קו 26
טבריה←מנחמיה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 26 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 26 (טבריה←מנחמיה) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בחקלאי/הירדן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 26 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←מנחמיה (32 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
הגליל גן העיר
הגליל/הקישון
חוף גיא
חוף גנים
חמי טבריה
כביש 90/שדרות אליעזר קפלן
חוף שיקמים
חוף צינברי
מושבת כנרת
אחוזת אוהלו
בית ספר אזורי בית ירח
'דגניה א
'דגניה ב
מועצה אזורית עמק הירדן
מפעלים אזוריים צמח
מסעף בית זרע
בית זרע/מרכז
מסעף בית זרע
מסעף שער הגולן
קיבוץ מסדה
קיבוץ שער הגולן
מסעף שער הגולן
צומת אפיקים
מסעף אשדות יעקב מאוחד
אשדות יעקב מאוחד/מרכז
אשדות יעקב איחוד/מרכז
אשדות יעקב/90
צומת מנחמיה
הבנים/הדרים
הבנים/הדקל
חקלאי/הירדן
שאלות ותשובות לגבי קו 26
מתי מתחיל לפעול קו 26?
קו 26 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 26 מפסיק לעבוד?
קו 26 מפסיק לפעול ב-14:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 26?
כדי לראות מתי קו טבריה←מנחמיה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←מנחמיה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 26 (טבריה←מנחמיה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←מנחמיה (טבריה←מנחמיה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 26 של סופרבוס (Superbus) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 26 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 26 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 26 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 26
קו 26 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:15 - 20:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 14:30 | 65 - 125 |
ב׳ | 21:15 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 06:15 - 20:45 | 70 - 85 |
ד׳ | 06:15 - 20:45 | 70 - 85 |
ה׳ | 06:15 - 20:45 | 70 - 85 |
ו׳ | 06:15 - 14:30 | 65 - 125 |
ש׳ | 21:15 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל26 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 26 (טבריה←מנחמיה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 26
תעריף הנסיעה ב26 (טבריה←מנחמיה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
26 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 26 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא חקלאי/הירדן.
קו 26 (טבריה←מנחמיה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 26. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 26.
מעקב אחר קו האוטובוס 26 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 26 (טבריה←מנחמיה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 26 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 26 ב-ישראל
26 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 2 - ממילא/קריב-ירושלים<->ככר צהל/יפו-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 38א - הר ציון/מעלה השלום-ירושלים<->הר ציון/מעלה השלום-ירושלים-31
- 1 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 6 - אצטדיון עירוני-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים
- 18 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 822 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 185 - בית ספר מגידו / 6953-מגידו<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 87 - בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון<->מקלט-בית לחם הגלילית-11/ לוח זמנים
- 870 - מסוף חומת שמואל/אליהו קורן-ירושלים<->פיינשטיין/בן יוסף-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 9 - הגליל/הגולן-נופית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-12/ לוח זמנים
- 1 - מרכז תרבות-דאלית אל כרמל<->דליה צעירה מרכז-דאלית אל כרמל-20/ לוח זמנים
- 42 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון-גזית-10/ לוח זמנים
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->מנחם בגין/אריק שרון-קרית טבעון-11
- 47 - בית חולים העמק-עפולה<->מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל-11/ לוח זמנים
- 9א - אזור תעשיה שגיא 2000 3-עמק יזרעאל<->התעשייה-מגדל העמק-21/ לוח זמנים
- 62א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->משרד החוץ/שד' רבין-ירושלים-10
- 97 - בי''ס הדסים-יקנעם עילית<->התמר/התאנה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 354 - בית חולים העמק-עפולה<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-11/ לוח זמנים
- 5 - מסוף יגור-יגור<->מסוף יגור-יגור-30/ לוח זמנים
- 82 - מרדכי/יהושע חנקין-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-21/ לוח זמנים