קו 28
עין כרם/ההדסים←מלון רימונים/שחראי
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 28 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 28 (עין כרם/ההדסים←מלון רימונים/שחראי) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל בעין כרם/ההדסים ומסתיים במלון רימונים/שחראי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 28 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: עין כרם/ההדסים←מלון רימונים/שחראי (15 תחנות)
עין כרם/ההדסים
עין כרם/המעיין
עין כרם/דרך כרמית
עין כרם/מדרגות הכפר
עין כרם/ברקלי
עין כרם/שדרות הרצל
תחנת רק''ל יפה נוף
בי''ח שערי צדק/בייט
מרכז מסחרי/אביזוהר
משה קול/דה רוסי
בייט/תוסיה כהן
מגרש ביתר/שחראי
שחראי/חקלאי
אולמי נוף ירושלים/שחראי
מלון רימונים/שחראי
שאלות ותשובות לגבי קו 28
מתי מתחיל לפעול קו 28?
קו 28 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 28 מפסיק לעבוד?
קו 28 מפסיק לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 28?
כדי לראות מתי קו עין כרם/ההדסים←מלון רימונים/שחראי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו עין כרם/ההדסים←מלון רימונים/שחראי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 28 (עין כרם/ההדסים←מלון רימונים/שחראי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס עין כרם/ההדסים←מלון רימונים/שחראי (עין כרם/ההדסים←מלון רימונים/שחראי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 28 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 28 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 28 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 28 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 28
קו 28 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:50 - 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 06:30 | 20 |
ב׳ | 05:50 - 06:30 | 20 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:50 - 06:30 | 20 |
ה׳ | 05:50 - 06:30 | 20 |
ו׳ | 05:50 - 06:30 | 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל28 (מ עין כרם/ההדסים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 28 (עין כרם/ההדסים←מלון רימונים/שחראי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 28
תעריף הנסיעה ב28 (עין כרם/ההדסים←מלון רימונים/שחראי) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
28 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 28 היא עין כרם/ההדסים והתחנה האחרונה היא מלון רימונים/שחראי.
קו 28 (עין כרם/ההדסים←מלון רימונים/שחראי) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 28. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 28.
מעקב אחר קו האוטובוס 28 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 28 (עין כרם/ההדסים←מלון רימונים/שחראי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 28 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 28 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 961 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-27/ לוח זמנים
- 221 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#עפולה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 456 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-3#
- 272 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-29/ לוח זמנים
- 840 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 80 - הגליל/מצפה-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 236 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 4 - מרינוב/גלרנטר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 9א - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 85 - החקלאים /אושה-כפר ביאליק<->ההגנה 14-קרית ביאליק-1#/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 411 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 24 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 52 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-2#
- 88 - אסיף/הטנא-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 7 - אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם<->אצטדיון עירוני-ירוחם-1#/ לוח זמנים