ.Σ. Σταυρούπολης Β. 85Τ (Από Τ.Σ. Λευκοχωρίου) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 85Τ έχει 65 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 87 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA), πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Θεσσαλονίκη και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 85Τ λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 85Τ λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 85Τ Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 85Τ (Από Τ.Σ. Λευκοχωρίου) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 85Τ λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Προαστιακός, Λεωφορείο ή Πλοίο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Θεσσαλονίκη. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 85Τ, στην Θεσσαλονίκη
85Τ - Εναλλακτικές οδηγίες
Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) Γραμμές στη πόλη Θεσσαλονίκη
- 87Ε - ΙΚΕΑ - ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ - ΒΑΣΙΛΙΚΑ/ Πρόγραμμα
- 91Χ - ΛΑΓΚΑΔΑΣ - ΧΡΥΣΑΥΓΗ/ Πρόγραμμα
- 82Κ - ΜΟΝΟΛΟΦΟΣ - Κ.Τ.Ε.Λ. ΜΕΣΩ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ/ Πρόγραμμα
- 55Ρ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ/ Πρόγραμμα
- 91Τ - ΛΑΓΚΑΔΑΣ - ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΑ/ Πρόγραμμα
- 87Ζ - ΒΑΣΙΛΙΚΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ - ΛΙΒΑΔΙ/ Πρόγραμμα
- 67Β - Α.Σ. ΙΚΕΑ - ΤΡΙΑΔΙ - ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ Πρόγραμμα
- 83Μ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΜΕΣΩ ΛΟΥΤΡΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑ/ Πρόγραμμα
- 89Β - Κ.Τ.Ε.Λ. - ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΣ/ Πρόγραμμα
- 87Α - ΙΚΕΑ - ΡΥΣΙΟ - ΒΑΣΙΛΙΚΑ/ Πρόγραμμα
- 69Ρ - ΙΚΕΑ - ΕΠΑΝΟΜΗ - Ι.Ε.Κ. - ΝΤΟΥΡΑΚΙ/ Πρόγραμμα
- 36Υ - ΒΟΥΛΓΑΡΗ - COSMOS - ΖΩΝΗ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 1Α - Τ.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ - ΝΟΣ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - Κ.Τ.Ε.Λ. ΜΕΣΩ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ/ Πρόγραμμα
- 59Β - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ/ Πρόγραμμα
- 40 - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ - ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ Πρόγραμμα
- 76Β - Α.Σ. ΙΚΕΑ - ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ - Τ.Ε.Λ. - Ι.Ε.Κ/ Πρόγραμμα
- 45Α - Κ.Τ.Ε.Λ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Κ.Τ.Ε.Λ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ/ Πρόγραμμα
- 87Ρ - ΙΚΕΑ - ΒΑΣΙΛΙΚΑ - ΡΥΣΙΟ - ΤΑΓΑΡΑΔΕΣ/ Πρόγραμμα
- 86Ν - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΛΑΓΥΝΑ - ΑΡΔΑΜΕΡΙ - ΓΕΡΑΚΑΡΟΥ - ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΑ/ Πρόγραμμα
- 88Ν - ΙΚΕΑ - ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΠΟ ΛΑΚΚΩΜΑ - ΔΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΗ/ Πρόγραμμα