קו 953
ירושלים←עפולה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 953 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 953 (ירושלים←עפולה) יש 12 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בת.מרכזית עפולה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 953 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←עפולה (12 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
מחלף חמד
צומת כפר קרע
צומת ברטעה
צומת אום אל פחם
צומת מגידו
צומת הסרגל
מסעף מחנה עמוס דרום
הבנים/שרה מלכין
הבנים/וולפסון
עיריית עפולה/הבנים
ת.מרכזית עפולה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 953
מתי מתחיל לפעול קו 953?
קו 953 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 953 מפסיק לעבוד?
קו 953 מפסיק לפעול ב-14:20 בשישי
מתי מגיע קו 953?
כדי לראות מתי קו ירושלים←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 953 (ירושלים←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←עפולה (ירושלים←עפולה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 953 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 953 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 953 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 953 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 953
קו 953 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 18:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 18:00 | 35 - 75 |
ב׳ | 06:30 - 18:00 | 60 - 75 |
ג׳ | 06:30 - 18:00 | 60 - 75 |
ד׳ | 06:30 - 18:00 | 60 - 75 |
ה׳ | 06:30 - 18:30 | 30 - 65 |
ו׳ | 07:45 - 14:20 | 45 - 70 |
ש׳ | 23:35 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל953 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 953 (ירושלים←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 953
תעריף הנסיעה ב953 (ירושלים←עפולה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
953 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 953 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/הורדה.
קו 953 (ירושלים←עפולה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 953. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 953.
מעקב אחר קו האוטובוס 953 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 953 (ירושלים←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 953 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 953 ב-ישראל
953 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 1 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->חפציבה מרכז/מבצע יונתן-חדרה-15/ לוח זמנים
- 32א - רכבל/סטלה מאריס-חיפה<->יציאת אירופה/זורס-חיפה-2#
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->דרך השלום/ברק-נשר-1ב
- 16 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 18א - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-29/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-34/ לוח זמנים
- 22 - שדרות ניל''י/האורנים-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 25 - מרפאת זבולון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 28 - נעורים/קנאים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 9 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 13 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח-קרית ים-1#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 11 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 15 - חניון אגד-רחובות<->חניון אגד-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 84 - אנפה/משעול אנפה-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#