קו 1
כפר סבא←רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 1 (כפר סבא←רעננה) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברמז/מרכז הנוער ומסתיים בקרית הספורט/וייצמן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←רעננה (34 תחנות)
רמז/מרכז הנוער
דוד רמז/ויתקין
דוד רמז/האחווה
טשרניחובסקי/שד' מנחם בגין
טשרניחובסקי/לילנבלום
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/גולומב
טשרניחובסקי/ויצמן
מסוף רעננה/היהלום
רכבת רעננה דרום/איסוף
אחוזה/הרב יצחק נסים
אחוזה/רבוצקי
מרכז אליאב/שברץ
עיריית רעננה/אחוזה
אחוזה/ז'בוטינסקי
אחוזה/בן גוריון
אחוזה/מוצקין
אחוזה/מגדל
אחוזה/עציון
בית לוינשטיין/אחוזה
בית לוינשטיין/דרך ירושלים
מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים
גאולה/י.ל. פרץ
מרכז קריית שרת/התקווה
מורדי הגטאות/הנורית
קיבוץ גלויות/החלוץ
התחייה/קיבוץ גלויות
התחייה/התקומה
בית כנסת/י.ל.פרץ
י.ל. פרץ/גאולה
רבקה גובר/שדרות ויצמן
אלימלך רימלט/הגלבוע
מגרש טניס/יאיר שטרן
קרית הספורט/וייצמן
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-13:45 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (כפר סבא←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←רעננה (כפר סבא←רעננה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו האוטובוס 1, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:15 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 22:30 | 20 - 45 |
ב׳ | 05:15 - 15:30 | 20 - 30 |
ג׳ | 08:00 - 20:00 | 60 |
ד׳ | 05:15 - 22:30 | 20 - 45 |
ה׳ | 05:15 - 22:30 | 20 - 45 |
ו׳ | 05:45 - 13:45 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ רמז/מרכז הנוער), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (כפר סבא←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (כפר סבא←רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
1 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 1 היא רמז/מרכז הנוער והתחנה האחרונה היא קרית הספורט/וייצמן.
קו 1 (כפר סבא←רעננה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (כפר סבא←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 595 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 97 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->רמז/מרכז הנוער-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 12 - התעשייה/סדן-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-2#/ לוח זמנים
- 477 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->בית ספר מקיף עמל אלנור-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 373 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 8א - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 35 - המרכבה/הבנאי-חולון<->קניון איילון-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 98 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->הדס/הכלנית-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 96 - דוד שמעוני/לאה גולדברג-הרצליה<->בר כוכבא/הצנחנים-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 85 - א.ל. זיסו/הר שומרון-הרצליה<->קניון לב העיר-הרצליה-2#
- 531 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 90 - מרכז אליאב/שברץ-רעננה<->מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 113 - מרכז תרבות אלקאסמי-באקה אל ע'רביה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 64 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 32 - מכללת בית ברל-בית ברל<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#
- 564 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 126 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 282 - ת. מרכזית יבנה-יבנה<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים