קו 7
חולון←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 7 (חולון←תל אביב-יפו) יש 50 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ח וולפסון ומסתיים בת. רכבת אונברסיטה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←תל אביב-יפו (50 תחנות)
בי''ח וולפסון
הלוחמים/תל גיבורים
שז''ר/תל גיבורים
נווה עופר/שז''ר
ביה''ס שז''ר/שז''ר
שז''ר/שקד
שקד/גרינבוים
ביה''ס ברנר/מאיר גרוסמן
בניין פנורמה/פרייגרזון
בניין פנורמה/דרך בן צבי
שד' ישראל גורי/גיתית
שד' ישראל גורי/דיק
קופ''ח כללית/שד' ישראל גורי
שד' ישראל גורי/דרך קיבוץ גלויות
גשר קיבוץ גלויות
לח''י/דרך קיבוץ גלויות
אצ''ל/לח''י
אצ''ל/חנוך
שוק התקווה/אצ''ל
יגאל אלון/ההגנה
יגאל אלון/שד' החי''ל
יגאל אלון/לה גווארדיה
היכל הספורט/יגאל אלון
יגאל אלון/יצחק שדה
אסותא/יגאל אלון
יגאל אלון/דרך השלום
יגאל אלון/עמק ברכה
יגאל אלון/ערבי נחל
ת.רק''ל ארלוזורוב/דרך מנחם בגין
בית הדר דפנה/שד' שאול המלך
בית המשפט/ויצמן
ביה''ח איכילוב/ויצמן
כיכר המדינה/ויצמן
כיכר המדינה/אריה עקיבא
ויצמן/פנקס
יהודה המכבי/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
פלנטריום/חיים לבנון
רדינג/ברודצקי
בית ברודצקי/ברודצקי
ברודצקי/רדינג
קניון רמת אביב/ברודצקי
האוניברסיטה/חיים לבנון
קלצ'קין/חיים לבנון
ביה''ס לרפואה/קלצ'קין
מדעי החיים/קלאוזנר
מוזאון העם היהודי/קלאוזנר
הפקולטה להנדסה/ד''ר ג'ורג' וויז
ד''ר ג'ורג' וייז/שלום רוזנפלד
ת. רכבת אונברסיטה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-00:10 בראשון
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-16:55 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו חולון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (חולון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←תל אביב-יפו (חולון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו 7 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:00 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:10 - 23:55 | 4 - 18 |
ב׳ | 05:00 - 19:55 | 10 - 20 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:00 - 23:55 | 4 - 18 |
ה׳ | 05:00 - 23:55 | 4 - 18 |
ו׳ | 05:20 - 16:55 | 10 - 20 |
ש׳ | 20:31 - 23:50 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ בי''ח וולפסון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (חולון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (חולון←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
7 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 7 היא בי''ח וולפסון והתחנה האחרונה היא ת. רכבת אונברסיטה/הורדה.
קו 7 (חולון←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (חולון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
קווי דן (Dan) בישראל
- 266 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 949 - הרב קוק/חברון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-149/ לוח זמנים
- 907 - אהרונוביץ'/הרב ריינס-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 18 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 8 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 31 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 92 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 89 - משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 292 - קניון איילון-בני ברק<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 82 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 17 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 116 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 918 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->נחמיה/חזון אי''ש-בני ברק-218/ לוח זמנים
- 52 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 953 - יעקב רוזנהיים/הרב כהנמן-בני ברק<->בן זכאי/יצחק גרשטנקורן-בני ברק-153/ לוח זמנים
- 25 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 921 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-121/ לוח זמנים
- 31 - מסוף כורזין-גבעתיים<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-24/ לוח זמנים
- 138 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים