קו 167
רעננה←באר יעקב
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 167 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 167 (רעננה←באר יעקב) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף רעננה/היהלום ומסתיים בצומת ניר צבי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 167 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רעננה←באר יעקב (18 תחנות)
מסוף רעננה/היהלום
תע''ש
מחלף מורשה
מחלף גהה/כביש 4
ג. שמואל/ גשר הולכי רגל
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גשר בר אילן/כביש 4
מסוף אלוף שדה
מחלף מסובים
מחלף גנות/כביש 4
כביש 44/תחנה מטאורולוגית
צומת בית דגן
טריגוסין/דרום
צומת חב''ד
שער יפו/המרכז רפואי יצחק שמיר
תעשיון צריפין
שוק סיטונאי
צומת ניר צבי
שאלות ותשובות לגבי קו 167
מתי מתחיל לפעול קו 167?
קו 167 מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 167 מפסיק לעבוד?
קו 167 מפסיק לפעול ב-07:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 167?
כדי לראות מתי קו רעננה←באר יעקב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רעננה←באר יעקב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 167 (רעננה←באר יעקב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רעננה←באר יעקב (רעננה←באר יעקב) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 167 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 167 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 167 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 167 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 167
קו 167 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:45 - 07:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:45 - 07:30 | 15 |
ב׳ | 06:45 - 07:30 | 15 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:45 - 07:30 | 15 |
ה׳ | 06:45 - 07:30 | 15 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל167 (מ מסוף רעננה/היהלום), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 167 (רעננה←באר יעקב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 167
תעריף הנסיעה ב167 (רעננה←באר יעקב) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
167 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 167 היא מסוף רעננה/היהלום והתחנה האחרונה היא צומת ניר צבי.
קו 167 (רעננה←באר יעקב) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 167. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 167.
מעקב אחר קו האוטובוס 167 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 167 (רעננה←באר יעקב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 167 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 167 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 72 - גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#
- 272 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-29/ לוח זמנים
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 82 - אסיף/הטנא-חיפה<->בית אבות כרמל/אידר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 384 - בית ספר שדה-תמר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 13 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 954 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 276 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מרכז מסחרי/ גבעת ברנר-גבעת ברנר-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קריית שרת-חולון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 18 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->כביש 412/שדרות מנחם בגין-בית דגן-19/ לוח זמנים
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 782 - רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 505 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 28 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 110 - גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-2#