456 Γραμμή
Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας
Cyprus Public Transport
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Cyprus Public Transport 456 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 456 λεωφορείο (Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας) έχει 50 στάσεις αναχωρεί από Τσιμεντοποιείο Βασιλικού - 1η Στάση και τερματίζει στο σταθμό Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας.
456 λεωφορείο επισκόπηση προγράμματος δρομολογίων για την επερχόμενη εβδομάδα: αναχωρεί μία φορά τη μέρα στις 20:20. Ημέρες λειτουργίας αυτή την εβδομάδα: Παρασκευή, Σάββατο.
Επιλέξτε 456 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας (50 στάσεις)
Τσιμεντοποιείο Βασιλικού - 1η Στάση
Τσιμεντοποιείο Βασιλικού - 3η Στάση
4η Στάση Μαρί
1η Στάση Μαρί
2η Στάση Μαρί
Οκτάγωνο 1
Κωνσταντινουπόλεως - Αγίου Κυριάκου 2
Δημοτικό Σχολείο Ζυγίου
Μαρίνα Ζυγίου - 3η Στάση
Κοινοτικό Πάρκο Ζυγίου 2
Δρόμος Ζυγί - Άγιος Θεόδωρος - 2η Στάση
Δρόμος Ζυγί - Άγιος Θεόδωρος - 4η Στάση
Τουριστική Πεντάσχοινος - 2η Στάση
Τουριστική Πεντάσχοινος - 4η Στάση
Τουριστική Πεντάσχοινος - 6η Στάση
Τουριστική Πεντάσχοινος - 8η Στάση
Ξενοδοχείο Aldiana 2
2η Στάση Μαζωτός
Κοινοτικό Στάδιο Μαζωτού 2
Κέντρο Μαζωτού - Εκκλησία Αγίου Γεωργίου
Λεωφ. Γεώργ. Γρίβα Διγενή - Ευρώπης
Μουσείο Τέχνης Κώστα Αργυρού 2
Πάρκο Καμήλων 2
Δρόμος Κίτι - Μαζωτός - 6η Στάση
Δρόμος Κίτι - Μαζωτός - 4η Στάση
Δρόμος Κίτι - Μαζωτός - 2η Στάση
Λεωφ. Μαζωτού - Καστελλόριζου
Λεωφ. Μενεού - Σπετσών
Λεωφ. Μενεού - Μάρκου Δράκου
Γυμνάσιο Κιτίου 2
Δημοτικό Σχολείο Κιτίου 2
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Χανιών
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ' - Γερανίου 2
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Γεωργ. Γρίβα Διγενή 2
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - Ακροπόλεως
Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ - 1η Στάση
Λεωφόρος Ελευθερίας - Λεωφ. Αρχιεπ. Μακαρίου Γ´ 1
✈ Αεροδρόμιο Λάρνακας - Αναχωρήσεις
Λεωφ. Αρτέμιδος - Παλαιό Αεροδρόμιο 2
Λεωφ. Αρτέμιδος - Λεωφ. Τάσου Μητσόπουλου 2
Λεωφ. Αρτέμιδος - Τουζχανέ 2
Λεωφ. Αρτέμιδος - Παττίχειο
Λεωφ. Αρτέμιδος - Οκκουλάρ 2
Λεωφ. Αρτέμιδος - Λεωφ. Φανερωμένης
Λεωφ. Αρτέμιδος - Παλιό Γ.Σ.Ζ. 2
Λούκη Πετρίδη - Δημοτικό Θέατρο Λάρνακας 1
Παγκύπριο Λύκειο
Λεωφ. Γρηγόρη Αυξεντίου - Φοινικούδες 1
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου Γ΄- Φίλιου Τσιγαρίδη 1
Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας
456 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 456 λεωφορείο;
456 ξεκινάει λειτουργία στις 20:20 on Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 456 λεωφορείο;
456 σταματάει λειτουργία στις 20:20 τη Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 456 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 456 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 456 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Cyprus Public Transport 456 λεωφορείο - Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας
Δρομολόγια γραμμής 456 λεωφορείο
Το 456 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί τα Σαββατοκύριακα. Ώρες κανονικού προγράμματος: 20:20
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Τρι | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Τετ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Πεμ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Παρ | 20:20 | Απλή αναχώρηση |
Σαβ | 20:20 | Απλή αναχώρηση |
Κυρ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Cyprus Public Transport λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 456 (από το Τσιμεντοποιείο Βασιλικού - 1η Στάση), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 456 (Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Cyprus Public Transport τώρα.
456 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Cyprus Public Transport 456 (Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Cyprus Public Transport, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Cyprus Public Transport.
456 (Cyprus Public Transport)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 456 λεωφορείο είναι Τσιμεντοποιείο Βασιλικού - 1η Στάση και η τελευταία στάση είναι Κεντρικός Σταθμός Λάρνακας. 456 (Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας) λειτουργεί κατά τη διάρκεια Παρασκευή, Σάββατο.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 456 έχει 50 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 71 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Cyprus Public Transport, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Larnaca και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 456 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 456 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 456 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 456 (Βασιλικό - Μαρί - Ζύγι - Τουριστική Πεντάσχοινος - Μαζωτός - Κίτι - Μενεού - Αεροδρόμιο - Σταθμός Λάρνακας) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 456 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Cyprus Public Transport λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Cyprus Public Transport ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Larnaca. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Cyprus Public Transport και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 456, στην Larnaca
Cyprus Public Transport Γραμμές στη πόλη Larnaca
- 405 - Βαβατσινιά - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 430 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Κίτι - Περβόλια/ Πρόγραμμα
- 429 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Φάρος - Τεκκές/ Πρόγραμμα
- 412 - Σταθμός Λάρνακας - Αλαμινός/ Πρόγραμμα
- 449 - Νυχτερινή: Βαβατσινιά - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 414Α - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 448 - Νυχτερινή: Σταθμός Κοφίνου - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 404 - Αγίοι Βαβατσινιάς - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 421 - Σταθμός Λάρνακας - Καμάρες - Ζώνη Ελευθέρου Εμπορίου/ Πρόγραμμα
- 401 - Μαρί - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 425 - Δεκέλεια - Κ.Ο.Τ. - Λιμάνι - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο/ Πρόγραμμα
- 406 - Τουριστική Πεντάσχινος - Άγιος Θεόδωρος - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 426 - Σταθμός Λάρνακας - Αραδίππου/ Πρόγραμμα
- 414 - Σταθμός Λάρνακας - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 432 - Σταθμός Λάρνακας - Αεροδρόμιο - Δρομολαξιά - Κίτι - Τερσεφάνου/ Πρόγραμμα
- 403 - Οδού - Σταθμός Κοφίνου/ Πρόγραμμα
- 428 - Σταθμός Λάρνακας - Περιοχή Πασκάλ/ Πρόγραμμα
- 408B - Σταθμός Κοφίνου - Ριζοελιά/ Πρόγραμμα
- 445 - Νυχτερινή: Ορόκλινη - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα
- 413 - Κιβισίλι - Σταθμός Λάρνακας/ Πρόγραμμα