77Β
77Β - Από Τ.Σ. Κερασιάς Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Καθημερινές
Σταθμός | Αναχώρηση #1 | Αναχώρηση #2 | Αναχώρηση #3 |
---|---|---|---|
Τ.Σ. Κερασιάς | 2:40 ΜΜ | 4:00 ΜΜ | 8:00 ΜΜ |
Κερασιά | 2:40 ΜΜ | 4:00 ΜΜ | 8:00 ΜΜ |
Κοινότητα | 2:40 ΜΜ | 4:01 ΜΜ | 8:00 ΜΜ |
Κοιμητήρια | 2:41 ΜΜ | 4:01 ΜΜ | 8:01 ΜΜ |
Βολκάνο | 2:42 ΜΜ | 4:02 ΜΜ | 8:02 ΜΜ |
Μαρμαράδικο | 2:43 ΜΜ | 4:04 ΜΜ | 8:03 ΜΜ |
Παγοποιείο | 2:44 ΜΜ | 4:05 ΜΜ | 8:04 ΜΜ |
Πεύκα | 2:45 ΜΜ | 4:06 ΜΜ | 8:04 ΜΜ |
Εκκλησία | 2:45 ΜΜ | 4:06 ΜΜ | 8:05 ΜΜ |
Γυμνάσιο | 2:46 ΜΜ | 4:08 ΜΜ | 8:06 ΜΜ |
Όαση | 2:47 ΜΜ | 4:09 ΜΜ | 8:06 ΜΜ |
Ενιαίο Λύκειο | 2:47 ΜΜ | 4:09 ΜΜ | 8:07 ΜΜ |
Ερυθραίας | 2:48 ΜΜ | 4:10 ΜΜ | 8:07 ΜΜ |
Κέντρο Υγείας | 2:49 ΜΜ | 4:11 ΜΜ | 8:08 ΜΜ |
Χαβάη | 2:50 ΜΜ | 4:12 ΜΜ | 8:09 ΜΜ |
Φωτιστικά | 2:51 ΜΜ | 4:13 ΜΜ | 8:10 ΜΜ |
Δροσιά | 2:52 ΜΜ | 4:15 ΜΜ | 8:11 ΜΜ |
Σμίλα - Μουσείο Ερινέλη | 2:53 ΜΜ | 4:16 ΜΜ | 8:12 ΜΜ |
Νιχωρίτικο | 2:54 ΜΜ | 4:18 ΜΜ | 8:13 ΜΜ |
Αλυκές | 2:56 ΜΜ | 4:19 ΜΜ | 8:14 ΜΜ |
Λεύκες | 2:57 ΜΜ | 4:20 ΜΜ | 8:15 ΜΜ |
Βυζάντιο | 2:58 ΜΜ | 4:22 ΜΜ | 8:17 ΜΜ |
Τσαπόγα | 2:59 ΜΜ | 4:23 ΜΜ | 8:18 ΜΜ |
Παλιό Τέρμα | 3:00 ΜΜ | 4:24 ΜΜ | 8:18 ΜΜ |
Αγία Παρασκευή | 3:01 ΜΜ | 4:25 ΜΜ | 8:19 ΜΜ |
Διόνυσος | 3:02 ΜΜ | 4:26 ΜΜ | 8:20 ΜΜ |
Ζωγράφου | 3:03 ΜΜ | 4:27 ΜΜ | 8:21 ΜΜ |
Disco | 3:04 ΜΜ | 4:28 ΜΜ | 8:21 ΜΜ |
Στροφή | 3:05 ΜΜ | 4:29 ΜΜ | 8:22 ΜΜ |
Πύργος | 3:07 ΜΜ | 4:31 ΜΜ | 8:24 ΜΜ |
Υδραγωγείο | 3:08 ΜΜ | 4:32 ΜΜ | 8:25 ΜΜ |
Ανθέων | 3:09 ΜΜ | 4:33 ΜΜ | 8:25 ΜΜ |
Σαμαράς | 3:10 ΜΜ | 4:34 ΜΜ | 8:26 ΜΜ |
Αμυγδαλιές | 3:11 ΜΜ | 4:35 ΜΜ | 8:27 ΜΜ |
Κατασκηνώσεις | 3:12 ΜΜ | 4:37 ΜΜ | 8:28 ΜΜ |
Σκουμπρίδη | 3:14 ΜΜ | 4:38 ΜΜ | 8:29 ΜΜ |
Παραλία | 3:15 ΜΜ | 4:39 ΜΜ | 8:30 ΜΜ |
Αγία Μαρίνα | 3:16 ΜΜ | 4:40 ΜΜ | 8:31 ΜΜ |
Οικοδομή Παπά | 3:17 ΜΜ | 4:41 ΜΜ | 8:31 ΜΜ |
Κτήμα Σαράφη 2 | 3:18 ΜΜ | 4:42 ΜΜ | 8:32 ΜΜ |
Κτήμα Σαράφη | 3:19 ΜΜ | 4:43 ΜΜ | 8:33 ΜΜ |
Κολλιού | 3:20 ΜΜ | 4:44 ΜΜ | 8:33 ΜΜ |
Θερμοκήπια | 3:21 ΜΜ | 4:45 ΜΜ | 8:34 ΜΜ |
Φαρμακίδη | 3:21 ΜΜ | 4:45 ΜΜ | 8:35 ΜΜ |
Αποθήκη Σιτηρών | 3:23 ΜΜ | 4:47 ΜΜ | 8:36 ΜΜ |
Κτήμα Κώνστα | 3:24 ΜΜ | 4:48 ΜΜ | 8:37 ΜΜ |
Σχολείο | 3:26 ΜΜ | 4:50 ΜΜ | 8:38 ΜΜ |
25ης Μαρτίου | 3:27 ΜΜ | 4:51 ΜΜ | 8:39 ΜΜ |
Ι.Ε.Κ. Επανομής | 3:29 ΜΜ | 4:53 ΜΜ | 8:41 ΜΜ |
Τ.Σ. Επανομής Γρ77 | 3:31 ΜΜ | 4:55 ΜΜ | 8:42 ΜΜ |
Πρόγραμμα Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) Bus - 77Β (Από Τ.Σ. Κερασιάς)
Το πρόγραμμα Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA) Bus για τη διαδρομή 77Β, Από Τ.Σ. Κερασιάς, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Τ.Σ. Κερασιάς σταθμός προς Τ.Σ. Επανομής Γρ77 σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Κ.Τ.Ε.Λ. Θεσσαλονίκης Α.Ε. (KTEL Thessalonikis SA).