442 - Τρούλλοι - Κελλιά - Λιβάδια - Σταθμίς Λάρνακας Πρόγραμμα
Αναχώρηση από Εκκλησία Αγίου Μάμα
Παρασκευή | Σάββατο | Κυριακή |
---|---|---|
2:30 ΠΜ | 5:15 ΠΜ | 5:15 ΠΜ |
- | 2:30 ΠΜ | - |
Πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus - 442 (Τρούλλοι - Κελλιά - Λιβάδια - Σταθμίς Λάρνακας)
Το πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus για τη διαδρομή 442, Τρούλλοι - Κελλιά - Λιβάδια - Σταθμίς Λάρνακας, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Εκκλησία Αγίου Μάμα σταθμός προς Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Cyprus Public Transport.