קו 17
ביר אלטירה כניסה←כיכר אלמעסרה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 17 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 17 (ביר אלטירה כניסה←כיכר אלמעסרה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בביר אלטירה כניסה ומסתיים בכיכר אלמעסרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 17 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביר אלטירה כניסה←כיכר אלמעסרה (42 תחנות)
ביר אלטירה כניסה
כיכר אלמעסרה
אלקודס/א שוק אל בלדי
אל קודס/בנק לאומי
כיכר השעון
דריג'את
בי''ס אלבירוני
אלזראעייה/א-נרג'ס
אלזראעיה/ביסאן
אלרויס/אלזראעיה
ח'לית שריף/כניסה
בית ספר אלשריף ד
ח'לית אלג'זאל
בי''ס אל נור
בי''ס חט''ב החמישית
אלתאבעין
פאטמה אל-זהראא
ח'לית אלסעבה
אלסעבה/אלמלכ סולימאן
בלאט א דאמון
מסגד אלרחמה
אלרחמה
עומר בן אל ח'טאב
מסגד אלסלאם
גן/בית קברות
מסגד אלעין
בית ספר ה'
אל פירוז
תחנה לבריאות המשפחה
אל-מעראג'
עיריית טמרה
דואר
קופת חולים כללית
אלביק
מסגד אלקובה
כיכר אלקודס
אלקודס/מועאד' בן ג'בל
אלקודס/כיכר השעון
כיכר השעון
אל קודס/בנק הפועלים
כיכר אלחנאנה
כיכר אלמעסרה
שאלות ותשובות לגבי קו 17
מתי מתחיל לפעול קו 17?
קו 17 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שבת
באיזו שעה קו 17 מפסיק לעבוד?
קו 17 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 17?
כדי לראות מתי קו ביר אלטירה כניסה←כיכר אלמעסרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביר אלטירה כניסה←כיכר אלמעסרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 17 (ביר אלטירה כניסה←כיכר אלמעסרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביר אלטירה כניסה←כיכר אלמעסרה (ביר אלטירה כניסה←כיכר אלמעסרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 17 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 17 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 17 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 17 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 17
קו 17 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:00 | 20 |
ב׳ | 05:00 - 23:00 | 20 |
ג׳ | 06:00 - 23:00 | 60 |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 20 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 20 |
ו׳ | 05:20 - 16:00 | 20 |
ש׳ | 05:00 - 23:00 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל17 (מ ביר אלטירה כניסה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 17 (ביר אלטירה כניסה←כיכר אלמעסרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 17
תעריף הנסיעה ב17 (ביר אלטירה כניסה←כיכר אלמעסרה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
17 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 17 היא ביר אלטירה כניסה והתחנה האחרונה היא כיכר אלמעסרה.
קו 17 (ביר אלטירה כניסה←כיכר אלמעסרה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 17. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 17.
מעקב אחר קו האוטובוס 17 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 17 (ביר אלטירה כניסה←כיכר אלמעסרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 17 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 17 ב-ישראל
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 150 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 313 - יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל-יאנוח ג'ת<->מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 9 - עכברה-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אום אלשתוייה-אעבלין-1ז/ לוח זמנים
- 14 - בית עלמין-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 979 - צומת מירון-מרום הגליל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 2 - אום אלשתוייה-אעבלין<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 977 - רופין/קניאל-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 265 - מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 22 - נוף הבשן א-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 19 - אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב-אבו סנאן<->צפון מזרח ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 255 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בית מרקחת-כאבול-1ז/ לוח זמנים
- 58 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אבו סנאן סולטאן באשא ו-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 984 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-1#/ לוח זמנים
- 174 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר מנדא/בנק-כפר מנדא-1#/ לוח זמנים
- 62 - הזמיר/נשר-נהריה<->ההגנה/הרצל-נהריה-1ב/ לוח זמנים