1
Πρόγραμμα γραμμής 1
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 | Αναχώρηση #2 | Αναχώρηση #3 | Αναχώρηση #4 | Αναχώρηση #5 | Αναχώρηση #6 | Αναχώρηση #7 | Αναχώρηση #8 | Αναχώρηση #9 | Αναχώρηση #10 | Αναχώρηση #11 | Αναχώρηση #12 | Αναχώρηση #13 | Αναχώρηση #14 | Αναχώρηση #15 | Αναχώρηση #16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Τέρμα (Ευρυτανίας & Ρεθυμνης) | 6:45 ΠΜ | 7:15 ΠΜ | 7:45 ΠΜ | 8:15 ΠΜ | 8:45 ΠΜ | 9:15 ΠΜ | 9:45 ΠΜ | 10:15 ΠΜ | 1:30 ΜΜ | 2:00 ΜΜ | 2:30 ΜΜ | 3:00 ΜΜ | 3:30 ΜΜ | 4:00 ΜΜ | 4:30 ΜΜ | 5:00 ΜΜ |
Εθνικής Αντιστάσεως | 6:45 ΠΜ | 7:15 ΠΜ | 7:45 ΠΜ | 8:15 ΠΜ | 8:45 ΠΜ | 9:15 ΠΜ | 9:45 ΠΜ | 10:15 ΠΜ | 1:30 ΜΜ | 2:00 ΜΜ | 2:30 ΜΜ | 3:00 ΜΜ | 3:30 ΜΜ | 4:00 ΜΜ | 4:30 ΜΜ | 5:00 ΜΜ |
Καπή | 6:46 ΠΜ | 7:16 ΠΜ | 7:46 ΠΜ | 8:16 ΠΜ | 8:46 ΠΜ | 9:16 ΠΜ | 9:46 ΠΜ | 10:16 ΠΜ | 1:31 ΜΜ | 2:01 ΜΜ | 2:31 ΜΜ | 3:01 ΜΜ | 3:31 ΜΜ | 4:01 ΜΜ | 4:31 ΜΜ | 5:01 ΜΜ |
Δημαρχείο | 6:47 ΠΜ | 7:17 ΠΜ | 7:47 ΠΜ | 8:17 ΠΜ | 8:47 ΠΜ | 9:17 ΠΜ | 9:47 ΠΜ | 10:17 ΠΜ | 1:32 ΜΜ | 2:02 ΜΜ | 2:32 ΜΜ | 3:02 ΜΜ | 3:32 ΜΜ | 4:02 ΜΜ | 4:32 ΜΜ | 5:02 ΜΜ |
Κοιμητήριο Γέρακα | 6:47 ΠΜ | 7:18 ΠΜ | 7:48 ΠΜ | 8:18 ΠΜ | 8:48 ΠΜ | 9:18 ΠΜ | 9:48 ΠΜ | 10:18 ΠΜ | 1:33 ΜΜ | 2:03 ΜΜ | 2:33 ΜΜ | 3:03 ΜΜ | 3:33 ΜΜ | 4:03 ΜΜ | 4:33 ΜΜ | 5:03 ΜΜ |
1ο Αθλητικό Κέντρο | 6:49 ΠΜ | 7:20 ΠΜ | 7:50 ΠΜ | 8:20 ΠΜ | 8:50 ΠΜ | 9:20 ΠΜ | 9:50 ΠΜ | 10:19 ΠΜ | 1:34 ΜΜ | 2:04 ΜΜ | 2:34 ΜΜ | 3:05 ΜΜ | 3:35 ΜΜ | 4:05 ΜΜ | 4:35 ΜΜ | 5:05 ΜΜ |
Φούρνος Λάμπρου - 2ο Αθλητικό Κέντρο - Κολυμβητήριο | 6:50 ΠΜ | 7:21 ΠΜ | 7:51 ΠΜ | 8:21 ΠΜ | 8:51 ΠΜ | 9:21 ΠΜ | 9:51 ΠΜ | 10:20 ΠΜ | 1:35 ΜΜ | 2:05 ΜΜ | 2:35 ΜΜ | 3:06 ΜΜ | 3:36 ΜΜ | 4:06 ΜΜ | 4:36 ΜΜ | 5:06 ΜΜ |
Nivea - Πολιτιστικό Κέντρο Γέρακα | 6:51 ΠΜ | 7:22 ΠΜ | 7:52 ΠΜ | 8:22 ΠΜ | 8:52 ΠΜ | 9:22 ΠΜ | 9:52 ΠΜ | 10:21 ΠΜ | 1:36 ΜΜ | 2:06 ΜΜ | 2:36 ΜΜ | 3:07 ΜΜ | 3:37 ΜΜ | 4:07 ΜΜ | 4:37 ΜΜ | 5:07 ΜΜ |
Αγίου Νεκτάριου | 6:52 ΠΜ | 7:24 ΠΜ | 7:54 ΠΜ | 8:24 ΠΜ | 8:54 ΠΜ | 9:24 ΠΜ | 9:54 ΠΜ | 10:22 ΠΜ | 1:37 ΜΜ | 2:07 ΜΜ | 2:37 ΜΜ | 3:09 ΜΜ | 3:39 ΜΜ | 4:09 ΜΜ | 4:39 ΜΜ | 5:09 ΜΜ |
Πάρνωνος & Πίνδου | 6:53 ΠΜ | 7:25 ΠΜ | 7:55 ΠΜ | 8:25 ΠΜ | 8:55 ΠΜ | 9:25 ΠΜ | 9:55 ΠΜ | 10:23 ΠΜ | 1:38 ΜΜ | 2:08 ΜΜ | 2:38 ΜΜ | 3:10 ΜΜ | 3:40 ΜΜ | 4:10 ΜΜ | 4:40 ΜΜ | 5:10 ΜΜ |
Πίνδου | 6:54 ΠΜ | 7:26 ΠΜ | 7:56 ΠΜ | 8:26 ΠΜ | 8:56 ΠΜ | 9:26 ΠΜ | 9:56 ΠΜ | 10:24 ΠΜ | 1:39 ΜΜ | 2:09 ΜΜ | 2:39 ΜΜ | 3:11 ΜΜ | 3:41 ΜΜ | 4:11 ΜΜ | 4:41 ΜΜ | 5:11 ΜΜ |
Κλεισθένους & Ελικώνος | 6:55 ΠΜ | 7:28 ΠΜ | 7:58 ΠΜ | 8:28 ΠΜ | 8:58 ΠΜ | 9:28 ΠΜ | 9:58 ΠΜ | 10:26 ΠΜ | 1:41 ΜΜ | 2:11 ΜΜ | 2:41 ΜΜ | 3:13 ΜΜ | 3:43 ΜΜ | 4:13 ΜΜ | 4:43 ΜΜ | 5:13 ΜΜ |
Αφετηρία - Δέση Παλιό Τέρμα (Θεσπρωτικού & Κρήτης) | 6:57 ΠΜ | 7:30 ΠΜ | 8:00 ΠΜ | 8:30 ΠΜ | 9:00 ΠΜ | 9:30 ΠΜ | 10:00 ΠΜ | 10:28 ΠΜ | 1:43 ΜΜ | 2:13 ΜΜ | 2:43 ΜΜ | 3:15 ΜΜ | 3:45 ΜΜ | 4:15 ΜΜ | 4:45 ΜΜ | 5:15 ΜΜ |
Πρόγραμμα Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Παλλήνης Bus - 1 (Κέντρο - Δέση)
Το πρόγραμμα Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Παλλήνης Bus για τη διαδρομή 1, Κέντρο - Δέση, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Τέρμα (Ευρυτανίας & Ρεθυμνης) σταθμός προς Αφετηρία - Δέση Παλιό Τέρμα (Θεσπρωτικού & Κρήτης) σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Παλλήνης.