קו 48
אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 48 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 48 (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל באל עריאן/מסגד ומסתיים בת. רכבת בנימינה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 48 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה (29 תחנות)
אל עריאן/מסגד
עין אלסהלה/ביה''ס
אלסהלה/כביש ראשי
עין אלסהלה/קופ''ח
עין אלסהלה
ערערה מזרח
ערערה/כביש ראשי 6
ערערה מרכז
אל ח'רבה/כביש 6542
בית ספר אלמנאר
שוק
מרכז רפואי
צומת ערערה
קופת חולים
עארה 2
דואר
עארה 1
צומת עארה
צומת ברטעה
צומת כפר קרע
ח'אלת זבדה
חאלד בן אל ואליד/מרכז מסחרי
עומר בן אלח'טאב ב/חמזה
מרכז פיס/סאלח א דין אל איובי
בסיס גולני
צומת רגבים
התירוש גבעת עדה/סמדר גבעת עדה
צומת עדה
ת. רכבת בנימינה
שאלות ותשובות לגבי קו 48
מתי מתחיל לפעול קו 48?
קו 48 מתחיל לפעול ב-05:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 48 מפסיק לעבוד?
קו 48 מפסיק לפעול ב-08:40 בשישי
מתי מגיע קו 48?
כדי לראות מתי קו אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 48 (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 48 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 48 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 48 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 48 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 48
קו האוטובוס 48, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:10 - 16:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 16:30 | 40 - 90 |
ב׳ | 05:10 - 16:30 | 40 - 90 |
ג׳ | 05:10 - 16:30 | 40 - 90 |
ד׳ | 05:10 - 16:30 | 40 - 90 |
ה׳ | 05:10 - 16:30 | 40 - 90 |
ו׳ | 06:00 - 08:40 | 40 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל48 (מ אל עריאן/מסגד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 48 (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 48
תעריף הנסיעה ב48 (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
48 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 48 היא אל עריאן/מסגד והתחנה האחרונה היא ת. רכבת בנימינה.
קו 48 (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 48. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 48.
מעקב אחר קו האוטובוס 48 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 48 (אל -עריאן←בנימינה-גבעת עדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 48 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 48 ב-ישראל
48 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 304 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 588 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 104 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 701 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->העלייה/הבציר-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 217 - ממילא/קריב-ירושלים<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 504 - מרכז מסחרי/שדרות המלאכות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף שוהם-שוהם-21/ לוח זמנים
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 74 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->רוטשילד/מנחם ציוני-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 326 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 10 - צומת אור עקיבא למערב-אור עקיבא<->דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים