72Ε - Από Ανατολικό Σταθμό ΙΚΕΑ Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 | Αναχώρηση #2 | Αναχώρηση #3 | Αναχώρηση #4 | Αναχώρηση #5 | Αναχώρηση #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Ανατολικός Σταθμός ΙΚΕΑ | 8:05 ΠΜ | 9:04 ΠΜ | 10:01 ΠΜ | 10:48 ΠΜ | 11:56 ΠΜ | 12:58 ΜΜ |
Πολύφωτα | 8:06 ΠΜ | 9:05 ΠΜ | 10:02 ΠΜ | 10:49 ΠΜ | 11:57 ΠΜ | 12:59 ΜΜ |
Γεωργική Σχολή | 8:08 ΠΜ | 9:07 ΠΜ | 10:03 ΠΜ | 10:50 ΠΜ | 11:58 ΠΜ | 1:00 ΜΜ |
Αεροδρόμιο | 8:11 ΠΜ | 9:10 ΠΜ | 10:06 ΠΜ | 10:53 ΠΜ | 12:01 ΜΜ | 1:03 ΜΜ |
Φλορέξ | 8:12 ΠΜ | 9:11 ΠΜ | 10:07 ΠΜ | 10:54 ΠΜ | 12:02 ΜΜ | 1:04 ΜΜ |
Ι.Ε.Κ. | 8:14 ΠΜ | 9:13 ΠΜ | 10:08 ΠΜ | 10:55 ΠΜ | 12:03 ΜΜ | 1:05 ΜΜ |
Θεσσαλονικιά | 8:15 ΠΜ | 9:14 ΠΜ | 10:09 ΠΜ | 10:56 ΠΜ | 12:04 ΜΜ | 1:06 ΜΜ |
Νεράιδα | 8:18 ΠΜ | 9:17 ΠΜ | 10:11 ΠΜ | 10:58 ΠΜ | 12:06 ΜΜ | 1:08 ΜΜ |
Κοσμοδρόμιο | 8:19 ΠΜ | 9:18 ΠΜ | 10:12 ΠΜ | 10:59 ΠΜ | 12:07 ΜΜ | 1:09 ΜΜ |
Διασταύρωση | 8:21 ΠΜ | 9:20 ΠΜ | 10:14 ΠΜ | 11:01 ΠΜ | 12:09 ΜΜ | 1:11 ΜΜ |
Μηδέν | 8:23 ΠΜ | 9:22 ΠΜ | 10:16 ΠΜ | 11:03 ΠΜ | 12:11 ΜΜ | 1:13 ΜΜ |
Στροφή Επανομής | 8:24 ΠΜ | 9:23 ΠΜ | 10:17 ΠΜ | 11:04 ΠΜ | 12:12 ΜΜ | 1:14 ΜΜ |
Μοναστηράκι | 8:25 ΠΜ | 9:24 ΠΜ | 10:18 ΠΜ | 11:05 ΠΜ | 12:13 ΜΜ | 1:15 ΜΜ |
Φυτώρια | 8:27 ΠΜ | 9:26 ΠΜ | 10:19 ΠΜ | 11:06 ΠΜ | 12:14 ΜΜ | 1:16 ΜΜ |
Σχολή Νηπιαγωγών | 8:28 ΠΜ | 9:27 ΠΜ | 10:20 ΠΜ | 11:07 ΠΜ | 12:15 ΜΜ | 1:17 ΜΜ |
Κάμπος Πλαγιαρίου | 8:30 ΠΜ | 9:29 ΠΜ | 10:22 ΠΜ | 11:09 ΠΜ | 12:17 ΜΜ | 1:19 ΜΜ |
Οσία Ξένη | 8:31 ΠΜ | 9:30 ΠΜ | 10:23 ΠΜ | 11:10 ΠΜ | 12:18 ΜΜ | 1:20 ΜΜ |
Πρατήριο Καυσίμων | 8:32 ΠΜ | 9:31 ΠΜ | 10:24 ΠΜ | 11:11 ΠΜ | 12:19 ΜΜ | 1:21 ΜΜ |
