1 - Από Εκκλησία Λευκώνα (Μαθητικό) Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Εκκλησία Αγίου Γεωργίου Λευκώνα | 8:45 ΠΜ |
Δημαρχείο Λευκώνα | 8:45 ΠΜ |
Μουρατίδη | 8:46 ΠΜ |
Καφενεία Λευκώνα | 8:47 ΠΜ |
Γέφυρα Λευκώνα | 8:47 ΠΜ |
2η Στάση Λευκώνα | 8:48 ΠΜ |
Γήπεδο Λευκώνα | 8:49 ΠΜ |
Εργοστάσιο Ζαχάρεως | 8:51 ΠΜ |
Ιππικός Όμιλος Σερρών | 8:52 ΠΜ |
Lidl Ε.Ο. Θεσσαλονίκης - Σερρών | 8:53 ΠΜ |
1ο - 3ο Επα.Λ. Σερρών | 8:54 ΠΜ |
Εθνικό Στάδιο Σερρών | 8:56 ΠΜ |
Στρατόπεδο Κλεισάρη | 8:57 ΠΜ |
Νάκου | 8:58 ΠΜ |
Αμερικάνου | 8:58 ΠΜ |
Απόλαυση | 8:59 ΠΜ |
Αλεξανδρίδη | 9:00 ΠΜ |
Καφταντζή | 9:01 ΠΜ |
Καλαϊντζή | 9:02 ΠΜ |
Δημαρχείο Σερρών | 9:03 ΠΜ |
Πλατεία Εμπορίου | 9:04 ΠΜ |
Πρόγραμμα Αστικό Κ.Τ.Ε.Λ. Σερρών Bus - 1 (Από Εκκλησία Λευκώνα (Μαθητικό))
Το πρόγραμμα Αστικό Κ.Τ.Ε.Λ. Σερρών Bus για τη διαδρομή 1, Από Εκκλησία Λευκώνα (Μαθητικό), παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Εκκλησία Αγίου Γεωργίου Λευκώνα σταθμός προς Πλατεία Εμπορίου σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Αστικό Κ.Τ.Ε.Λ. Σερρών.