קו 947
נתניה←חיפה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 947 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 947 (נתניה←חיפה) יש 9 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 947 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←חיפה (9 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
מחלף חבצלת
פנימיית הדסה נעורים
מחלף ינאי לצפון
צומת אולגה
מחלף אור עקיבא
מחלף עתלית
מת''מ
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 947
מתי מתחיל לפעול קו 947?
קו 947 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 947 מפסיק לעבוד?
קו 947 מפסיק לפעול ב-07:00 בשישי
מתי מגיע קו 947?
כדי לראות מתי קו נתניה←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 947 (נתניה←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←חיפה (נתניה←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 947 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 947 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 947 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 947 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 947
קו 947 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:30 - 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 08:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:30 - 08:00 | 30 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:30 - 08:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:30 - 08:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 17:30 - 18:00 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל947 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 947 (נתניה←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 947
תעריף הנסיעה ב947 (נתניה←חיפה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
947 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 947 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 947 (נתניה←חיפה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 947. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 947.
מעקב אחר קו האוטובוס 947 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 947 (נתניה←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 947 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 947 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 19 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 14א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-1#
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ערד/סובה-חיפה-35/ לוח זמנים
- 35 - חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 268 - לבונה/דבורנית-בית אריה<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-17/ לוח זמנים
- 25 - מרפאת זבולון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 952 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-3#/ לוח זמנים
- 193 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 201 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 106 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 38 - הגליל/מאירוביץ-חיפה<->הגליל/מאירוביץ-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 93 - ולנברג/פרויד-חיפה<->טשרניחובסקי/האקדמית גורדון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 123 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 973 - אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה-אשדוד<->רופין/קניאל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 59 - ירושלים/ביל''ו-ראשון לציון<->אנילביץ/הרב משה איבגי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים