ΠΎΡΓΟΣ - ΚΑΛΑΜΆΤΑ - Καλαμάτα - Πύργος Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Κυριακή, Δευτέρα και Παρασκευή
Σταθμός | Αναχώρηση #1 | Αναχώρηση #2 |
---|---|---|
Καλαμάτα - K.T.E.L. Bus Station | 8:30 ΠΜ | 4:00 ΜΜ |
Πρακτορείο Ζαχάρως | 9:29 ΠΜ | 4:59 ΜΜ |
Κτελ Ν.Ηλείας Α.Ε / Ileia Central Bus Station S.A | 9:55 ΠΜ | 5:25 ΜΜ |
Πρόγραμμα ΚΤΕΛ Ν.Ηλείας Α.Ε - Ileia Bus Station S.A Bus - ΠΎΡΓΟΣ - ΚΑΛΑΜΆΤΑ (Καλαμάτα - Πύργος)
Το πρόγραμμα ΚΤΕΛ Ν.Ηλείας Α.Ε - Ileia Bus Station S.A Bus για τη διαδρομή ΠΎΡΓΟΣ - ΚΑΛΑΜΆΤΑ, Καλαμάτα - Πύργος, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Καλαμάτα - K.T.E.L. Bus Station σταθμός προς Κτελ Ν.Ηλείας Α.Ε / Ileia Central Bus Station S.A σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας ΚΤΕΛ Ν.Ηλείας Α.Ε - Ileia Bus Station S.A.