Πισσαλίδη | 8:33 ΠΜ | 9:32 ΠΜ | 10:24 ΠΜ | 11:11 ΠΜ | 12:19 ΜΜ | 1:21 ΜΜ |
Δημαρχείο | 8:35 ΠΜ | 9:34 ΠΜ | 10:26 ΠΜ | 11:13 ΠΜ | 12:21 ΜΜ | 1:23 ΜΜ |
Ο.Τ.Ε. | 8:35 ΠΜ | 9:34 ΠΜ | 10:26 ΠΜ | 11:13 ΠΜ | 12:21 ΜΜ | 1:23 ΜΜ |
Αρτοποιείο | 8:36 ΠΜ | 9:35 ΠΜ | 10:27 ΠΜ | 11:14 ΠΜ | 12:22 ΜΜ | 1:24 ΜΜ |
Παραλία Περαίας | 8:37 ΠΜ | 9:36 ΠΜ | 10:28 ΠΜ | 11:15 ΠΜ | 12:23 ΜΜ | 1:25 ΜΜ |
Ερυθρού Σταυρού | 8:38 ΠΜ | 9:37 ΠΜ | 10:29 ΠΜ | 11:16 ΠΜ | 12:24 ΜΜ | 1:26 ΜΜ |
Αστέρια | 8:39 ΠΜ | 9:38 ΠΜ | 10:29 ΠΜ | 11:16 ΠΜ | 12:24 ΜΜ | 1:26 ΜΜ |
Φάληρο | 8:40 ΠΜ | 9:39 ΠΜ | 10:30 ΠΜ | 11:17 ΠΜ | 12:25 ΜΜ | 1:27 ΜΜ |
Εκκλησάκι | 8:42 ΠΜ | 9:41 ΠΜ | 10:31 ΠΜ | 11:18 ΠΜ | 12:26 ΜΜ | 1:28 ΜΜ |
Παραλία Νέων Επιβατών | 8:43 ΠΜ | 9:42 ΠΜ | 10:32 ΠΜ | 11:19 ΠΜ | 12:27 ΜΜ | 1:29 ΜΜ |
Ταχυδρομείο | 8:44 ΠΜ | 9:43 ΠΜ | 10:33 ΠΜ | 11:20 ΠΜ | 12:28 ΜΜ | 1:30 ΜΜ |
Ελβετία | 8:45 ΠΜ | 9:44 ΠΜ | 10:34 ΠΜ | 11:21 ΠΜ | 12:29 ΜΜ | 1:31 ΜΜ |
Γαλαξίας | 8:47 ΠΜ | 9:46 ΠΜ | 10:36 ΠΜ | 11:23 ΠΜ | 12:31 ΜΜ | 1:33 ΜΜ |
Θέρετρα | 8:48 ΠΜ | 9:47 ΠΜ | 10:37 ΠΜ | 11:24 ΠΜ | 12:32 ΜΜ | 1:34 ΜΜ |
Πλαζ | 8:50 ΠΜ | 9:49 ΠΜ | 10:38 ΠΜ | 11:25 ΠΜ | 12:33 ΜΜ | 1:35 ΜΜ |
Sun Beach | 8:51 ΠΜ | 9:50 ΠΜ | 10:39 ΠΜ | 11:26 ΠΜ | 12:34 ΜΜ | 1:36 ΜΜ |
Διασταύρωση Αγίας Τριάδας | 8:52 ΠΜ | 9:51 ΠΜ | 10:40 ΠΜ | 11:27 ΠΜ | 12:35 ΜΜ | 1:37 ΜΜ |
Αγία Τριάδα | 8:53 ΠΜ | 9:52 ΠΜ | 10:41 ΠΜ | 11:28 ΠΜ | 12:36 ΜΜ | 1:38 ΜΜ |
Άνω Αγία Τριάδα | 8:54 ΠΜ | 9:53 ΠΜ | 10:42 ΠΜ | 11:29 ΠΜ | 12:37 ΜΜ | 1:39 ΜΜ |
Διασταύρωση Αγγελοχωρίου | 8:55 ΠΜ | 9:54 ΠΜ | 10:43 ΠΜ | 11:30 ΠΜ | 12:38 ΜΜ | 1:40 ΜΜ |
Συνεργεία | 8:57 ΠΜ | 9:56 ΠΜ | 10:44 ΠΜ | 11:31 ΠΜ | 12:39 ΜΜ | 1:41 ΜΜ |
Χρηστίδη | 8:58 ΠΜ | 9:57 ΠΜ | 10:45 ΠΜ | 11:32 ΠΜ | 12:40 ΜΜ | 1:42 ΜΜ |
Οικισμός Αμπελάκια | 8:59 ΠΜ | 9:58 ΠΜ | 10:46 ΠΜ | 11:33 ΠΜ | 12:41 ΜΜ | 1:43 ΜΜ |
Ασβεστοποιείο | 9:00 ΠΜ | 9:59 ΠΜ | 10:47 ΠΜ | 11:34 ΠΜ | 12:42 ΜΜ | 1:44 ΜΜ |
Κερασιά | 9:02 ΠΜ | 10:01 ΠΜ | 10:48 ΠΜ | 11:35 ΠΜ | 12:43 ΜΜ | 1:45 ΜΜ |
Κοινότητα | 9:02 ΠΜ | 10:01 ΠΜ | 10:49 ΠΜ | 11:36 ΠΜ | 12:44 ΜΜ | 1:46 ΜΜ |
Κοιμητήρια | 9:03 ΠΜ | 10:02 ΠΜ | 10:49 ΠΜ | 11:36 ΠΜ | 12:44 ΜΜ | 1:46 ΜΜ |
Βολκάνο | 9:04 ΠΜ | 10:03 ΠΜ | 10:50 ΠΜ | 11:37 ΠΜ | 12:45 ΜΜ | 1:47 ΜΜ |
Μαρμαράδικο | 9:05 ΠΜ | 10:04 ΠΜ | 10:51 ΠΜ | 11:38 ΠΜ | 12:46 ΜΜ | 1:48 ΜΜ |
Παγοποιείο | 9:07 ΠΜ | 10:05 ΠΜ | 10:52 ΠΜ | 11:39 ΠΜ | 12:47 ΜΜ | 1:49 ΜΜ |
Πεύκα | 9:08 ΠΜ | 10:06 ΠΜ | 10:53 ΠΜ | 11:40 ΠΜ | 12:48 ΜΜ | 1:50 ΜΜ |
Κέντρο Υγείας | 9:10 ΠΜ | 10:08 ΠΜ | 10:55 ΠΜ | 11:42 ΠΜ | 12:50 ΜΜ | 1:52 ΜΜ |
Αγίου Νικολάου | 9:11 ΠΜ | 10:08 ΠΜ | 10:56 ΠΜ | 11:43 ΠΜ | 12:51 ΜΜ | 1:53 ΜΜ |
28ης Οκτωβρίου | 9:12 ΠΜ | 10:09 ΠΜ | 10:57 ΠΜ | 11:44 ΠΜ | 12:52 ΜΜ | 1:54 ΜΜ |
Γυμνάσιο | 9:13 ΠΜ | 10:10 ΠΜ | 10:58 ΠΜ | 11:45 ΠΜ | 12:53 ΜΜ | 1:55 ΜΜ |
Όαση | 9:14 ΠΜ | 10:11 ΠΜ | 10:59 ΠΜ | 11:46 ΠΜ | 12:54 ΜΜ | 1:56 ΜΜ |
Τ.Σ. Μηχανιώνα | 9:15 ΠΜ | 10:12 ΠΜ | 10:59 ΠΜ | 11:46 ΠΜ | 12:54 ΜΜ | 1:56 ΜΜ |
Πρόγραμμα Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) Bus - 72Ε (Από Ανατολικό Σταθμό ΙΚΕΑ)
Το πρόγραμμα Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) Bus για τη διαδρομή 72Ε, Από Ανατολικό Σταθμό ΙΚΕΑ, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Ανατολικός Σταθμός ΙΚΕΑ σταθμός προς Τ.Σ. Μηχανιώνα σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH).