456 - Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Παρασκευή και Σάββατο
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Τσιμεντοποιείο Βασιλικού - 1η Στάση | 8:20 ΜΜ |
Τσιμεντοποιείο Βασιλικού - 3η Στάση | 8:21 ΜΜ |
4η Στάση Μαρί | 8:24 ΜΜ |
1η Στάση Μαρί | 8:25 ΜΜ |
2η Στάση Μαρί | 8:28 ΜΜ |
Οκτάγωνο 1 | 8:28 ΜΜ |
Κωνσταντινουπόλεως - Αγίου Κυριάκου 2 | 8:30 ΜΜ |
Δημοτικό Σχολείο Ζυγίου | 8:31 ΜΜ |
Μαρίνα Ζυγίου - 3η Στάση | 8:32 ΜΜ |
Κοινοτικό Πάρκο Ζυγίου 2 | 8:33 ΜΜ |
Δρόμος Ζυγί - Άγιος Θεόδωρος - 2η Στάση | 8:35 ΜΜ |
Δρόμος Ζυγί - Άγιος Θεόδωρος - 4η Στάση | 8:37 ΜΜ |
Τουριστική Πεντάσχοινος - 2η Στάση | 8:40 ΜΜ |
Τουριστική Πεντάσχοινος - 4η Στάση | 8:42 ΜΜ |
Τουριστική Πεντάσχοινος - 6η Στάση | 8:44 ΜΜ |
Τουριστική Πεντάσχοινος - 8η Στάση | 8:46 ΜΜ |
Ξενοδοχείο Aldiana 2 | 8:48 ΜΜ |
2η Στάση Μαζωτός | 8:51 ΜΜ |
Κοινοτικό Στάδιο Μαζωτού 2 | 8:52 ΜΜ |
Κέντρο Μαζωτού - Εκκλησία Αγίου Γεωργίου | 8:53 ΜΜ |
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Ευρώπης | 8:54 ΜΜ |
Μουσείο Τέχνης Κώστα Αργυρού 2 | 8:55 ΜΜ |
Πάρκο Καμήλων 2 | 8:57 ΜΜ |
Δρόμος Κίτι - Μαζωτός - 6η Στάση | 8:58 ΜΜ |
Δρόμος Κίτι - Μαζωτός - 4η Στάση | 9:01 ΜΜ |
Δρόμος Κίτι - Μαζωτός - 2η Στάση | 9:03 ΜΜ |
Λεωφ. Μαζωτού - Καστελλόριζου | 9:06 ΜΜ |
Λεωφ. Μενεού - Σπετσών | 9:07 ΜΜ |
Λεωφ. Μενεού - Μάρκου Δράκου | 9:08 ΜΜ |
Γυμνάσιο Κιτίου 2 | 9:09 ΜΜ |
Δημοτικό Σχολείο Κιτίου 2 | 9:10 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Χανιών | 9:11 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Γερανίου 2 | 9:12 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Γεωργ. Γρίβα Διγενή 2 | 9:13 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Ακροπόλεως | 9:14 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - 1η Στάση | 9:15 ΜΜ |
Λεωφόρος Ελευθερίας - Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ 1 | 9:16 ΜΜ |
✈ Αεροδρόμιο Λάρνακας - Αναχωρήσεις | 9:18 ΜΜ |
Λεωφ. Αρτέμιδος - Παλαιό Αεροδρόμιο 2 | 9:20 ΜΜ |
Λεωφ. Αρτέμιδος - Λεωφ. Τάσου Μητσόπουλου 2 | 9:21 ΜΜ |
Λεωφ. Αρτέμιδος - Τουζχανέ 2 | 9:22 ΜΜ |
Λεωφ. Αρτέμιδος - Παττίχειο | 9:24 ΜΜ |
Λεωφ. Αρτέμιδος - Οκκουλάρ 2 | 9:25 ΜΜ |
Λεωφ. Αρτέμιδος - Λεωφ. Φανερωμένης | 9:26 ΜΜ |
Λεωφ. Αρτέμιδος - Παλιό Γ.Σ.Ζ. 2 | 9:26 ΜΜ |
Λούκη Πετρίδη - Δημοτικό Θέατρο Λάρνακας 1 | 9:27 ΜΜ |
Παγκύπριο Λύκειο | 9:28 ΜΜ |
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 1 | 9:29 ΜΜ |
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ΄- Φίλιου Τσιγαρίδη 1 | 9:30 ΜΜ |
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας | 9:30 ΜΜ |
Πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus - 456 (Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας)
Το πρόγραμμα Cyprus Public Transport Bus για τη διαδρομή 456, Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Τσιμεντοποιείο Βασιλικού - 1η Στάση σταθμός προς Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Cyprus Public Transport.