20 - Οινούσα - Τ.Ε.Φ.Α.Α. - Άγιος Ιωάννης Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Τέρμα Οινούσας | 8:30 ΠΜ |
Κοινότητα Οινούσας | 8:30 ΠΜ |
Καφενείο Γαλάνης | 8:31 ΠΜ |
Μύλος | 8:33 ΠΜ |
Ασφαλτική Εταιρεία Γαλάνης | 8:34 ΠΜ |
Τέρμα Επταμύλων | 8:36 ΠΜ |
7η Στάση Επταμύλων | 8:37 ΠΜ |
6η Στάση Επταμύλων | 8:38 ΠΜ |
Νέες Κατοικίες Επταμύλων | 8:39 ΠΜ |
Σύλλογος Ποντίων Επταμύλων | 8:40 ΠΜ |
3η Στάση Επταμύλων | 8:41 ΠΜ |
Κοινότητα Επταμύλων | 8:41 ΠΜ |
Γέφυρα Επταμύλων | 8:41 ΠΜ |
Εξοχικά Κέντρα - 14ο Δημοτικό | 8:42 ΠΜ |
Ανάποδο Ρολόι | 8:43 ΠΜ |
4η Στάση Αγίου Ιωάννη | 8:44 ΠΜ |
Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σερρών | 8:45 ΠΜ |
Κέντρο Ψυχικής Υγείας Αγίου Ιωάννη | 8:45 ΠΜ |
1η Στάση Αγίου Ιωάννη | 8:47 ΠΜ |
Τζεβελέκος | 8:48 ΠΜ |
Αποστολίδης | 8:50 ΠΜ |
Discount Markt | 8:51 ΠΜ |
2ος Παιδικός - Στάση Μπαδέκα | 8:52 ΠΜ |
Α' Κ.Α.Π.Η. Δήμου Σερρών | 8:52 ΠΜ |
Εκκλησία Αγίου Αντωνίου | 8:53 ΠΜ |
Κ.Ε.Δη.Σ. - Πρώην Δ.Ε.Κ.Π.Α. | 8:53 ΠΜ |
Πάρκο Ι.Κ.Α. | 8:54 ΠΜ |
Πλατεία Εμπορίου | 8:55 ΠΜ |
Πρόγραμμα Αστικό Κ.Τ.Ε.Λ. Σερρών Bus - 20 (Οινούσα - Τ.Ε.Φ.Α.Α. - Άγιος Ιωάννης)
Το πρόγραμμα Αστικό Κ.Τ.Ε.Λ. Σερρών Bus για τη διαδρομή 20, Οινούσα - Τ.Ε.Φ.Α.Α. - Άγιος Ιωάννης, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Τέρμα Οινούσας σταθμός προς Πλατεία Εμπορίου σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Αστικό Κ.Τ.Ε.Λ. Σερρών.