1
1 - Δέση - Κέντρο Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 | Αναχώρηση #2 | Αναχώρηση #3 | Αναχώρηση #4 | Αναχώρηση #5 | Αναχώρηση #6 | Αναχώρηση #7 | Αναχώρηση #8 | Αναχώρηση #9 | Αναχώρηση #10 | Αναχώρηση #11 | Αναχώρηση #12 | Αναχώρηση #13 | Αναχώρηση #14 | Αναχώρηση #15 | Αναχώρηση #16 | Αναχώρηση #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Αφετηρία - Δέση Παλιό Τέρμα (Θεσπρωτικού & Κρήτης) | 6:30 ΠΜ | 7:00 ΠΜ | 7:30 ΠΜ | 8:00 ΠΜ | 8:30 ΠΜ | 9:00 ΠΜ | 9:30 ΠΜ | 10:00 ΠΜ | 10:30 ΠΜ | 1:45 ΜΜ | 2:15 ΜΜ | 2:45 ΜΜ | 3:15 ΜΜ | 3:45 ΜΜ | 4:15 ΜΜ | 4:45 ΜΜ | 5:15 ΜΜ |
Αναγεννήσεως (Φυτώριο) | 6:30 ΠΜ | 7:00 ΠΜ | 7:30 ΠΜ | 8:00 ΠΜ | 8:30 ΠΜ | 9:00 ΠΜ | 9:30 ΠΜ | 10:00 ΠΜ | 10:30 ΠΜ | 1:45 ΜΜ | 2:15 ΜΜ | 2:45 ΜΜ | 3:15 ΜΜ | 3:45 ΜΜ | 4:15 ΜΜ | 4:45 ΜΜ | 5:15 ΜΜ |
Αναγεννήσεως (Παιδική Χαρά ) | 6:31 ΠΜ | 7:01 ΠΜ | 7:31 ΠΜ | 8:01 ΠΜ | 8:31 ΠΜ | 9:01 ΠΜ | 9:31 ΠΜ | 10:01 ΠΜ | 10:31 ΠΜ | 1:46 ΜΜ | 2:16 ΜΜ | 2:46 ΜΜ | 3:16 ΜΜ | 3:46 ΜΜ | 4:16 ΜΜ | 4:46 ΜΜ | 5:16 ΜΜ |
Τυρνάβου & Πεντέλης | 6:31 ΠΜ | 7:02 ΠΜ | 7:32 ΠΜ | 8:02 ΠΜ | 8:32 ΠΜ | 9:02 ΠΜ | 9:32 ΠΜ | 10:01 ΠΜ | 10:31 ΠΜ | 1:46 ΜΜ | 2:16 ΜΜ | 2:46 ΜΜ | 3:17 ΜΜ | 3:47 ΜΜ | 4:17 ΜΜ | 4:47 ΜΜ | 5:17 ΜΜ |
Πεντέλης & Πάρνα | 6:32 ΠΜ | 7:02 ΠΜ | 7:32 ΠΜ | 8:02 ΠΜ | 8:32 ΠΜ | 9:02 ΠΜ | 9:32 ΠΜ | 10:02 ΠΜ | 10:32 ΠΜ | 1:47 ΜΜ | 2:17 ΜΜ | 2:47 ΜΜ | 3:17 ΜΜ | 3:47 ΜΜ | 4:17 ΜΜ | 4:47 ΜΜ | 5:17 ΜΜ |
Πεντέλης & Αροανίου | 6:32 ΠΜ | 7:03 ΠΜ | 7:33 ΠΜ | 8:03 ΠΜ | 8:33 ΠΜ | 9:03 ΠΜ | 9:33 ΠΜ | 10:02 ΠΜ | 10:32 ΠΜ | 1:47 ΜΜ | 2:17 ΜΜ | 2:47 ΜΜ | 3:18 ΜΜ | 3:48 ΜΜ | 4:18 ΜΜ | 4:48 ΜΜ | 5:18 ΜΜ |
Πεντέλης & Βουρνού | 6:33 ΠΜ | 7:03 ΠΜ | 7:33 ΠΜ | 8:03 ΠΜ | 8:33 ΠΜ | 9:03 ΠΜ | 9:33 ΠΜ | 10:03 ΠΜ | 10:33 ΠΜ | 1:48 ΜΜ | 2:18 ΜΜ | 2:48 ΜΜ | 3:18 ΜΜ | 3:48 ΜΜ | 4:18 ΜΜ | 4:48 ΜΜ | 5:18 ΜΜ |
