X80 Γραμμή
Πειραιας - Ακροπολη - Συνταγμα (Express) / Peiraias - Akropoli - Syntagma (Express)
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ X80 (Ενημερώθηκε)
Το X80 (Πειραιας - Ακροπολη - Συνταγμα (Express) / Peiraias - Akropoli - Syntagma (Express)) είναι μια κυκλική γραμμή με 17 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια Χ80 (Πειραιασ) - Afethria X80.
Επιλέξτε X80 σταθμούς παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Πειραιας - Ακροπολη - Συνταγμα (Express) / Peiraias - Akropoli - Syntagma (Express) (17 στάσεις)
Αφετηρια Χ80 (Πειραιασ) - Afethria X80
Ολπ - Olp
Αρχαιολογικο Μουσειο Πειραια - Arxaiologiko Moyseio Peiraia
Πασαλιμανι - Pasalimani
Καστελλα - Μικρολιμανο / Kastella - Mikrolimano
Πλανηταριο - Planhtario
Μετρο Συγγρου-Φιξ / Metro Syggroy-Fix
Ακροπολη - Akropolh
Συνταγμα - Syntagma
Ακροπολη - Akropolh
Μετρο Συγγρου-Φιξ / Metro Syggroy-Fix
Κεντρο Πολιτισμου Ιδρυμα Στ. Νιαρχος - Snfcc
Μετρο Ν. Φαληρο- Καραισκακη - Metro N.Falhro - Karaiskakh
Δημοτικο Θεατρο Πειραια - Dhmotiko Theatro Peiraia
Αρχαιολογικο Μουσειο Πειραια - Arxaiologiko Moyseio Peiraia
Ολπ - Olp
Αφετηρια Χ80 (Πειραιασ) - Afethria X80
X80 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή X80 ;
X80 ξεκινάει λειτουργία στις 07:00 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή X80 ;
X80 σταματάει λειτουργία στις 21:15 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή X80 ;
Πότε έρχεται η γραμμή Πειραιας - Ακροπολη - Συνταγμα (Express) / Peiraias - Akropoli - Syntagma (Express) ; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Πειραιας - Ακροπολη - Συνταγμα (Express) / Peiraias - Akropoli - Syntagma (Express) που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει X80 σταθμός κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο X80 σταθμός.
Χάρτης γραμμής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ X80 - Πειραιας - Ακροπολη - Συνταγμα (Express) / Peiraias - Akropoli - Syntagma (Express)
Δρομολόγια γραμμής X80
X80 γραμμή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 07:00 - 21:15
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 07:00 - 21:15 | 40 - 50 |
Τρι | 07:00 - 21:15 | 40 - 50 |
Τετ | 07:00 - 21:15 | 40 - 50 |
Πεμ | 07:00 - 21:15 | 40 - 50 |
Παρ | 07:00 - 21:15 | 40 - 50 |
Σαβ | 07:00 - 21:15 | 35 - 40 |
Κυρ | 07:00 - 21:15 | 30 - 35 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση X80 (από το Αφετηρια Χ80 (Πειραιασ) - Afethria X80), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων , των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του X80 (Πειραιας - Ακροπολη - Συνταγμα (Express) / Peiraias - Akropoli - Syntagma (Express)) και παρακολουθήστε το καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες τώρα.
X80 γραμμή ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ X80 (Πειραιας - Ακροπολη - Συνταγμα (Express) / Peiraias - Akropoli - Syntagma (Express)) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του .
X80
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής X80 είναι Αφετηρια Χ80 (Πειραιασ) - Afethria X80 και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια Χ80 (Πειραιασ) - Afethria X80. X80 (Πειραιας - Ακροπολη - Συνταγμα (Express) / Peiraias - Akropoli - Syntagma (Express)) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή X80 έχει 17 σταθμούς και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 35 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή X80 σταθμούς κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια για τη γραμμή X80 για το ταξίδι σας.
Γραμμή X80 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο
Παρακολουθήστε τη γραμμή X80 (Πειραιας - Ακροπολη - Συνταγμα (Express) / Peiraias - Akropoli - Syntagma (Express)) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης X80 ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και μην χάσετε ποτέ το σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε , συμπεριλαμβανομένης της γραμμής X80, στην Αθήνα
X80 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 410 - Ο.Α.Κ.Α - ΑΝΩ ΜΕΛΙΣΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 319 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΕΚΠΤ. ΧΩΡΙΟ ΣΠΑΤΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 021 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΝΙΓΓΟΣ - ΓΚΥΖΗ/ Πρόγραμμα
- 242 - ΣΤ. ΚΑΤΕΧΑΚΗ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST. KATECHAKI - POLITECHNIOUPOLI/ Πρόγραμμα
- 828 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΒΩΝ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 811 - ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΤ. ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 204Β - ΕΚΕΜΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ Πρόγραμμα
- 535Α - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΠΟΝΤΟΣ - ΦΡΑΓΜΑ - ΚΑΛΕΤΖΙ / ZIRINEIO - EYXEINOS PONTOS - KALETZI/ Πρόγραμμα
- 211 - ΥΜΗΤΤΟΣ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / YMHTTOS - METAMORFOSI - AKADIMIA (CYCLIST)/ Πρόγραμμα
- 879 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΘΡΙΑΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ/ Πρόγραμμα
- Β15 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - ΠΑΛΑΤΑΚΙ/ Πρόγραμμα
- 250 - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PANEPISTIMIOUPOLI - ST. EVAGGELISMOS/ Πρόγραμμα
- 725 - ΑΧΑΡΝΑΙ (ΜΕΣΟΝΥΧΙ) - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (ΠΛ.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ)/ Πρόγραμμα
- 861Β - ΕΛΕΥΣΙΝΑ – ΜΑΝΔΡΑ - ΒΙΛΙΑ - ΕΡΥΘΡΕΣ/ Πρόγραμμα
- 817 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΜΑΝΔΡΑ/ Πρόγραμμα
- 052 - ΣΤ. ΕΛΑΙΩΝΑ – ΣΤ. ΥΠΕΡ. ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΟΥ / ST. ELAIONA - KIFISOS INTERCITY BUS STATION/ Πρόγραμμα
- X95 - ΣΥΝΤΑΓΜΑ - ΑΕΡΟΛ. ΑΘΗΝΩΝ [EXPRESS] / SYNTAGMA - AEROL. ATHINON [EXPRESS]/ Πρόγραμμα
- Α5 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΘΟΥΣΑ / AKADIMIA - AG. PARASKEYI - ANTHOYSA/ Πρόγραμμα
- 833 - ΕΥΓΕΝΕΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 732 - ΙΛΙΟΝ - ΑΓ. ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα