קו 683
זכרון יעקב←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 683 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 683 (זכרון יעקב←מודיעין עילית) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך שרה/כ''ט בנובמבר ומסתיים במסוף מודיעין עילית/הורדה.
לוח הזמנים לקו 683 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב13:00. שעות הפעילות השבוע: שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 683 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: זכרון יעקב←מודיעין עילית (24 תחנות)
דרך שרה/כ''ט בנובמבר
דרך שרה/קדמה
הכובשים/החיטה
הכובשים/הדס
צומת בנימינה
צומת אור עקיבא לדרום
רש''י/חטיבת הראל
הרצוג/עובדיה מברטנורא
נחום סוקולוב/קמיל הויסמנס
נחום סוקולוב/פייר ז'ילבר
עמק חפר/טרומפלדור
הרב ריינס/עמק חפר
דרך רזיאל/הרב ריינס
דרך רזיאל/מלחמת ששת הימים
דרך רזיאל/היהלום
פתח תקווה/ד''ר מרדכי שריבר
פתח תקווה/אפרים אהרונסון
פתח תקווה/בן אבי
שדרות בן אב''י/שדרות בנימין
שד. בן גוריון/שמחה ארליך
שד. בן גוריון/זלמן שניאור
מחלף דרור לדרום
מחלף רעננה צפון
מסוף מודיעין עילית/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 683
מתי מתחיל לפעול קו 683?
קו 683 מתחיל לפעול ב-13:00 בשישי
באיזו שעה קו 683 מפסיק לעבוד?
קו 683 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 683?
כדי לראות מתי קו זכרון יעקב←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו זכרון יעקב←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 683 (זכרון יעקב←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס זכרון יעקב←מודיעין עילית (זכרון יעקב←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 683 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 683 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 683 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 683 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 683
קו 683 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 13:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 13:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל683 (מ דרך שרה/כ''ט בנובמבר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 683 (זכרון יעקב←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 683
תעריף הנסיעה ב683 (זכרון יעקב←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
683 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 683 היא דרך שרה/כ''ט בנובמבר והתחנה האחרונה היא מסוף מודיעין עילית/הורדה.
קו 683 (זכרון יעקב←מודיעין עילית) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 683. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 683.
מעקב אחר קו האוטובוס 683 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 683 (זכרון יעקב←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 683 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 683 ב-ישראל
683 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 89 - בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות<->נהר הירדן/מעלה עמיעז-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10/ לוח זמנים
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 173 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 50 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 6 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->קדושת לוי/ברוק-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 24 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 632 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 32 - בית ספר על''ה/שפירא-לוד<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 294 - חניון הרטום-ירושלים<->אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים