קו 171
חולון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 171 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 171 (חולון←תל אביב-יפו) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון חולון/תחנת מוצא ומסתיים במסוף אזורי חן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 171 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←תל אביב-יפו (39 תחנות)
חניון חולון/תחנת מוצא
חניון אגד/חורשת היובל
פארק אתגרים/משה דיין
אהרונוביץ'/משה דיין
ארבע ארצות/דולפין
הסנהדרין/הסבוראים
התנאים/האמוראים
אילת/התנאים
תיכון טומשין/אילת
אילת/דוד רמז
אילת/יוספטל
אילת/חצרים
אילת/צאלים
דב הוז/המעפילים
דב הוז/גבעתי
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת. רכבת ההגנה/החרש
המסגר/יד חרוצים
המסגר/המלאכה
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
דרך נמיר/פנקס
דרך נמיר/יהודה המכבי
פלנטריום/חיים לבנון
רדינג/ברודצקי
בית ברודצקי/ברודצקי
ברודצקי/רדינג
קניון רמת אביב/ברודצקי
האוניברסיטה/חיים לבנון
חיים לבנון/קלצ'קין
רקנאטי/שד' קק''ל
מרכז שוסטר/אבא אחימאיר
אבא אחימאיר/שלמה בן יוסף
שלמה בן יוסף/שד' קק''ל
שד' קק''ל/שלמה בן יוסף
קדושי השואה/צבי פרופס
מסוף אזורי חן
שאלות ותשובות לגבי קו 171
מתי מתחיל לפעול קו 171?
קו 171 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 171 מפסיק לעבוד?
קו 171 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 171?
כדי לראות מתי קו חולון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 171 (חולון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←תל אביב-יפו (חולון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 171 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 171 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 171 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 171 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 171
קו 171 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:00 | 8 - 15 |
ב׳ | 05:00 - 23:00 | 8 - 15 |
ג׳ | 06:15 - 23:00 | 20 - 45 |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 8 - 15 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 8 - 15 |
ו׳ | 05:00 - 16:00 | 15 - 30 |
ש׳ | 21:15 - 23:50 | 30 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל171 (מ חניון חולון/תחנת מוצא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 171 (חולון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 171
תעריף הנסיעה ב171 (חולון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
171 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 171 היא חניון חולון/תחנת מוצא והתחנה האחרונה היא מסוף אזורי חן.
קו 171 (חולון←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 171. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 171.
מעקב אחר קו האוטובוס 171 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 171 (חולון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 171 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 171 ב-ישראל
171 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 18א - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3ז/ לוח זמנים
- 12א - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 430 - צומת חטיבה שבע-מטה יהודה<->חניון הלאום-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 36 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 42 - ישיבת בני עקיבא/השלום-חדרה<->קניון גני הדרים/הפרדס-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 28 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->רשי/צלאח-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 31 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->מרבד הקסמים/כביש 411-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 890 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 51 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 91 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2#/ לוח זמנים
- 80 - קפלן/השלום-אזור<->בית ספר מקווה ישראל-חולון-2#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 807 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 399 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#חדרה ↔ אילת/ לוח זמנים
- 9 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 88 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרצל/הגליל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 82א - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 143 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-19/ לוח זמנים
- 15 - חניון אגד-רחובות<->חניון אגד-רחובות-3#/ לוח זמנים