קו 15
מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 15 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הרכבת הישן/איסוף ומסתיים במרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 15 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א (15 תחנות)
מסוף הרכבת הישן/איסוף
תחנת רכבת לוד/יוספטל
יוספטל
כיכר יוספטל
יוספטל/חברת חשמל
אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי
אבא אחימאיר/שמואל תמיר
לוחמי בית''ר/אלמוג
כלא איילון
מד''א/שדרות ירושלים
כלא אילון
עמל/היצירה
היצירה/התקווה
גן חק''ל/רבאט
מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א
שאלות ותשובות לגבי קו 15
מתי מתחיל לפעול קו 15?
קו 15 מתחיל לפעול ב-06:11 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 15 מפסיק לעבוד?
קו 15 מפסיק לפעול ב-13:25 בשישי
מתי מגיע קו 15?
כדי לראות מתי קו מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 15 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 15 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 15 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 15 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 15
קו 15 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:11 - 17:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ב׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ה׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ו׳ | 06:17 - 13:25 | 15 - 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל15 (מ מסוף הרכבת הישן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 15
תעריף הנסיעה ב15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
15 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 15 היא מסוף הרכבת הישן/איסוף והתחנה האחרונה היא מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א.
קו 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 15. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 15.
מעקב אחר קו האוטובוס 15 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 15 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 15 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 116 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 15 - המייסדים/צבר-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 4 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 107 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 138 - חוף פולג/רמת פולג-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 13 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 633 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->צומת זמר-זמר-10/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 7 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 476 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים