קו 85
פתח תקווה←שוהם
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 85 של קווים (Kavim) - פתח תקווה←שוהם
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 85 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 85 (פתח תקווה←שוהם) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון קרית אריה/החרש ומסתיים בשד. עמק איילון/מודיעים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 85 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←שוהם (43 תחנות)
חניון קרית אריה/החרש
אבשלום גיסין/משה דיין
אבשלום גיסין/משה דיין
ת.רק''ל שחם/משה דיין
בי''ח בלינסון/גשר אבנת
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/יצחק שדה
שוק עירוני/ברון הירש
יהושע שטמפפר/אורד וינגייט
יהושע שטמפפר/רמב''ם
שטמפפר/אברבנל
מרכז קהילתי דני/שטמפפר
יהושע שטמפפר/יהושע חנקין
הגר''א/לינדוי
צומת גנים/כביש 40
שכונת קריית אלון/ירושלים
ירושלים/גורדון
צומת סירקין/כביש 40
ירושלים/שלמה
דרך ירושלים/הושע
מחלף שעריה לדרום
כביש 40/ישיבת נחלים
כביש 40/צומת נחלים
כביש 40/צומת מגשימים
כביש 40/רינתיה מזור
מסעף בארות
צומת טייסים
צומת בדק
מסעף גבעת כ''ח
מסעף ברקת
צומת מחצבות
דרך החורש/החרוב
רימון/תמר
רימון/דרך החורש
שד. עמק איילון/כיכר אגמית
שד. עמק איילון - כיכר יסעור
שד. עמק איילון/כיכר שחף
שדרות עמק איילון/תפן
שד. עמק איילון/האודם
שדרות עמק איילון/חרמון
שד. עמק איילון/תרשיש
שד. עמק איילון - כיכר אנפה
שד. עמק איילון/מודיעים
שאלות ותשובות לגבי קו 85
מתי מתחיל לפעול קו 85?
קו 85 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 85 מפסיק לעבוד?
קו 85 מפסיק לפעול ב-12:20 בשישי
מתי מגיע קו 85?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←שוהם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←שוהם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 85 (פתח תקווה←שוהם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←שוהם (פתח תקווה←שוהם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 85 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 85 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 85
קו האוטובוס 85, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ג׳ | 06:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 22:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 07:50 - 12:20 | 130 - 140 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל85 (מ חניון קרית אריה/החרש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 85 (פתח תקווה←שוהם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 85
תעריף הנסיעה ב85 (פתח תקווה←שוהם) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
85 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 85 היא חניון קרית אריה/החרש והתחנה האחרונה היא שד. עמק איילון/מודיעים.
קו 85 (פתח תקווה←שוהם) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 85. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 85.
מעקב אחר קו האוטובוס 85 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 85 (פתח תקווה←שוהם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 85 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 85 ב-ישראל
85 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 886 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->חניון שפירים/הורדה-בית דגן-10
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21
- 461 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11
- 10 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30
- 312 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10
- 875 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10
- 59 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10
- 239 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10
- 247 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-10
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20
- 114 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10
- 588 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 19 - חומש/יפה נוף-מבוא חורון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-21
- 716 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-10
- 208 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20
- 5 - אבי עזרי/מסוף-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10
- 23 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->מסוף שוהם-שוהם-10
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10