קו 294
ביתר עילית←ירושלים
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 294 של קווים (Kavim) - ביתר עילית←ירושלים
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 294 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 294 (ביתר עילית←ירושלים) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל באבא שאול/אדמורי ויזניץ ומסתיים בהרטום/שדרות גולדה מאיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 294 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←ירושלים (30 תחנות)
אבא שאול/אדמורי ויזניץ
אבא שאול ב
בית כנסת/אבא שאול
אבא שאול/איסוף
כנסת מרדכי/הרב אבא שאול
כנסת יחזקאל/כנסת מרדכי
כנסת יחזקאל א
כנסת יחזקאל ב
אדמורי ויז'ניץ/כנסת יחזקאל
מוצפי א
מוצפי ב
הרב יעקב מוצפי/כנסת מרדכי
חב''ד/מוצפי
ישיבת נזר התלמוד/חב''ד
חב''ד/ מעזריטש
מעזריטש/חב''ד
בית כנסת חב''ד/המגיד ממעזריטש
בית כנסת באיאן/המגיד ממעזריטש
מעזריטש/הר''ן
מעזריטש/חיי יצחק
חיי יצחק/הרב בנדר
חיי יצחק/ הטוב והמטיב
מעזריטש/דרך האר''י
דרך האר''י/ כביש 375
גשר המיתרים/שד' הרצל
ירמיהו/הצבי
ירמיהו/שמגר
שמגר/אוהל יהושע
שפע חיים/דורש טוב
הרטום/שדרות גולדה מאיר
שאלות ותשובות לגבי קו 294
מתי מתחיל לפעול קו 294?
קו 294 מתחיל לפעול ב-06:20 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 294 מפסיק לעבוד?
קו 294 מפסיק לפעול ב-14:10 בשישי
מתי מגיע קו 294?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 294 (ביתר עילית←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←ירושלים (ביתר עילית←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 294 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 294 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 294
קו 294 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:20 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 11:10 - 23:50 | 30 |
ב׳ | 06:20 - 23:50 | 20 - 45 |
ג׳ | 06:20 - 23:50 | 20 - 45 |
ד׳ | 06:20 - 23:50 | 20 - 45 |
ה׳ | 06:20 - 23:50 | 20 - 45 |
ו׳ | 06:20 - 14:10 | 10 - 45 |
ש׳ | 19:30 - 23:40 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל294 (מ אבא שאול/אדמורי ויזניץ), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 294 (ביתר עילית←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 294
תעריף הנסיעה ב294 (ביתר עילית←ירושלים) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
294 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 294 היא אבא שאול/אדמורי ויזניץ והתחנה האחרונה היא הרטום/שדרות גולדה מאיר.
קו 294 (ביתר עילית←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 294. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 294.
מעקב אחר קו האוטובוס 294 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 294 (ביתר עילית←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 294 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 294 ב-ישראל
294 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 114 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10
- 64 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->איבטן-זמר-10
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#
- 51 - יוסף שפרינצק/מוצקין-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10
- 20א - דרך ארץ/אשל-חריש<->קידמה/התמדה-חריש-20
- 56 - דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות<->חניון דרומי/הורדה-מודיעין מכבים רעות-11
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20
- 297 - ברטעה-בסמ''ה<->טכניון/בנין הספורט-חיפה-10
- 587 - בית ספר שושנים/החיד''א-אופקים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20
- 2 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10
- 70 - שד. עמק איילון/כיכר יסעור-שוהם<->שגב/הירדן-שוהם-10
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10