Πάρνωνος & Πίνδου | 6:33 ΠΜ | 7:04 ΠΜ | 7:34 ΠΜ | 8:04 ΠΜ | 8:34 ΠΜ | 9:04 ΠΜ | 9:34 ΠΜ | 10:04 ΠΜ | 10:34 ΠΜ | 1:49 ΜΜ | 2:19 ΜΜ | 2:49 ΜΜ | 3:19 ΜΜ | 3:49 ΜΜ | 4:19 ΜΜ | 4:49 ΜΜ | 5:19 ΜΜ |
Πίνδου & Αγ. Νεκτάριου | 6:34 ΠΜ | 7:05 ΠΜ | 7:35 ΠΜ | 8:05 ΠΜ | 8:35 ΠΜ | 9:05 ΠΜ | 9:35 ΠΜ | 10:04 ΠΜ | 10:34 ΠΜ | 1:49 ΜΜ | 2:19 ΜΜ | 2:49 ΜΜ | 3:20 ΜΜ | 3:50 ΜΜ | 4:20 ΜΜ | 4:50 ΜΜ | 5:20 ΜΜ |
Nivea - Πολιτιστικό Κέντρο Γέρακα | 6:35 ΠΜ | 7:07 ΠΜ | 7:37 ΠΜ | 8:07 ΠΜ | 8:37 ΠΜ | 9:07 ΠΜ | 9:37 ΠΜ | 10:06 ΠΜ | 10:36 ΠΜ | 1:51 ΜΜ | 2:21 ΜΜ | 2:51 ΜΜ | 3:22 ΜΜ | 3:52 ΜΜ | 4:22 ΜΜ | 4:52 ΜΜ | 5:22 ΜΜ |
Φούρνος Λάμπρου - 2ο Αθλητικό Κέντρο - Κολυμβητήριο | 6:36 ΠΜ | 7:08 ΠΜ | 7:38 ΠΜ | 8:08 ΠΜ | 8:38 ΠΜ | 9:08 ΠΜ | 9:38 ΠΜ | 10:07 ΠΜ | 10:37 ΠΜ | 1:52 ΜΜ | 2:22 ΜΜ | 2:52 ΜΜ | 3:23 ΜΜ | 3:53 ΜΜ | 4:23 ΜΜ | 4:53 ΜΜ | 5:23 ΜΜ |
1ο Αθλητικό Κέντρο | 6:38 ΠΜ | 7:10 ΠΜ | 7:40 ΠΜ | 8:10 ΠΜ | 8:40 ΠΜ | 9:10 ΠΜ | 9:40 ΠΜ | 10:08 ΠΜ | 10:38 ΠΜ | 1:53 ΜΜ | 2:23 ΜΜ | 2:53 ΜΜ | 3:25 ΜΜ | 3:55 ΜΜ | 4:25 ΜΜ | 4:55 ΜΜ | 5:25 ΜΜ |
Κοιμητήριο Γέρακα | 6:39 ΠΜ | 7:11 ΠΜ | 7:41 ΠΜ | 8:11 ΠΜ | 8:41 ΠΜ | 9:11 ΠΜ | 9:41 ΠΜ | 10:09 ΠΜ | 10:39 ΠΜ | 1:54 ΜΜ | 2:24 ΜΜ | 2:54 ΜΜ | 3:26 ΜΜ | 3:56 ΜΜ | 4:26 ΜΜ | 4:56 ΜΜ | 5:26 ΜΜ |
Τέρμα (Ευρυτανίας & Ρεθυμνης) | 6:40 ΠΜ | 7:13 ΠΜ | 7:43 ΠΜ | 8:13 ΠΜ | 8:43 ΠΜ | 9:13 ΠΜ | 9:43 ΠΜ | 10:10 ΠΜ | 10:40 ΠΜ | 1:55 ΜΜ | 2:25 ΜΜ | 2:55 ΜΜ | 3:28 ΜΜ | 3:58 ΜΜ | 4:28 ΜΜ | 4:58 ΜΜ | 5:28 ΜΜ |
Πρόγραμμα Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Παλλήνης Bus - 1 (Δέση - Κέντρο)
Το πρόγραμμα Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Παλλήνης Bus για τη διαδρομή 1, Δέση - Κέντρο, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Αφετηρία - Δέση Παλιό Τέρμα (Θεσπρωτικού & Κρήτης) σταθμός προς Τέρμα (Ευρυτανίας & Ρεθυμνης) σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Δημοτική Συγκοινωνία Δήμου Παλλήνης.