קו 50
פתח תקווה←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 50 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 50 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית פ''ת/רציפים ומסתיים במסוף הלוחמים/משרד הרישוי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 50 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←תל אביב-יפו (39 תחנות)
ת. מרכזית פ''ת/רציפים
בר כוכבא/ליברכט
שוק עירוני/ברון הירש
ז'בוטינסקי/רוטשילד
ז'בוטינסקי/ אורלוב
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הסיבים
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
ת.רק''ל בן גוריון/דרך ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
דרך זאב ז'בוטינסקי/הרצל
ת.רק''ל ביאליק/דרך ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
דרך ז'בוטינסקי/החשמונאים
דרך ז'בוטינסקי/גלעד
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל ארלוזורוב/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/החשמונאים
ת.רק''ל קרליבך/דרך מנחם בגין B
ישראל טל/דרך מנחם בגין
המסגר/יד חרוצים
ת. רכבת ההגנה/החרש
דרך חיל השריון/גולומב
בית ספר הולץ/חיל השריון
צומת חולון/דרך בן צבי
קריית שלום/דרך בן צבי
תל גיבורים/בית מעצר
תל גיבורים/מאיר גרוסמן
מסוף הלוחמים/משרד הרישוי
שאלות ותשובות לגבי קו 50
מתי מתחיל לפעול קו 50?
קו 50 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 50 מפסיק לעבוד?
קו 50 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 50?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 50 (פתח תקווה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←תל אביב-יפו (פתח תקווה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 50 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 50 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 50
קו 50 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 00:15 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 23:45 | 13 - 20 |
ב׳ | 00:15 - 23:45 | 13 - 19 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 00:15 - 23:45 | 13 - 19 |
ה׳ | 00:15 - 23:45 | 13 - 19 |
ו׳ | 00:15 - 16:30 | 20 |
ש׳ | 20:45 - 23:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל50 (מ ת. מרכזית פ''ת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 50 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 50
תעריף הנסיעה ב50 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
50 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 50 היא ת. מרכזית פ''ת/רציפים והתחנה האחרונה היא מסוף הלוחמים/משרד הרישוי.
קו 50 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 50. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 50.
מעקב אחר קו האוטובוס 50 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 50 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 50 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 50 ב-ישראל
50 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 931 - ביה''ס חורב/עוזיאל-רמת גן<->אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק-231/ לוח זמנים
- 63 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 242 - מסוף בית העלמין/איסוף-בת ים<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 907 - אהרונוביץ'/הרב ריינס-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 3 - דרך הטייסים/דרך בר לב-תל אביב יפו<->בית העלמין/קרית שאול-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 904 - הרב אברמסקי/הרב מנצור בן שמעון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-14/ לוח זמנים
- 29 - בי''ח וולפסון-חולון<->מסוף אבי האסירים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 914 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-114/ לוח זמנים
- 292 - קניון איילון-בני ברק<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 92 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 34 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 932 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-132/ לוח זמנים
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 43 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 81 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 66 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 8 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 141 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 53 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים