קו 88
חולון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 88 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 88 (חולון←תל אביב-יפו) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קריית שרת ומסתיים ביוסף לוי/הכובשים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 88 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←תל אביב-יפו (47 תחנות)
מסוף קריית שרת
מסוף קרית שרת/שדרות ירושלים
מפרץ שלמה/רמת הגולן
ימית 2000/מפרץ שלמה
תיכון קרית שרת/גבעת התחמושת
גבעת התחמושת/קרן היסוד
משה שרת/קרן היסוד
ההסתדרות/מוצקין
ההסתדרות/סמולנסקין
ההסתדרות/דוד אלעזר
ההסתדרות/גאולים
ההסתדרות/מוהליבר
ההסתדרות/ראש פינה
חנקין/חומה ומגדל
חומה ומגדל/שנקר
ויצמן/סוקולוב
סוקולוב/שדרות קוגל
סוקולוב/הנרייטה סולד
דב הוז/הנרייטה סולד
דב הוז/המעפילים
דב הוז/גבעתי
קק''ל/יגאל אלון
קק''ל/רהב
קק''ל/כצנלסון
ירושלים/השלושה
ירושלים/דניאל
ירושלים/קדושי קהיר
בלפור/רוטשילד
בלפור/שמחה הולצברג
יפת/3198
יפת/יוטבת
יפת/אייזיק חריף
יפת/הבעש"ט
יפת/מנדס פראנס
שבטי ישראל/לייב בן שרה
שבטי ישראל/ד''ר ארליך
ד''ר ארליך/שבטי ישראל
עזה/נס לגויים
היינריך היינה/נס לגויים
האקדמית תל אביב-יפו/היינריך היינה
אצטדיון בלומפילד/שלבים
ת.רק''ל שלמה
כיכר השעון/מרזוק ועזר
פרופ' קויפמן/גולדמן
מרכז הטקסטיל/המרד
המרד/פינס
יוסף לוי/הכובשים
שאלות ותשובות לגבי קו 88
מתי מתחיל לפעול קו 88?
קו 88 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 88 מפסיק לעבוד?
קו 88 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 88?
כדי לראות מתי קו חולון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 88 (חולון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←תל אביב-יפו (חולון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 88 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 88 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 88 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 88 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 88
קו 88 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:20 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 23:00 | 10 - 20 |
ב׳ | 05:20 - 23:00 | 10 - 20 |
ג׳ | 05:20 - 23:00 | 10 - 20 |
ד׳ | 05:20 - 23:00 | 10 - 20 |
ה׳ | 05:20 - 23:00 | 10 - 20 |
ו׳ | 05:20 - 16:00 | 20 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל88 (מ מסוף קריית שרת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 88 (חולון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 88
תעריף הנסיעה ב88 (חולון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
88 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 88 היא מסוף קריית שרת והתחנה האחרונה היא יוסף לוי/הכובשים.
קו 88 (חולון←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 88. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 88.
מעקב אחר קו האוטובוס 88 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 88 (חולון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 88 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 88 ב-ישראל
88 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 30 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ליאון בלום-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 790 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 9 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 95 - הרצוג/צדוק-אזור<->קפלן/השבעה-אזור-2ת/ לוח זמנים
- 3 - סביון/הערבה-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 791 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 8 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->יקינטון/בלינטלטל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 956 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 210 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 107 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->משטרה/שמואל מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 947 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 852 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 24 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 37א - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-2כ/ לוח זמנים
- 18א - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-29/ לוח זמנים
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 901 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 11 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ס יצחק רבין/ברקת-פרדס חנה כרכור<->בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור-3ח/ לוח זמנים