קו 426
ירושלים←פתח תקווה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 426 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 426 (ירושלים←פתח תקווה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר חוצבים/המרפא ומסתיים ברכבת קריית אריה/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 426 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←פתח תקווה (29 תחנות)
מסוף הר חוצבים/המרפא
קרית מדע/המרפא
גשר המיתרים/שד' הרצל
בן גוריון/שערי ירושלים
מחלף שעריה לדרום
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/עזרא ונחמיה
אריה בן אליעזר/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/ויינברגר
מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין
הרב עובדיה יוסף/דרך מנחם בגין
הרב הרצוג/שמואל חיים לנדוי
יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
שטמפפר/המכבים
אברבנאל / אצ''ל
וולפסון / עין גנים
עירייה/דוד וולפסון
ההסתדרות/איכילוב
פרנקפורטר/רוטשילד
פרנקפורטר/טרומפלדור
דב הוז/חיים ארלוזורוב
יד לבנים/ארלוזורוב
קפלן/ארלוזורוב
בי''ח שניידר/קפלן
פארק פ''ת/הרב משה מלכה
ספורטן/הרב משה מלכה
דרך זבולון המר/אבשלום גיסין
דרך שלמה שמלצר/דרך זבולון המר
רכבת קריית אריה/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 426
מתי מתחיל לפעול קו 426?
קו 426 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 426 מפסיק לעבוד?
קו 426 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 426?
כדי לראות מתי קו ירושלים←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 426 (ירושלים←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←פתח תקווה (ירושלים←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 426 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 426 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 426 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 426 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 426
קו 426 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 12:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 23:30 | 60 - 90 |
ב׳ | 12:00 - 23:30 | 60 |
ג׳ | 12:00 - 23:30 | 60 |
ד׳ | 12:00 - 23:30 | 60 |
ה׳ | 12:00 - 23:30 | 60 |
ו׳ | 08:00 - 15:30 | 15 - 60 |
ש׳ | 21:30 - 23:45 | 15 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל426 (מ מסוף הר חוצבים/המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 426 (ירושלים←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 426
תעריף הנסיעה ב426 (ירושלים←פתח תקווה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
426 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 426 היא מסוף הר חוצבים/המרפא והתחנה האחרונה היא רכבת קריית אריה/חנה וסע.
קו 426 (ירושלים←פתח תקווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 426. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 426.
מעקב אחר קו האוטובוס 426 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 426 (ירושלים←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 426 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 426 ב-ישראל
426 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 542 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 966 - נטור-נטור<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2ם/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ערד/סובה-חיפה-35/ לוח זמנים
- 217 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 977 - מסוף עין התכלת/איסוף-נתניה<->הכלנית/הנורית-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 930 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 800 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#קריית שמונה ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 12 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 30 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->מעבר גבול טאבה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 997 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 173 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 5א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 1 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 222 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-2ד/ לוח זמנים
- 812 - שאולזון/רוזנטל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ח/ לוח זמנים
- 436 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים